2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa sen derse çoktan geçmemiş miydin 😃😃
Geçtim de ikra meyra cevap vermiş mi diye bakmistim sonra topige girmeden gecemedim 😅 hemen baktım derse kostum 😅
Sensin bal🥰
Çocuklar da evde çıldırdı desene😅
Tuttururum ben😎😅
Aynen hiç durmuyo bizimki ya dışarıya Çok alıştı ya Kedilere mama vercem diye agliyo anca bildiğin çıldırdı 😅

Aynen ya o babası durup durup konusuyor 😂 Sonu da kötü oldu hayal ettiğim gibi gitmedi 😀
Sonunda çok duygulandım..Safiye kuşu yapıştırdı ya oraya bide anasını susturdu sonunda ay aglayacaktım ya🥰
Ama son anda eşinin gelmesi hiç olmadı:KK43:

Geçtim de ikra meyra cevap vermiş mi diye bakmistim sonra topige girmeden gecemedim 😅 hemen baktım derse kostum 😅

Aynen hiç durmuyo bizimki ya dışarıya Çok alıştı ya Kedilere mama vercem diye agliyo anca bildiğin çıldırdı 😅
Bizimkide kedinin başından ayrılmıyor bizim kız tip tip bakıyor artık 🤣🤣

Sona bıraktılar yine en güzel sahneyi ikinci kadın cikmazsa olmaz zaten dizilerde inşallah safiş görmez ya 🙄😀
Ayy inşallah öyle gülümseyerek bakıyor cama içim parçalandı:KK43:
Bi kavuşamadılar ya yeter artık ben her bölüm ağlamak zorunda mıyım 🤣

Yok sadece duygulandım orada ama o kadar mı güzel olur 🥰 inci anlatırken ha buldum 😅
Naciyi hem seviyorum hem kızıyorum kafam karıştı 😂 ay evet bende İncinin yerinde olsam bende helal etmezdim hakkımı parmaklarının gitmesine de gram üzülmedim o ellerle o parmaklarla öldürdü annesini pislik:KK43:

Naciyi hem seviyorum hem kızıyorum kafam karıştı 😂 ay evet bende İncinin yerinde olsam bende helal etmezdim hakkımı parmaklarının gitmesine de gram üzülmedim o ellerle o parmaklarla öldürdü annesini pislik:KK43:
Aynen ben de üzülmedim. Naci Safiye’nin yerine bi başkasını nasıl koydu evlendi gelmedi diye ben de kızıyorum bazen film işte gerçekte çocuk öyle kalmış ölmüş yani :KK43:

Aynen ben de üzülmedim. Naci Safiye’nin yerine bi başkasını nasıl koydu evlendi gelmedi diye ben de kızıyorum bazen film işte gerçekte çocuk öyle kalmış ölmüş yani :KK43:
Ya mektubu o manyak anası öyle bir yazmış ki çocuk beni istemiyor diye düşünmüş gelmemiş yazık,o evlenme olayını hiç anlamadım ama o evlendiği kadın lisedeki kız değil mi?aşk evliliği yapmamıştır inşallah o zaman çok bozulurum☹️

Ya mektubu o manyak anası öyle bir yazmış ki çocuk beni istemiyor diye düşünmüş gelmemiş yazık,o evlenme olayını hiç anlamadım ama o evlendiği kadın lisedeki kız değil mi?aşk evliliği yapmamıştır inşallah o zaman çok bozulurum☹️
Ay o muymuş gülnur dedi gerçi demi öyle birisi vardı. Bence aşk evliliği yapmadı. Handa sevgiden bahsedip duruyor ablasının sorunlu olduğunu bile bile kendisi istemedi sandı 😀

Ay o muymuş gülnur dedi gerçi demi öyle birisi vardı. Bence aşk evliliği yapmadı. Handa sevgiden bahsedip duruyor ablasının sorunlu olduğunu bile bile kendisi istemedi sandı 😀
Ay bide çocuğu varmış düşünsene 🤢
Handa bu Naciye niye bu kadar kızmıştı ki yani lise aşkı tekrar gelmiş hem o kadar sevin sevilin diyor hemde atarlanıyor😅
Neyseki sonda konuşma fırsatı verdi sanırım o da artık onun düzelmeyecegini düşünüyordu,ama düzelecek bence şu 2. Kadın çıkmasaydı:KK43:

Wings06 Wings06 ay birşey sorcam bu arada kırmızı odada bir kapalı kadın vardı adını unuttum,onu başından beri şükran ovalı zanneden bir ben miyim daha az önce öğrendim ve şok yaşıyorum şu an nasıl olabilir ya😅🤯

X