2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sagol canim bende miyom kizimdan kalma ama arka tarafda cok onemli degilmis normal dogumada engeli yokmis sorun yok dedi sen bir dr kalma sakin birde cihazi iyi olan yer olsun yoksa anlamiyorlar
Aynen başka bir doktora daha gidicem bana gösterdiği yer rahme yakındı baya Büyük biseydi bu zamana kadar nasıl görmedi bilmem dediğin gibi cihazı da pek net. Değildi zaten

Yok be sende aynısını yap diye söyledim 🤣
Seninki kız zaten be kuzum sağlıklı olsun öncelik ama kız o kız😅😍
Ayy hadi inşallah 😅 bal gibi kizsin ağzından bal damliyor 😅 yok kuzum benim şartlar musait değil ben yapamam aynisini😅 ogluma günde bir saat etkinlik yaptirirdim etkinliklerle ugrasirdim şimdi ona bile zor zaman buluyorum 😕
Vay be İkra Meyra nın tutturamadığını ben başardım 😅 demek ki ona da güvenmemek lazım E Elayagiz yırttın😂
Çok şükür Allah im 😅 inşallah bende de sen tutturursun😅
Bizde de öyle genelde canım evde olunca yapar ama iş

Doktor â içeriğini atmıştım surebiirsin dedi
Bizimkide sokağa çıkma yasağı vs olunca yapar pazar gunleride normalde yapardı ama ben genelde çocuk hava alsın diye is yapmak yerine oğlumu dışarı cikartirdim gene ben yapardım 😅
Ben kör oldum canım bi müddet aktif yazamıcam😂
Gözüm ağrıyor telefon ekranına bakarken oda migrenimi tetikliyor günlerdir başım ayrı ağrıyor gözüm ayrı 🥺
Yaa çok geçmiş olsun çok ozletme gel😅 hadi ben derse görüşürüz 😅

Ayy hadi inşallah 😅 bal gibi kizsin ağzından bal damliyor 😅 yok kuzum benim şartlar musait değil ben yapamam aynisini😅 ogluma günde bir saat etkinlik yaptirirdim etkinliklerle ugrasirdim şimdi ona bile zor zaman buluyorum 😕

Bizimkide sokağa çıkma yasağı vs olunca yapar pazar gunleride normalde yapardı ama ben genelde çocuk hava alsın diye is yapmak yerine oğlumu dışarı cikartirdim gene ben yapardım 😅

Yaa sen derse çoktan geçmemiş miydin 😃😃

Merhaba arkadaşlar,hepiniz ikili test yaptırdı mı her doktor istiyor mu yoksa gerek gördüğü durumlarda mı ister?

Merhaba arkadaşlar,hepiniz ikili test yaptırdı mı her doktor istiyor mu yoksa gerek gördüğü durumlarda mı ister?

Yoo hayır ben yaptırmadım, düşünmüyorum 😇
Doktorum önerdi ben istemiyorum deyince nasıl istersen dedi.
Kişinin isteğine bağlı 🌸

Anneyle kızı baba yumuşatıyor babayla oğlu anne yumuşutıyor sanırım 🤣
Bizimkide huysuzluğu tutar bazen yemek yedirmeye çalışırsın yemez uyutmaya çalışırsın uyumaz sinir oluyorum o zamanlarda hep😅 eskiden ağlama taklidi yapardım şimdi ciddi ciddi ağlıyorum 😅
Sorma ya evde bi cıldırdı cocuklar bizimki benden uyanık hic bi taklidi de yemiyor artik sabir versin Allah😅
beni listede değiştirsen mi ismi 😀

Sensin bal🥰
Çocuklar da evde çıldırdı desene😅
Tuttururum ben😎😅

X