2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Dışarı falan sütyensiz mi çıkıyorsun yani:))
Kıyafete göre değişiyor. Kışlık kıyafetlerin, eşofmanın içinde hiç belli olmuyor mesela zaten göğüslerim büyük değil.
Evde hiç takmam soruyorum yani arkadaşlarıma sutyen olmadığını anlamıyor kimse.

Rahim ağzı ölçümüme bakıyorlar oğluma hamilelikle Serklajli olduğum için,devamlı gidicem evet

Teşekkür ederim canım evet önce pembemsi gibiydi sonra kahverengi oldu,istirahat verdiler işte çocuktan fırsat oldukça dinleniyorum

Sağol cnm amin inşallah
Dikkat et geçmiş olsun yoruluyoruz evde valla ben de bazen iki dk zor oturuyorum sen bi de dışarı gidip geliyorsun keske yardım edecek birisi olsa su dönem 😕

:KK70: aynen sancisina parasini dusunmuyorsun zaten gogus kremi lonsoni bitkisel o cok iyi geliyor bana o fayda etmisdi sende baya ertelmissin bebe isini ins bu son olmaz yanliz kalmaz kuzucuk bal
Eğer olmasaydı tüp bebek yaptırcaktım oğluşum üzmedi beni 20bin tl kardayım😂 bardağın dolu tarafından bakıyorum 😁

Doğum çantası hazırlayacağımiz günlerde çabucak gelse keske
Ay ins canim ya ben int siparis verdim bu heyecani kimse ile paylasamadim esim bile bilmiyor siparis verdigimi rabbim bos cevirmez ins hayallerimizi heyecanimizi iki ay sonra baslariz cantamiza koyulacaklari almaya ben erken basladim

Eğer olmasaydı tüp bebek yaptırcaktım oğluşum üzmedi beni 20bin tl kardayım😂 bardağın dolu tarafından bakıyorum 😁
Anladim olmadi yani bende dedim sen yapmadin canim benimde gec oluyor kizimda 3 yil bekledim bunda 14 ay fazla degil cok sukur

Kıyafete göre değişiyor. Kışlık kıyafetlerin, eşofmanın içinde hiç belli olmuyor mesela zaten göğüslerim büyük değil.
Evde bende takmiyorum valla rahat oluyor. Ama dişarıda takıyorum tabi. Eve biri gelirse de takıyorum. Takmama şansim yok malesef. Büyük olmasa da takmayi gerektirecek düzeyde

.
Ay ins canim ya ben int siparis verdim bu heyecani kimse ile paylasamadim esim bile bilmiyor siparis verdigimi rabbim bos cevirmez ins hayallerimizi heyecanimizi iki ay sonra baslariz cantamiza koyulacaklari almaya ben erken basladim
Bizde diğer aya hastane çıkışı bakıcaz inşallah yine de insan korkuyor bir şey olursa diye vs ama yavaş yavaş da almak lazım eksikler çok. Bir de farklı cinsiyet olunca bizim. Her şey sil baştan.

Anladim olmadi yani bende dedim sen yapmadin canim benimde gec oluyor kizimda 3 yil bekledim bunda 14 ay fazla degil cok sukur
Benimde 14 ayda falan oldu ama sürekli her ay denemedik o yüzden tam bilmiyorum. Ondan öncede ben istememiştim. Hafif yumurta tembelliği varmış bende eğer olmasaydı tüp bebek denerdim.

Ama benim duyduğum en iyisi ayva cekirdegiymis arkadaşlarım da kullanmıştı. O lansinohlara falan bin basar gibi duruyor ben kullanmadım ama baya yumusatiyormus . Galiba ben onu denerim veya hindistan cevizi yagi
Evet yumusatiyordu ama anlık çözümdür gecirmiyordu

Sarkar ama zamanla bıde hamılesın buyuyeckler sarkarlar ıyıce

Evde bende takmiyorum valla rahat oluyor. Ama dişarıda takıyorum tabi. Eve biri gelirse de takıyorum. Takmama şansim yok malesef. Büyük olmasa da takmayi gerektirecek düzeyde
Benim hem küçük hem dikti ama şimdiden değişmiş damarlar belirginleşmiş büyüyecek yani belli bu son sutyensiz rahat gezdiğim günlerim 😅

Benim de hala sızlıyor şişti baya şimdiden sizinde mı aynı birden buyuduler sızısıda gecmıyor
Benimki dolgunlaşmış kararmış bide damarlar çok belirgin.
Hamile olduğumdan göğüs sızısı sebebiyle şüphelendim zaten kıyafet giyerken falan acıyordu. Koltuk altından ucuna kadar acıyordu şuan sadece uçlara dokununca acıyor.

X