2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
merhaba lütfen cevap verirmisiniz bugun kan testi ve idrar testi yaptı doktor keseyi gördü ama saat geö oldugu için değerlere bakamadı bunlar kırmızı çıkmış sanırım enfeksiyon düşük olurmu böyle çıkan oldumu değerleri

Eklentiler

• 4F463540-1B2B-4E39-85F4-AB2C24E40823.png
    248,2 KB · Görüntüleme: 76
Canim benim oluyordu hatta kramp giriyodu adetim sökülcekmis gibi. Doktorum kanama olmadigi surece sorun yok dedi. Ben şunu farkettim cok ayakta kalip kendimi yorunca bir de uzulunce yasiyorum bu durumu.

Vücudunuzda bu enfeksiyonlara karşı bağışıklık var diye anlıyorum. Yani önceden geçirmişsiniz artık dert etmeniz gerek yok diye anlıyorum.
Ben de yaptırdım bu testleri henüz sonucu çıkmadı ama araştırınca öyle olduğunu anladım.

İçim rahatladı teşekkür ederim Allah hepimize özellikle sizin gibi ayakta çalışanlara kolaylıklar versin
Bendede sureklı ayaktayım bugun sag kasıgımın agrısından öldüm pantolonumda sıkmıs iyice eve geldım pat agrı kesildi sıktıgından galıba

Bunun için dua etmeyin bence mide bulantısı olunca insan kendini hamile gibi değil de hastalıklı gibi hissediyor. Bulantılar yüzünden hiçbir şey yemek istemiyorsunuz mutfağa girmek istemiyorsunuz hatta eşiniz size yaklaşsın bile istemiyorsunuz çok kötü. Ama buna da şükür tabi...

Bebeğe zarar vermemek için... İrademe sahip çıkamamaktan korkuyorum. Çünkü bu konuda çok zayıf biriyim.. Öğreneli 36 saat oldu 1 tane hafif değerli sigara içtim. İki üç yudum kahve.. Yarısında ağlayıp bıraktım ikisini de.. Yani eğer böyle yapacaksam İrademe sahip çıkamayacaksam bulantım olsun istiyorum. Malesef biliyorum ne kadar zor olduğunu.. su dahi içemedi arkadaşım, sürekli serum almak zorunda kaldı.ama bebeği maşallah çok sağlıklı şuan. İnşallah sizin de en yakın zamanda geçer bulantılarınız ve sağlıcakla bebeğinize kavuşursunuz

Canım tam bilmiyorum ama covidden dolayı bildiğim igg eskiden bu virüsleri kaptığını gösteriyor. İgm değerlerin gözükmüyor, eğer onlar negatifse şuan virüsler yok demek. İgg lerin başına gelenler o virüs adları cmv gibi..

İlk gebeliğimi Mayıs ayında öğrendim testlerin pozitif çıkmasına rağmen keseyi görene kadar sigaraya devam ettim hatta keseden sonra eşimden kaçak içtiğim bile oldu. Kalp atışına kadar sonra direkt kestim. Öyle azaltma falan yöntemleri kendimizi kandırmak sadece. Maalesef 13. Haftada kaybettik onu. Şimdi tekrar hamileyim o süreç içerisinde çok nadir içtiğim oldu. Planlı bir gebelikti son ilişkiden sonra asla içmedim. Ki şuan dediğim gibi bulantım da var. Eşim içtiğinde kokusu nefret ettiriyor. Lütfen içmeyin ilerde pişman olabilirsiniz çünkü. Sakız çiğneyin birşeyler yeyin. Özellikle yemek sonrası uğraş bulun kendinize unutmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…