2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bunu da deneyim diye kızımın göbeğine baktım ama aşağımı yukarımı bakıyor karar veremedim. Bildiğin karşıya bakıyor 😁😁
Yaa 😅😅 neyse oda zaten tutmaz muhtemelen bende kiza tuttu ya kimsede tutmaz😅😅
Evet bide fazla merak var bende buda başıma bir iş getirecek bir gün 😅
Niye ümidin kalmadı kız doktor salladı zaten onu sayma:)
Şimdi çocuğun üstüne doğru yürüyorum göbeğini açmaya 😂
😅😅😅 ah Evet merak kimde yok ki bizde olmasin😅 herkes erkek diyo burdaki 😕 artık girmicem cinsiyeti net ogrenene kadar 😅😅

Yaa 😅😅 neyse oda zaten tutmaz muhtemelen bende kiza tuttu ya kimsede tutmaz😅😅

😅😅😅 ah Evet merak kimde yok ki bizde olmasin😅 herkes erkek diyo burdaki 😕 artık girmicem cinsiyeti net ogrenene kadar 😅😅
Benim kız uyuyor yoruldu yavastan ben de mayısıcam 🤣Ama asagı dogruydu sanırım hatırladığım kadari ile sen bulamıyor musun orada iyi bi dr 11.hafta da kemik yapısından kız demişti ablasına doc dr idi

Yani %50 si belki tuttuysa tutturanlar da yaymış işte, batıl inanç 😂 tutmayanlarınkini de işlerine gelmediği için Allah bilir duymazdan gelmişlerdir 😁
Doğru zaten %50 ihtimal var 😅
Şu hamile kaldığımız yaşla ayı toplayıp 9 çıkarıyor muyduk neydi o çoğu kişide tutmuş 🤭

Benim kız uyuyor yoruldu yavastan ben de mayısıcam 🤣Ama asagı dogruydu sanırım hatırladığım kadari ile sen bulamıyor musun orada iyi bi dr 11.hafta da kemik yapısından kız demişti ablasına doc dr idi
Yok kuzum ya en iyi bu son gittiğim dr demişlerdi internette buldum oda anlamadı tam benim dr da anlamadi oglumda 12. Haftada net ogrenmistim bu erkekse de kizsada nazli olcak 😅 iyi bak sende de tuttu şükür hadi bakalım 😅
Aaa oluyor mu bak bunu çürütemedim kesin doğrudur bu o zaman😍😍
Hah iyi😅
Aman gözünu seveyim bu tezi rahat birak😅😅

E Elayagiz randevuyu dün aldığım için erken saate olanlar doluydu o yüzden saat 16:00 da randevum..ama çok umitlenmeyin ben sanmiyorumki cinsiyet tahmini yapsın,arkadaşım devlette detaylı sırasında öğrenmiş oğlunu

E Elayagiz randevuyu dün aldığım için erken saate olanlar doluydu o yüzden saat 16:00 da randevum..ama çok umitlenmeyin ben sanmiyorumki cinsiyet tahmini yapsın,arkadaşım devlette detaylı sırasında öğrenmiş oğlunu
Hayırlısı inşallah canım 😊 sağlıklı olsunlarda cinsiyet çok önemli değil nasıl olsa öğrenicez😍

Kuzum ben sana cevap verdim mi hatırlamıyorum ya alıntı yapmisim mesajı ama benim oğlum iki yaşında aman henüz çıkmadı azı disleri ben normal dışı çıkarken ağrısı hafiflesin diye hep eline yeşil soğan verirdim bi dene istersen bizim oğlanda ise yariyordu cok gecmis olsun insallah bi an once kurtulur minnos o agrilardan

@Almina Arzu bu topik canım
Saol canım eczaneden jel aldı eşim inşallah fayda eder ya diğerleri hiç böyle zor çıkmadık ne ateş ne ağrısı olmamıştı bu son azılar çok fenaymış

Saol canım eczaneden jel aldı eşim inşallah fayda eder ya diğerleri hiç böyle zor çıkmadık ne ateş ne ağrısı olmamıştı bu son azılar çok fenaymış
Bizde 5-6 ay önce bitirdik o dönemi sürekli ateş ishal ağlama krizleri mahvolmuştum valla,Allah kolaylık versin canım ama internette görmüştüm muz veya havuç ver eline onu çignesin bizde işe yaramıştı az da olsa

Onu dedim bende görmemişsin kuzum bana ikra meyra erkek demişti😄
Yaaa sarilcam sana 😅😅 sen ne guzel umutsun bana 😅😅😅
Ah biz daha o asamalara gelmedik bizimde ilk dislerde ateş ağrı olmamıştı çok rahat bir surecti ama bakalım azı dişleri bizide zorlar heralde 😕 jel inşallah minige iyi gelir bide iki farkli ağrı kesici kullanmakdar iyi geliyor demişti görümcem onun oğlu çok zor dış çıkarmisti bi dene istersen

Bizde 5-6 ay önce bitirdik o dönemi sürekli ateş ishal ağlama krizleri mahvolmuştum valla,Allah kolaylık versin canım ama internette görmüştüm muz veya havuç ver eline onu çignesin bizde işe yaramıştı az da olsa
Ya kuzum hiçbişey ağzına almıyor dişetleri şiş çorba bile içiremiyorum okadar 😪 hiç böyle olmamıştı valla diğer dişleri ilk azılar bile böle zor çıkmadı bunlar çok zormuş. Saol canım

Yaaa sarilcam sana 😅😅 sen ne guzel umutsun bana 😅😅😅

Ah biz daha o asamalara gelmedik bizimde ilk dislerde ateş ağrı olmamıştı çok rahat bir surecti ama bakalım azı dişleri bizide zorlar heralde 😕 jel inşallah minige iyi gelir bide iki farkli ağrı kesici kullanmakdar iyi geliyor demişti görümcem onun oğlu çok zor dış çıkarmisti bi dene istersen
😄😄 Kız ben hala inanamıyorum inşallah seninde kızın olacaktır. Ay bu son azılar fenaymış hep kanata kanata çıkıyor Allah sizede yardım etsin zorluyor valla

Denedim kız cikti cin takvimi kız cikti makas bıçak yaptım kız cikti 😅 oglumda da cin ve yüzüge bakmistim erkek çıkmıştı onda tuttu bundada tutar inşallah 😅

Aynen çok gereksiz bir hırs ve azmim var başıma hep bişeyler mutlaka açar bu huylarim😅

Deme kız öyle 😕

İnşallah yanilmazsin ama artık umudum kalmadı 😕

Göbeğinde icinde bi cıkıntı oluyor ya o işte bak anlarsin😅

Göbeğin icinde bi cıkıntı oluyor ya onu diyolar bakınca anlaşılır 😊
Bakayım nasılmış 🤭🤭

X