2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canan Karatay şeker cihazı alıp kendiniz ölçüm yapın diyor canım. Hiçbir tetkik olmadan durmayın.
Bir arkadaşım 50 kilo, hiçbir sağlık sorunu yok ama gebelik şekeri oldu. İnsülin iğnesi vuruluyordu. Meyve falan zaten yasak. Bulgur bile yasaktı.

canım haftanda ileri aslında niye söylemediler ki. inşallah gönlünden geçen olur. sağlıkla gelir.❤
Özele en son 1 aralıkta gitmiştim o zaman 12 haftAlık falandı sanırım küçük dedi söylemedi hiç uğraşmadı bile, devlete de riskli gebelikler bölümüne gittiğim için direkt bebeğe rahmin durumuna odaklanıyor söylemediler cnm çok ısrarcı olmadım bende..
Bende yaptılar da yapmaz olsalardı keşke kontorlun ne zamandı kuzum
Yarın geçen acile gittiğim yere gidicem ordaki perinatolojiden randevu alabilmek için, normalde gittiğim yer anadolu yakasındaydi..ordaki dr.u da tanımıyorum elektrik ailirsam dr.dan sorabilirim:)
belki doğumu da devlette orada yaparım bilmiyorum gidişat ne göstercek
Tabikide onu yapicam canım ileriki haftalarda annemlerde makina var ikiside şeker hastası..

Kızlar merhaba nasılsınızz Bugün kontrole gittim ense kalınlığına bakıldı şükür iyi çıktı ikili için kan verdi ama cinsiyeti sordum doktor söylemedi kesinleşmesini bekliyor garantici biri yanıldım dedirtmeyecek kendine ama ben meraktan çatlayacağım az kaldı

Yok canim dr iyi degildi bana diyor ilaclari at onu hangi akla hizmet vermis dr diyo birde miyom 5 mm diyo daha ayin 3 de gittim dr miyomgordu ama hamilelige doguma bir engeli yok mus bu doktor berbatdi ya aklima geldikce sinirden guluyorum
Benimde öyle oldu başka dr gittim ama etkisinden cikamadim bebeğime bile bakamadim eve geldim hala devam etti ama hangi birine böyle yapıcan gerçekten. Hassas olduğumuz icin kötü oluyor zaten

Bende hissediyorum dün geceden belli ikinci hamileliğim, ilkini 19 haftada hissetmiştim , ne özlemişim bu duyguyu sol tarafımda hissediyorum bende.

Benim aslında çok kaybım olmadı, bi düşüğüm oldu, onunda hiç kalp atışını duyamadım. Ondan dolayı aslında pek korku ve kaygımın olmaması gerek ama benide galiba duyduklarım etkilemiş. “Şu kadarlıktı kalbi durdu, bu kadarlıktı kalbi durdu, sonra bebeğin hareketlerini hissedemedim” vs o kadar çok kişiden duydum ki.. onlar beni etkilemiş heralde. O yüzden bende de oluyo tabiki endişe. İlk hamileliğimde hiç kimseden böyle şeyler duymamanın verdiği rahatlık ve tabi yaşımında 26 olması, genç olmam demekki herşeyi daha güzel yaşatmış. Şimdi 33 inşallah bunda da aşarım bu kaygılarıda güzel bi hamilelik yaşarım. Umarım Hepimiz yaşarız

Ya kusura bakmayın bir konuda bilgim yok kim bu İkra Meyra bende yollim bugün gittim 12+1 dedi devlet hastanesi idi cinsiyet için erken dedi merak ettim
Estağfurullah ne kusuru Canım cinsiyeti tahmini yapan bir bayan bizim topikte değil ama dur ben sana etiketleyeyim sayfayi sor ordan inşallah gönlünden geçen cinsiyet olsun hayirlisiyla sağlıkla gelsin minnos

Ay çok saol benim devlet hastanesi öğle net değil ultrosan kagifin da ama yinede bı bakim
Estağfurullah ne kusuru Canım cinsiyeti tahmini yapan bir bayan bizim topikte değil ama dur ben sana etiketleyeyim sayfayi sor ordan inşallah gönlünden geçen cinsiyet olsun hayirlisiyla sağlıkla gelsin minnos

Ben ilk hamileliğimde 23 yasindaydim ama o yüzden degil gençlik etki etmiyor pek ben ne komplo teorileri kurdum sürekli etraftan kötü şeyler duymaktan bu haftada söyle olur böyle olur aman derken şimdi yine evhamliyim ama o kadar degil yaşanacak bi şey varsa önüne geçtiğimiz kadar geçebiliriz gerisi tevekkül inşallah güzel ilerler her şey. Beni kanama alani korkuttu ama cok bilmekte etkiliyor insanı.

Kuzum ben sana cevap verdim mi hatırlamıyorum ya alıntı yapmisim mesajı ama benim oğlum iki yaşında aman henüz çıkmadı azı disleri ben normal dışı çıkarken ağrısı hafiflesin diye hep eline yeşil soğan verirdim bi dene istersen bizim oğlanda ise yariyordu cok gecmis olsun insallah bi an once kurtulur minnos o agrilardan
A Almina Arzu bu topik canım

Ay çok saol benim devlet hastanesi öğle net değil ultrosan kagifin da ama yinede bı bakim
İnşallah doğru etiketlemisimdir etiketde çıkmadı adin son mesajda yazıyo benimde net değildi ama bakmisti tahmin yurutmustu senede de söyler bişey muhtemelen

Dilaraerdogan yalan söylüyorsuuun yalan yok tamam hayırlı olsun ne diyeyim sağlıkla gelsin inşallahh ben yinede doğana kadar inanmasam daha iyi olacak ama

Bayanlar yeni bir cinsiyet teorısı öğrendim hadi deneyelim kimde tutuyor kimde tutmuyor bende inşallah herkeste tutar bana ıkinciyi kız gösteriyor bu teori bebişlerin abileri nin yada ablalarin göbek deliği yukarı bakoyorsa erkek aşağı bakiyorsa kız mis hani deneyen yazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…