2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Alıcam onlardanda. Marka sorarım size o zaman geldiğinde.

Lansoni dogum sonrasi meme icin cok iyi mutlaka dogum cantasinda bulunsun cocuk emmeye basladigi gece basliyor yaa acima benim oyle olmusdu kisiye gorede degisebilir meme basi yarasi bende oluyor

Göğüs ucu çıkarıcı mı varmış
Ay sizlerden çok şey öğrencem daha
İşe yarıyor mu benim de yok yazık bebeme

Sizin erken baslamis catlamalar bana vazalin iyi geldi ama size gelirmi bilmiyorum canim.benim sabah birini diyerini aksam sur sende ins hic catlak olmaz birde kasimayin sakin o cok catlatiyor gerildikce

Anlamadımki bi anda göğüslerim çok büyüdü ben zayıflıyorum onlar büyüyor
Acil önlem istiyo

Göğüs ucu çıkarıcı mı varmış
Ay sizlerden çok şey öğrencem daha
İşe yarıyor mu benim de yok yazık bebeme
Lavabo pompasının minik hali gibi. Onu sıkınca göğüs ucu çıkıyor ama çıkar çıkmaz bebeğin memeyi alması lazım yoksa geri sönüyor.
Ama ne olursa olsun en iyi göğüs ucu çıkarıcı bebek benim de hiç yoktu şuan var kızım sayesinde

Ben göğüs ucu sevmiyorum bebek emmeyi bıraktıktan sonra geri içine kaçsa olmuyor mu yaa

O göğüs ucu yarası kadar kötü bir şey de yok kızlar.
Benimki beter olmuştu ne lansinoh ne başkası ise yaramıştı bir de göğüs ucum olmayinca emziremedim . Süt de içerde birikti mahvetti beni sonradan göğüs ucu aldım da kendime geldim

Ah ahh göğüs ucu yarasi olduktan sonra fayda etmedi pek. Anca anlık rahatlatma sağladi. Kullandik onlari da hep:) sanirim olmadan önce tedbir almak E Elayagiz gibi
Kesinlikle her gece eşim nöbetçi eczane gezerdi çeşit çeşit kremler pompaları goguspedleri gogus kalkanlari hava da ucustu annem tüm sulaleden duydugu iyi gelir denilen (ayva cekirdegi, tahin yagi zeytin yagi kivi kabugu aklima gelenler sadce bunlar ) herseyi aktar market dolasarak aldi ama nafile 2 bucuk ay kabus gibi sürdü emzirmekten nefret ederdim hem çocuğa hem bana eziyetti resmen bu yüzden bunda da öyle olmasın diye önlem alcam

Ama benim duyduğum en iyisi ayva cekirdegiymis arkadaşlarım da kullanmıştı. O lansinohlara falan bin basar gibi duruyor ben kullanmadım ama baya yumusatiyormus . Galiba ben onu denerim veya hindistan cevizi yagi

Ayy denicem bana çok mantıklı geldi
Bi ara instagdamda dudakları dolgunlaştırıcı pompa reklamları görüyordum onun gibi bişi sanırım

Anlamadımki bi anda göğüslerim çok büyüdü ben zayıflıyorum onlar büyüyor
Acil önlem istiyo
Bir iki aya sende alirsin kilo yavas yavas son ayda daha cok hizli kilo aliniyor malesef sut kanallari genisiyor iste simdiden sutler doluyormus rabbimin emri yiyecegini dogmadan hazirliyor

İnsallah yarın güzel haberlerle gel canım

Mememin ucu kopsa daha kötü
5 yılda 1 bebek yaptım masrafına da katlanıcam napıyım
aynen sancisina parasini dusunmuyorsun zaten gogus kremi lonsoni bitkisel o cok iyi geliyor bana o fayda etmisdi sende baya ertelmissin bebe isini ins bu son olmaz yanliz kalmaz kuzucuk bal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…