2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de herkese söyledim o heyecanla ama keşke demeseydim daha keseyi bile görmedim. Pazartesi randevum var ama her yer kar olacak umarım gidebilirim
Bende herkese söyledım ve bende daha keseyı görmedim ama suan cok pişmanım keske agzımı sıkı tutsaydım ya en azından kalp atısını duyunca deseydım dıyorum kendı kendıme

teşekkür ederimm

Bende de aynı sorum var Aşırı şişkinlik var bide bende sene de bir yada iki kez basur olur. Şuan o sıkıntıda var derdim büyük

Arkadaslar 5 haftalik hamileyim ben de eylul annesi olacağım insalah. dün esimle iliskiden sonra hafif kahverengi bir lekelenmem oldu boyle birsey yasayan oldu mu çok korktum

Arkadaslar 5 haftalik hamileyim ben de eylul annesi olacağım insalah. dün esimle iliskiden sonra hafif kahverengi bir lekelenmem oldu boyle birsey yasayan oldu mu çok korktum
Benim oldu ama ilişkiyi kestik biz öğrendiğimizden beri , beklenen adet tarihimde kahverengi lekelenmem oldu daha yeni yeni geçiyor progestn verdi doktor

Aynen canım bende ondan korkuyorum bianda olacakmış gibi oluyor geçer inşallah ya sıcak tutmaya çalışıyorum kendimi
Benim ani kramp giriyordu canim bir 20 30 saniye kadar iki kat kaliyordum. Doktorum normal dedi kanama olmadigi surece. Cok sukur hic kanamam olmadi

Ay benim de babannem anneme kalçaları buyumus bu kizin kesin bu bebek kiz demis

Bende de aynı sorum var Aşırı şişkinlik var bide bende sene de bir yada iki kez basur olur. Şuan o sıkıntıda var derdim büyük
Canim bende de o sorun oluyor. Bagirsaklarim tembel doktora gorunucem ben de bu yuzden en azindan krem falan verir

Aynı dertten bende muzdaribim koyu sarı akıntım var enfeksıyon desem kasıntı yanma yok bılemedım bu hafta cumartesı doktora randevum var gıdıp sorucam
Benim çok koyu renk değil ama sarımtrak biraz bende de kaşıntı ve yanma yok ama o olmadan da idrar yolu enfeksiyonu olabiliyor. Sordugun zaman bizede haber et kuzum

Kızlar merhaba herkesin hayırlı olsun. Ben de hamileyim galiba ocak 10 adet olmam gerekiyordu olmadım. Adetlerim düzenlidir hiç geç olmaz 1 2 gün önce olur hatta evde test yaptım negatif çıktı dün de sağlık ocağına kan verdim sonuç belli değil daha. Ama aşırı mide yanmam var kasığımda kasılma var ama hiç göğüslerde hassaslaşma yok iki kızımda göğüsten bilmiştim adet gecikmeden evde pozitif çıkmışlardı. Sizde ne durumlar

Kızlar çok canım sıkkın şimdi kontrolden çıktım sağda kist var dedi. Evet ben onun için doktora geldim daha önce önemli olmadığını söyledi dedim. Onu takip edicez dedi. Kese oluşmuş dedi. Alttan muayne etti .. kalp atışı henüz yok, bir hafta on gün sonra tekrar gelin dedi. Bir sorun yok dimi bebeği gördünüz mü dedim yok yok gördüm dedi .. çok moralim. Bozuldu kızlar anlatamam yıkıldım ya alttan bakınca kalp atışı bekliyordum bugün 6+0

Canınızı sıkmasın bu durum doktorunuzda söylemiş zaten. Ben kalp atışı için gittiğimde 6+6 idi ancak 6+1 demişti doktorum belki sizinkide öyledir yani geç döllenme ya da geç yumurtlama olduğundan miniktir. O sebepten henüz kalp atışı duyulmamıştır. 1 hafta daha sabrederseniz sağlıcakla duyarsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…