2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bugun bi parama birde erken kalktim basim agriyor ona acidim bos yere yazik hak etmedi yoksa onun soyledikleri beni uzemez bile
Benimde iki tane miyomu var ve ostorojeb hormonun etkisiyle büyüyorlar her gittiğimde doktorum onlarida ölçüyor ama önemli olan yeri benimkiler rahmin dışına doğru buyuyormus doktorum bebek için bir tehlike olmadığını söyledi

Bayanlar yeni bir cinsiyet teorısı öğrendim hadi deneyelim kimde tutuyor kimde tutmuyor😅 bende inşallah herkeste tutar bana ıkinciyi kız gösteriyor bu teori😅😅 bebişlerin abileri nin yada ablalarin göbek deliği yukarı bakoyorsa erkek aşağı bakiyorsa kız mis hani deneyen yazsin😅
Yuzuk testini denedin mi :) onu dene bi

Napayım başka türlü susmuyo hep kiyasliyo çocuğumu herkesle ben bile kiyaslamiyorum benim çocuğum olduğu halde o takmış kafayı oğluma 😅 ben sustukca daha çok geldi üzerime bende susmaktan vazgectim😅 ah kuzum sırf bir iki kişi vardı sen zayıfsin asla normal doguramazsin diyen onlar kiloluymuş doğururken zorlanmista ben hiç doguramazmisim diye konusuyolardi arkamdan hatta arkamdan da değil beni uyuyorum saniyolardi kendi aralarında konusmuyolardi bende hırs yaptım onlar doğurduysa bende doğururum diye gittim normal doğurdum çıktım 😅
Helal olsun valla işte hırs işte azim😅😅
Bende susmuyorum artık ben susmayınca o susuyor oh🤣

Ben ilk hamileliğimde 23 yasindaydim ama o yüzden degil gençlik etki etmiyor pek ben ne komplo teorileri kurdum sürekli etraftan kötü şeyler duymaktan bu haftada söyle olur böyle olur aman derken şimdi yine evhamliyim ama o kadar degil yaşanacak bi şey varsa önüne geçtiğimiz kadar geçebiliriz gerisi tevekkül inşallah güzel ilerler her şey. Beni kanama alani korkuttu ama cok bilmekte etkiliyor insanı.
Aynen bilmemek, cehalet mutluluktur diye boşuna demiyorlar. Bende de ilkinde hiç bu kadar kaygım yoktu, ikincide tecrübeli olurum daha rahat olurum derken bunda daha çok evhamlıyım maalesef 🙈 bende ilk haftlarda lekelenme oldu belki de ondan da bu sefer korkularım artmıştır.

Aynen bilmemek, cehalet mutluluktur diye boşuna demiyorlar. Bende de ilkinde hiç bu kadar kaygım yoktu, ikincide tecrübeli olurum daha rahat olurum derken bunda daha çok evhamlıyım maalesef 🙈 bende ilk haftlarda lekelenme oldu belki de ondan da bu sefer korkularım artmıştır.
Benimde 7. Hafta da oldu canım belki yerleşme kanaması gibidir hemen aklına kötü bi şey getirme inşallh iyi geçecek bu sefer :)

Bayanlar yeni bir cinsiyet teorısı öğrendim hadi deneyelim kimde tutuyor kimde tutmuyor😅 bende inşallah herkeste tutar bana ıkinciyi kız gösteriyor bu teori😅😅 bebişlerin abileri nin yada ablalarin göbek deliği yukarı bakoyorsa erkek aşağı bakiyorsa kız mis hani deneyen yazsin😅
Göbek deliği nasıl aşağı yukarı bakıyor ya anlamadım ben😂 yinede bir bakayım dur😅

Kaç cm imiş. Büyükmüymüş peki? Benimki sönmüş, gergin değilmiş o yüzden rahatsızlık vermiyomuş ve patlama riskide yokmuş. Yine de başka bi dr git sen. Boyutunu, durumunu öğren... Benimki inşallah nasip olursa sezeryanda alıncak
5 dedi boyutu canim 5 cm dir cunku hamile kalmadan once 1.9 mm di bebege baski yapiyor miyomden bebegi tam net bile goremiyorum dedi anlamadim bende

Nasıl yukarı
Göbek deliği yönümü olur 🤣🤣 tam anlamadim nasıl oluyor

MAKAS MI BIÇAK MI YÖNTEMİNİ DENEYİN!

Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en yaygın yöntemlerden bir tanesi makas ve bıçak yöntemidir. Bu yöntemi uygulamak için ihtiyacınız olan tek şey makas,bıçak ve bir adet minderdir. Minderin altına önceden saklanan bıçak ve makasta anne adayının iki mindere birden oturması istenir. Altına bıçak olan mindere oturursa bebek erkek makas olan mindere oturursa kız olacağı düşünülürmüş.

Bu da var 🙈😁

MAKAS MI BIÇAK MI YÖNTEMİNİ DENEYİN!

Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en yaygın yöntemlerden bir tanesi makas ve bıçak yöntemidir. Bu yöntemi uygulamak için ihtiyacınız olan tek şey makas,bıçak ve bir adet minderdir. Minderin altına önceden saklanan bıçak ve makasta anne adayının iki mindere birden oturması istenir. Altına bıçak olan mindere oturursa bebek erkek makas olan mindere oturursa kız olacağı düşünülürmüş.

Bu da var 🙈😁
Ben bunu eledim,bıçağa oturdum kızım oluyor 😎🤭

Denedim kız cikti cin takvimi kız cikti makas bıçak yaptım kız cikti 😅 oglumda da cin ve yüzüge bakmistim erkek çıkmıştı onda tuttu bundada tutar inşallah 😅
Helal olsun valla işte hırs işte azim😅😅
Bende susmuyorum artık ben susmayınca o susuyor oh🤣
Aynen çok gereksiz bir hırs ve azmim var başıma hep bişeyler mutlaka açar bu huylarim😅

Sizinki erkek nub çıkıntısı yukarı bakıyor 😊😊😊
Deme kız öyle 😕
Valla bide Ebruzerm Ebruzerm de yanıldım 😅 bana güvenmeyin arkadaşlar 😂
Ama yok ya sende yanılmayacağım içime doğdu 😅
İnşallah yanilmazsin ama artık umudum kalmadı 😕
Göbek deliği nasıl aşağı yukarı bakıyor ya anlamadım ben😂 yinede bir bakayım dur😅
Göbeğinde icinde bi cıkıntı oluyor ya o işte bak anlarsin😅
Nasıl yukarı

Göbek deliği yönümü olur 🤣🤣 tam anlamadim nasıl oluyor
Göbeğin icinde bi cıkıntı oluyor ya onu diyolar bakınca anlaşılır 😊

Bunu da deneyim diye kızımın göbeğine baktım ama aşağımı yukarımı bakıyor karar veremedim. Bildiğin karşıya bakıyor 😁😁

Denedim kız cikti cin takvimi kız cikti makas bıçak yaptım kız cikti 😅 oglumda da cin ve yüzüge bakmistim erkek çıkmıştı onda tuttu bundada tutar inşallah 😅

Aynen çok gereksiz bir hırs ve azmim var başıma hep bişeyler mutlaka açar bu huylarim😅

Deme kız öyle 😕

İnşallah yanilmazsin ama artık umudum kalmadı 😕

Göbeğinde icinde bi cıkıntı oluyor ya o işte bak anlarsin😅

Göbeğin icinde bi cıkıntı oluyor ya onu diyolar bakınca anlaşılır 😊
Evet bide fazla merak var bende buda başıma bir iş getirecek bir gün 😅
Niye ümidin kalmadı kız doktor salladı zaten onu sayma:)
Şimdi çocuğun üstüne doğru yürüyorum göbeğini açmaya 😂

X