2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bence bunun tek çaresi çok kilo almamak 10 kilo almayı hedefliyim bakalım olacak mı bir kaç hamile göbeği gördüm korktum
İlk gebelikte 9 kilo aldim. Yağlar kremler sürmeme ragmen çatladım.bence yapiyla alakalı. Çatlayacak olduktan sonra ne sürsen fayda etmiyor.doğumdan sonra çatlarsan anlarsin zaten :))

İlk gebelikte 9 kilo aldim. Yağlar kremler sürmeme ragmen çatladım.bence yapiyla alakalı. Çatlayacak olduktan sonra ne sürsen fayda etmiyor.doğumdan sonra çatlarsan anlarsin zaten :))
Çatlayabilirim bende ergenlikten kalma çatlağım var.
Çok kilo almak istemiyorum dikkat edicem yinede.

İlkinde herşeye ragmen çatlayan arkadaşlar ikinci de saliyor nasil olsa işe yaramıyor diye bende öyleyim valla.
Ahahaha bu ben işte suan tek düşüncem goguslerim 16. Haftadan itibaren onlara başlıcam krem yağ sürmeye göğüs yarası tekrar istemiyorum

Aynen sur simdiden ben henuz baslamadim kizimdan kalma catlak var ama cok degil hafif vazalin kullandim kizimda son ayima kadar dr dememisdi bende bilmiyordum catlayacagimi bundada vazalin kullanacagim bana iyi gelmisdi

Arkadaşım bebek yağı önermişti, vazelin iyi geliyor diyorsanız onuda deneyeyim bakalım teşekkür ederim
Kilo almadım hatta verdim ama göğüslerim çok büyümeye başladı, bugün duş alırken kenarında 1er 2şer çizgi oluşmaya başlamış korktum onlardan

Haset ederim, kıskanırım, göz ederim kııız hiç kilo almadan doğuma gitmek ne

İşin şakası maşallah ya ne güzel

Ben de geçen haftaya kadar çok kötüydüm epeyce küçüldüm, ama bulantılarım azaldı iştahım açıldı mini bir panda olarak doğuma gidicem gibime geliyor

Bunda benimde iştahım çok açık ama anlamadım ben hamile kalınca bunyem nasıl isliyo 47 kiloyla hamile kaldım 51 oldum sanıyordum bugün tartildim 49 çıktım hastanede de 50 civarı çıkmıştım bi kaç gün önce sanırım yine zayiflayarak devam edicem ama 7 8 kilo almak çok istiyorum şahsen

Doktorun tartısı evdeki tartıyla farklı çıkıyor bende, arada 3 kg fark ediyor
Belki seninki de öyledir kilo vermemişsindir
İştahın diğerine göre farklıysa alırsın eminim

Gebeliğimi de yılbaşına kadar söylemek istememiştim ama iş yerine açıklamak zorunda kalınca, açıkladığım kişi de herkese yayınca ailelere de söyledik.

Hala da pek bilen yok ailede, sadece en yakınlarımız. Nazar kısmı da doğru da ne bileyim korkuyorum olumsuz şeyler yaşayınca. Şimdi cinsiyeti söylesem alışveriş yapacaklar iyice benimseyecekler ondan korkuyorum sanIrım. Cinsiyet belli değil diyince aileler de hımm daha küçük deyip gizleme ihtiyacı duyuyor

Somon canım. Bir dilimi günlük ihtiyacın%300’ünü karşılıyor. Haftada iki kez

Vazelin direkt petrol rezervinden çıkarılıyor. Sakın kullanmayın. Bebek yağı da parafinden oluşuyor. Hindistancevizi yağı en iyisi. Hatta bebek yağını bebeklerinize de kullanmayın

Arkadaşlar internette kısa bir araştırma yaparak vadelinin petrol rezervinden çıkarıldığını kolayca öğrenebilirsiniz. Yani bir petrol ürünü. Ben asla kullanmam

Vazelin direkt petrol rezervinden çıkarılıyor. Sakın kullanmayın. Bebek yağı da parafinden oluşuyor. Hindistancevizi yağı en iyisi. Hatta bebek yağını bebeklerinize de kullanmayın

Aa hiç duymamıştım
Çok faydalı oldu, yoksa bilmeden kullanacaktım
Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…