2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar çok canım sıkkın şimdi kontrolden çıktım sağda kist var dedi. Evet ben onun için doktora geldim daha önce önemli olmadığını söyledi dedim. Onu takip edicez dedi. Kese oluşmuş dedi. Alttan muayne etti .. kalp atışı henüz yok, bir hafta on gün sonra tekrar gelin dedi. Bir sorun yok dimi bebeği gördünüz mü dedim yok yok gördüm dedi .. çok moralim. Bozuldu kızlar anlatamam yıkıldım ya alttan bakınca kalp atışı bekliyordum bugün 6+0 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Canim merhaba uzulme 6+5 te gittim bende kalp atisini duyamadik doktor kalbi gosterdi atiyor dedi ama kycuk diye duyulmadi gerci asistani kendisi duydu ama esimle ben duyamadik 2 hafta sonra gel dedi hersey yolunda dedi sukur

Kızlar çok canım sıkkın şimdi kontrolden çıktım sağda kist var dedi. Evet ben onun için doktora geldim daha önce önemli olmadığını söyledi dedim. Onu takip edicez dedi. Kese oluşmuş dedi. Alttan muayne etti .. kalp atışı henüz yok, bir hafta on gün sonra tekrar gelin dedi. Bir sorun yok dimi bebeği gördünüz mü dedim yok yok gördüm dedi .. çok moralim. Bozuldu kızlar anlatamam yıkıldım ya alttan bakınca kalp atışı bekliyordum bugün 6+0 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Merhaba, bende gecen hafta 6+1 de gitmistim karindan bakti bebek olusmaya baslamis hatta ekranda kalp atisi gorunuyor ama bizde tam duyamadik. 3 hafta sonra yeniden cagirdi kalp atisi icin. Dollenmeyle alakali bir durum oldugu icin bizim internette takip ettigimiz tarihlerle bebegin olusumu bir olmuyor. Icinizi ferah tutun Allahin izniyle bir sikinti olmaz.

Zaten genelde doktorlar kalp atışını dinletmezler gösterirler. İlerleyen zamanlarda dinletirler.

Merhaba ben dün akşam test yaptım silik bi çizgi gördüm sabah tekrar yaptım ve yine silik çıktı adet olacak gibi karnım ağrıyor bu şekilde olan oldu ku hamile olduğu halde adet ağrısı çeken 🌹
Evet benim adetten 5-6 gün önce adet sancısı gibi başlayan ağrılarım vardı. Silik çizgi ise yüksek ihtimal hamilesiniz, tebrik ederim. İsterseniz kan verip emin olun. Umarım sağlıkla ilerler :)

Ben de bugün haberi aldım,dün kan verdim bugün sonucları çıktı, bat bugün, beta hcg 1040 cıkmış. Pazartesi tekrar kan vericem

Bende de dün aynı sıkıntı oldu canım 5cm benimki 4+5dim doktorda karından gözükmedi alttan bakınca gördü ama kist var dedi onun için kan aldı iyi huylu mu kötü huylu mu diye. Ama doktor sıkıntı olmadığını takip edeceğimizi söyledi. Bende senle aynı duyguları yaşıyorum inan
Ahh evet insan hevesle gidip böyle duyunca bi tuhaf oluyor🙁 ama inşallah sorunsuz olur bir engel oluşturmaz ikimizede canımm🤲🏻🙁
Bozmayın moralinizi, belki daha erkendir kalp atışını duymak için. Bana 8. Haftaya randevu verecek doktorum. Sağlığı sıhhati yerinde olsun da varsın bir hafta, on gün sonra öğrenin.
Öyle tabii yeter ki iyi olsun canım, çok sağol💕
Ama bak doktor bebeği de görmüş neden moralini bozuyorsun. Zaten genelde 7. Hafta dolunca kalp atışına çağırıyorlar duyulmaması normal. Stres yapıp bebeğine zarar verme. Kötü bir durum olsa doktor illa ki söyler ki.
Dimi doğru söylüyorsun🙁 işte ilk heyecan ilk heves çok etkilendim canım sanırım 7/7.5 haftayı bekleyeceğim bende
GEÇMİŞ OLSUN. AMA ÜZÜLMEYİN DAHA ERKEN..Bİ DAHA Kİ GİTTİĞİNİZDE GÖRÜRSÜNÜZ
İnşallah canım 🤲🏻💕
Canim ben de 6+0 ım doktorum haftaya randevu verdi bana sen cok erken gitmissin. Haftaya 7+1 olucam kismetse🙏 benim de sol tarafta yumurtam olusmus yumurtani kist diye gormus olamaz dimi🙄
Ben çok merak ettim ve heveslendim canım açıkçası dayanamadım gittim ilkti 🥰 bende o haftayı bekleyeceğim artık.. öyle oldugunu sanmıyorum canım ya daha önce kontrol amaçlı gittiğim doktor da görmüştü çünkü 🙄
Canim merhaba uzulme 6+5 te gittim bende kalp atisini duyamadik doktor kalbi gosterdi atiyor dedi ama kycuk diye duyulmadi gerci asistani kendisi duydu ama esimle ben duyamadik 2 hafta sonra gel dedi hersey yolunda dedi sukur
Ay ne güzel demek ki gerçekten çook küçük bende bekleyeceğim 😍😍😍
Merhaba, bende gecen hafta 6+1 de gitmistim karindan bakti bebek olusmaya baslamis hatta ekranda kalp atisi gorunuyor ama bizde tam duyamadik. 3 hafta sonra yeniden cagirdi kalp atisi icin. Dollenmeyle alakali bir durum oldugu icin bizim internette takip ettigimiz tarihlerle bebegin olusumu bir olmuyor. Icinizi ferah tutun Allahin izniyle bir sikinti olmaz.
Demek ki benim de çok erken daha canım bunu okuyuncada rahatladım bende yedi buçuk haftayı filan beklemeyi düşünüyorum çoook teşekkür ederim hepiniz kalbime su serptiniz💕💕💕💕💕💕💕

Evet benim adetten 5-6 gün önce adet sancısı gibi başlayan ağrılarım vardı. Silik çizgi ise yüksek ihtimal hamilesiniz, tebrik ederim. İsterseniz kan verip emin olun. Umarım sağlıkla ilerler :)
Teşekkür ederim ☺️Geçtiğimiz aylarda hastahaneye gidip kan verdim 2 kere ve negatif çıktı tabi o zman silik de olsa 2. Çizgi görmemiştim o zman yıprandım ve kendine söz verdim tamamen emin olana kadar gitmeyeceğim bir daha diye 😅 bu hafta sonu bi geçsin adet olmazsam inşallah haftaya kan testi veririm 🌺

Teşekkür ederim ☺️Geçtiğimiz aylarda hastahaneye gidip kan verdim 2 kere ve negatif çıktı tabi o zman silik de olsa 2. Çizgi görmemiştim o zman yıprandım ve kendine söz verdim tamamen emin olana kadar gitmeyeceğim bir daha diye 😅 bu hafta sonu bi geçsin adet olmazsam inşallah haftaya kan testi veririm 🌺
Tabi haklısınız, idrar testinde koyulaşma takip etmek de mantıklı tabi. Umarım gönlünüze göre olur 🌸

Canını sıkma canım o tarihlerde duyulmayabiliyor benim 5+6da embriyo dahi görünmedi

Merhaba arkadaşlar 🌸 son adet tarihime göre 6+1 oldum. Bende hala bulantı kusma yok. Sizde durumlar nasıl bulantılarınız başladı mı? Arada bi karnıma sancı giriyor o kadar ister istemez merak ediyorum ☺️

Merhaba arkadaşlar 🌸 son adet tarihime göre 6+1 oldum. Bende hala bulantı kusma yok. Sizde durumlar nasıl bulantılarınız başladı mı? Arada bi karnıma sancı giriyor o kadar ister istemez merak ediyorum ☺️
Ben de 6+1 im bende de yok bulantı inşallah olmaz diye dua ediyorum bazılarında hiç olmuyomuş. Sancı bel ağrısı göğüs hassasiyeti ve arada baş dönmesi oluyo ben de he bir de akşam ateş basması

X