2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kahve ben de 5 shot espresso içiyordum günde.. Hatta 6 7 olduğu oluyordu.. Kafeinsiz filtreye geçeyim ama ben kafeinsizin 5 metre uzaktan kokusundan anlıyorum. Mehmet efendiyi denemedim hiç bunu da not aldım canım çok çok çok teşekkür ederim.

Ben de sizin gibi çay kahve tiryakisiyim 15 gün oldu öğreneli 15 günde tek bir kahve içtim, ona da doktor bir şey olmaz dedi diye. eskiden kahve içmeyince başıma ağrılar girerdi, nasıl şartladıysam vücudu ağız alışkanlığı harici eksikliğini hissetmiyorum: D
bu arada çaya limon sıkınca demirin emilmesi açısından iyi oluyormuş.

Benim battan bir gün sonra verdiğim kan 43tü
Canım çalışıyor musun? Benim de bat günü 99 Du... Herkes çok yüksek rakamlar vermiş şey duymuştum: çalışan kadınların beta hcg oranı daha düşük başlar. Ev hanımı ve dinlenme imkanı olanların daha yüksek çıkar diye acaba doğru mudur?

Bende reglim 3 gün geçince hamile olduğumu öğrenmiştim o zamana kadar da sigara kullandım. Öğrendiğim an bıraktım. Yemeklerden sonra insanın canı istiyor ama ilerde bebeğimde bir sorun olursa diye durduruyorum kendimi. Bunun vicdan azabı çok büyük olur çünkü. Ayrıca gebeliğin ilk bir ayı içtiğimiz ilaçlar bile bebeğe etki etmiyor diye biliyorum. O yüzden gebeliği öğrendiğimiz zamana kadar içmiş olduğumuz sigaraların bebeği etkilemeyeceğini düşünüyorum.

1 ocakta adet olmam gerekiyordu, hiç beklemediğim için yılbaşı gecesi alkol de sigara da kullandım (ilginç bir şekilde çıkardım ama). Baktim gecikti eyvah dedim acaba mi, daha karantina bitecek ancak alırım testi. O 2 günde şüphe içinde birkaç tane içtim. Çünkü belirsizlikle başedemedim. Sen de emin olduktan sonra bırakırsın. Eşini şimdiden uyar, saç baş girmeyin birbirinize benim gibi

Çok teşekkür ederim canım. Sizleri gördükçe irade meselesi olduğunu anlıyorum ve bu imkansız değil.. inşallah dediğiniz gibi bir etkisi olmamıştır. Mide bulantınız var mı peki?

Arkadaşlar selam, ben eğer sağlıkla devam ederse Allahın izniyle eylül annesi olacağım, size bir şey sormak istiyorum. Beta 1903deyken doktor kese göremedi, 4+6da iken. 2 gün sonra tekrar çağırdı, sizce normal mi? Erken mi yani, 1500ün üzerinde görülür yazdığı için biraz stres yaptım. Moralim bozuldu. Siz kıymetli anne adayı arkadaşlar bana da dua edin lütfen, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım evladımızı

Çalışıyorum ama evden öğretmenim. Onunla ilgisi olduğunu düşünmüyorum döllenme zamanı ile ilgili bir durum bu bizim ki geç döllenme.

Benim doktorum 6000 binlerde görülür dedi canım hiç merak etme 5+4 keseyi gördüm dediği gibi 6000binlerdeydi. 6mm kese boyutu. 6+1de de kalp atışı duyuldu.

İçim rahatladı teşekkür ederim Allah hepimize özellikle sizin gibi ayakta çalışanlara kolaylıklar versin

merhaba eylül anneleri öncelikle hepinize sağlıklı hamilelik süreci dilerim
bat 7 ocaktı ben (11 ocakta) gecikmeden 4 gün sonra test yaptım pozitifi görünce idrarda, kan verdim 394 çıktı. gebelik uygulaması indirdim, son adet tarihini yazınca uygulamada tam 5+0 oldugumu gösteriyor suanda. doktorumada durumu bildirdim öğrenir öğrenmez haftaya gel keseye bakalım dedi :)

Aynı dertten bende muzdaribim koyu sarı akıntım var enfeksıyon desem kasıntı yanma yok bılemedım bu hafta cumartesı doktora randevum var gıdıp sorucam
bende de var akıntı peçeteye silince sarımıtrak gibi görünüyor gün içinde hep nemli hissediyorum orayı bol bol su için

Çalışıyorum ama evden öğretmenim. Onunla ilgisi olduğunu düşünmüyorum döllenme zamanı ile ilgili bir durum bu bizim ki geç döllenme.
İmkansız benim geç döllenme olması. O yüzden kulp arıyorum bir de doktora sorayım olmazsa, kadın kesin gülecek ama hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…