2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bakayım nasılmış 🤭🤭

Yuzuk testini denedin mi :) onu dene bi
Abisine baktım aşağı bakıyor onun küçüğü oğluma baktım onunda aşağı bakıyor karnimdakide erkek dedi bende tutmuyor benim zaten çin takvimi kız diyor rus takvimi kız diyor kan yenileme testi varmış onu yaptım kız cıktı çok bulantim var ekşi yiyorum gobegimde yüzük cevirdim o bile yuvarlak dönüyor hiçbirine inanmayin

Ya kuzum hiçbişey ağzına almıyor dişetleri şiş çorba bile içiremiyorum okadar 😪 hiç böyle olmamıştı valla diğer dişleri ilk azılar bile böle zor çıkmadı bunlar çok zormuş. Saol canım
Ben diş kasiyicisini buzluğa koyuyordum sonra eline veriyordum oğlumun damaklarini çok rahatlatiyordu

Kizlar suda dogum yapan varmi cevrenizde ben suda dogum dusunuyorm

Ya kuzum hiçbişey ağzına almıyor dişetleri şiş çorba bile içiremiyorum okadar 😪 hiç böyle olmamıştı valla diğer dişleri ilk azılar bile böle zor çıkmadı bunlar çok zormuş. Saol canım
Yaa valla o çok zor işte Allah kolaylık versin canım benim ama az kaldı zaten bitmesine jel işe yarar inşallah 🙏

Boyunu ölçmüyorlar canım bi süre sonra uyluk kemiğine göre hesaplıyorlar benim de bazıları bi iki gün geri usg de yazan öyleydi kızımdan biliyorum normal yani :)
Sağol canım rahatlarim benimde 12 haftada 1 gün geri çıkmıştı şimdide kafası ileride kolu 1 gün geri çıkmış

😄😄 Kız ben hala inanamıyorum inşallah seninde kızın olacaktır. Ay bu son azılar fenaymış hep kanata kanata çıkıyor Allah sizede yardım etsin zorluyor valla
İnşallah kuzum ya ağzın bal yesin😊 yaa bi an once patlar insallah dış yerleri👐 biz yorulsakda bi şekilde uyutuyoruz oturuyoruz sonra ama allah o agriyla ugrasan miniklere yardım etsin dış ağrısı büyük insanlarda bile zorken minicik bedenleriyle onlar nasıl başladı ediyor

İnşallah kuzum ya ağzın bal yesin😊 yaa bi an once patlar insallah dış yerleri👐 biz yorulsakda bi şekilde uyutuyoruz oturuyoruz sonra ama allah o agriyla ugrasan miniklere yardım etsin dış ağrısı büyük insanlarda bile zorken minicik bedenleriyle onlar nasıl başladı ediyor
Aynen canım ya saol ❤️

Abisine baktım aşağı bakıyor onun küçüğü oğluma baktım onunda aşağı bakıyor karnimdakide erkek dedi bende tutmuyor benim zaten çin takvimi kız diyor rus takvimi kız diyor kan yenileme testi varmış onu yaptım kız cıktı çok bulantim var ekşi yiyorum gobegimde yüzük cevirdim o bile yuvarlak dönüyor hiçbirine inanmayin
Tüm umutlarimi tezleri curuttun😅

Esimde bugün Bende acaba Erkek mi ki diye düşünüyordum dedi hep kız diyordu oysa demekki onuda etkiledik oğlan diye diye ama kız artık yani🤭
Ben niye tutturamıyorum ya:KK43:
Bugün diyordum ki kesin erkek çıkacak şok oldum yani,neyse ya inşallah sağlıkla gelsin🥰 ikinciye erkek olur artık 😍

Bayanlar yeni bir cinsiyet teorısı öğrendim hadi deneyelim kimde tutuyor kimde tutmuyor😅 bende inşallah herkeste tutar bana ıkinciyi kız gösteriyor bu teori😅😅 bebişlerin abileri nin yada ablalarin göbek deliği yukarı bakoyorsa erkek aşağı bakiyorsa kız mis hani deneyen yazsin😅
Bu tam tersi canım heralde buralarda coğu tuttu ama gobek deliği aşağı oğlan yukarı kız

benim kaynanam 4 çocuğunuda köyde su dolu leğende doğurmuş. diyorum senin doğum şimdi lüks sayılıyor diye gülüyor.😂😂 S Sakura1011

Ay az önce çok rezil birşey yaptım😩bir arkadaşımla konuştum sonra tam kapatacaktım oğlum seslendi kapatmayı unutmuşum o da kapatmamış çocuk seslenince ben birşey diyorum sandı herhalde 2 saniye sonra eşim kim aradı diye sordu şu x gudubeti aradı susmadı bir türlü dedim sonra baktım telefon açık orda yanlışlıkla ağzımdan bir küfür kaçtı sonra anında kapattım inşallah duymamıştır eşim hala gülüyor valla rezil oldum yaa🤦🏼‍♀️ eğer duyduysa böyle birşeye ne denir ki çok ayıp oldu😩

X