2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bugun bi parama birde erken kalktim basim agriyor ona acidim bos yere yazik hak etmedi yoksa onun soyledikleri beni uzemez bile
Benimde iki tane miyomu var ve ostorojeb hormonun etkisiyle büyüyorlar her gittiğimde doktorum onlarida ölçüyor ama önemli olan yeri benimkiler rahmin dışına doğru buyuyormus doktorum bebek için bir tehlike olmadığını söyledi

Yuzuk testini denedin mi :) onu dene bi

Helal olsun valla işte hırs işte azim
Bende susmuyorum artık ben susmayınca o susuyor oh

Aynen bilmemek, cehalet mutluluktur diye boşuna demiyorlar. Bende de ilkinde hiç bu kadar kaygım yoktu, ikincide tecrübeli olurum daha rahat olurum derken bunda daha çok evhamlıyım maalesef bende ilk haftlarda lekelenme oldu belki de ondan da bu sefer korkularım artmıştır.

Benimde 7. Hafta da oldu canım belki yerleşme kanaması gibidir hemen aklına kötü bi şey getirme inşallh iyi geçecek bu sefer :)

Göbek deliği nasıl aşağı yukarı bakıyor ya anlamadım ben yinede bir bakayım dur

5 dedi boyutu canim 5 cm dir cunku hamile kalmadan once 1.9 mm di bebege baski yapiyor miyomden bebegi tam net bile goremiyorum dedi anlamadim bende

Nasıl yukarı
Göbek deliği yönümü olur tam anlamadim nasıl oluyor

MAKAS MI BIÇAK MI YÖNTEMİNİ DENEYİN!

Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en yaygın yöntemlerden bir tanesi makas ve bıçak yöntemidir. Bu yöntemi uygulamak için ihtiyacınız olan tek şey makas,bıçak ve bir adet minderdir. Minderin altına önceden saklanan bıçak ve makasta anne adayının iki mindere birden oturması istenir. Altına bıçak olan mindere oturursa bebek erkek makas olan mindere oturursa kız olacağı düşünülürmüş.

Bu da var

Ben bunu eledim,bıçağa oturdum kızım oluyor

Denedim kız cikti cin takvimi kız cikti makas bıçak yaptım kız cikti oglumda da cin ve yüzüge bakmistim erkek çıkmıştı onda tuttu bundada tutar inşallah
Helal olsun valla işte hırs işte azim
Bende susmuyorum artık ben susmayınca o susuyor oh
Aynen çok gereksiz bir hırs ve azmim var başıma hep bişeyler mutlaka açar bu huylarim

Sizinki erkek nub çıkıntısı yukarı bakıyor
Deme kız öyle
Valla bide Ebruzerm de yanıldım bana güvenmeyin arkadaşlar
Ama yok ya sende yanılmayacağım içime doğdu
İnşallah yanilmazsin ama artık umudum kalmadı
Göbek deliği nasıl aşağı yukarı bakıyor ya anlamadım ben yinede bir bakayım dur
Göbeğinde icinde bi cıkıntı oluyor ya o işte bak anlarsin
Nasıl yukarı

Göbek deliği yönümü olur tam anlamadim nasıl oluyor
Göbeğin icinde bi cıkıntı oluyor ya onu diyolar bakınca anlaşılır

Bunu da deneyim diye kızımın göbeğine baktım ama aşağımı yukarımı bakıyor karar veremedim. Bildiğin karşıya bakıyor

Evet bide fazla merak var bende buda başıma bir iş getirecek bir gün
Niye ümidin kalmadı kız doktor salladı zaten onu sayma:)
Şimdi çocuğun üstüne doğru yürüyorum göbeğini açmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…