2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İmom bende ilk hamileliğimde kullandım, üç aydan sonra başlamıştık bizde

Hiç sıkıntı yapma kesen çok güzel büyüyor zaten bu haftalarda önemli olan o, geç döllenme de olabilir içini hiç karartma

Merhaba
Allah nasip ederse bende Eylül annesi olacağım

Merhaba ben bende eylul annesi olacagim galiba ama agustosta olabilir :) 5.haftamizdayiz

İmom bende ilk hamileliğimde kullandım, üç aydan sonra başlamıştık bizde
Hayırlı olsun kızlar. Ben de eylül annesi olacağım inşallah sağlık ocağında öğrendim, muhtemelen 4 haftalıkmış. Yarın hastaneye gideceğim.ultrasonda kaç haftalık olduğu belli oluyordu değil mi?

Kanamam vardı biraz çok
Geçti şimdi elhamdülillah

Biz daha kimseye soylemedik. Kalp atisindan sonra soyleyecegiz insallah

Malesef bende de var bu durum gece ağrıdan kıvrandım. Şişkinlik uyutmuyor insanı. Transferden sonra kabızlık başladı 3 haftadır da devam ediyor çalışmıyorum şuan evdeyim ama riskli dönem diye çok hareket edemiyorum açıkcası.

Merhaba canim. Bende de ayni sorun var ve anlamadim. Ozellikle aksam yemeginden sonra karnim asiri sisiyor. Patlayacakmis gibi hissediyorum. Wc biraz rahatlatiyor...

Merak etmeyin bende 6 +6 dayım bugün devlete gittim rapor işleri için baktılar sadece kese göründü ne embriyo ne kalp atışı var şuanda cumartesi sabah kontrolüm var bakalım yolk kesesi görüncek mi
İnşallah görünür sizin de benim de görünürse buraya yazar mısınız

Ben de herkese söyledim o heyecanla ama keşke demeseydim daha keseyi bile görmedim. Pazartesi randevum var ama her yer kar olacak umarım gidebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…