2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İyi akşamlar haziran anneleri uzun zaman oldu yazamadım fırsat bulamadım canlı derslerden çocuktan falan herkes iyidir umarım benim biraz diş ağrım var onun dışında bir sıkıntım yok gümüş suyu içtim geçmesini bekliyorum bu arada duydunuz mu daha önce gümüş suyunu bilmiyorum ama çok faydası var koronaya karşı bağışıklık güçlendirici niyetine içiyoruz biz korona çıkınca evde yapmaya başladık önceden sipariş veriyorduk kızım dünyaya geldiğinde de 1 yaşını doldurunca rahatsızlanınca antibiyotik yerine veriyorduk internetten alıp bebekler diş çıkarınca gümüş kaşık verilirmiş bir çok ülkede zaten gümüşün antiseptik özelliğinden dolayı neyse lafı çok uzattım herkese iyi akşamlar

Evet bebek olunca her şeyi tek tek araştırmak gerekiyor. Temiz ürünler de genelde çok pahalı

Özel kremleri daha araştırmadım açıkçası içerikleri yada fiyatları hakkında bilgim yok henüz, çünkü hala daha küçülme halindeyim çatlayacak gibi görünmüyorum henüz.

Göğüslerimin acil ihtiyacı olunca önerilen vazelin yada bebek yağı idi, kullanmayalım anlaştık ❣

Ahahaha bu ben işte suan tek düşüncem goguslerim 16. Haftadan itibaren onlara başlıcam krem yağ sürmeye göğüs yarası tekrar istemiyorum
Göğüs ucu yarasi mi diyosun canm. Kız 16 hafta çok erken değil mi?göğüs ucu yarası bende yasadim doğumdan beter resmen ya. Hayattan soğudum o anlar inşallah bi daha olmaz.

Göğüs ucu yarasi mi diyosun canm. Kız 16 hafta çok erken değil mi?göğüs ucu yarası bende yasadim doğumdan beter resmen ya. Hayattan soğudum o anlar inşallah bi daha olmaz.
İnşallah olmaz valla gözüm o kadar korkuyorki tekrar olur diye erkende olsa baslayayim diyorum

Kizlar baska doktora gideceğim çarşamba günü 14.4 olacak doktor bilirmi acaba bide ben cinsiyet için geldim mi diyeceğim sonuçta hastası değilim

Kizlar baska doktora gideceğim çarşamba günü 14.4 olacak doktor bilirmi acaba bide ben cinsiyet için geldim mi diyeceğim sonuçta hastası değilim
Sen bu konuyu niye bu kadar stres yaptın evet öyle diceksin bişi demiyorlar zaten. İyi bir hastaneye gitki net öğren.

Lansinoh diye bir krem var o çok etkiliymiş 8.ayda kullanmaya başlıcam ben.

Vazelin direkt petrol rezervinden çıkarılıyor. Sakın kullanmayın. Bebek yağı da parafinden oluşuyor. Hindistancevizi yağı en iyisi. Hatta bebek yağını bebeklerinize de kullanmayın
Bebek yağinin temiz içerikli olanlari var. Frei öl, biobaby Bi de mustela nin Bi tane bebek yağı da doğal içerikli.

Canım sen kontrol icn geldim de bakarken de cinsiyeti görüyor musunuz diye sorarsın. O zaten söyler sen sormadan.
Insallah öğrenirsin bu kez

Benim göğüs ucumda yok mecbur kullancam erken başlarım kullanmaya.
Göğüs ucu çıkarıcı pompalar var minik onlardan ya da silikon göğüs uçları var ondan alman lazım.ben göğsüm çıkana kadar silikon uçlarla emzirmiştim tabi çok ağladı kabul etmedi ama mecbur kaldım. Sonra kendiliğinden emdi.

Sizin erken baslamis catlamalar bana vazalin iyi geldi ama size gelirmi bilmiyorum canim.benim sabah birini diyerini aksam sur sende ins hic catlak olmaz birde kasimayin sakin o cok catlatiyor gerildikce

Sen sürekli kilo alıp veriyorum demiştin o zaman çatlakların oldu mu?
Elimizden geldiğince önlem alalımda çaresi yok çünkü.
Evet dizlerimde,kasik bölgesinde filân çok var..
İlkinde herşeye ragmen çatlayan arkadaşlar ikinci de saliyor nasil olsa işe yaramıyor diye bende öyleyim valla.
Ben sizlere göre daha bakimsizdim kendime çünkü tek derdim sağ salim çocuğuma kavuşmakti ondan ne gelir ne kalırsa kalsin modundaydim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…