2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
O kadar haklısınız ki, bir şeyi eksik yapicam diye korkum var. Ben tam 4 kez kan verdim, yükselişi düzenli mi diye görmek için 🤦‍♀️ Hamile olduğuma kendimi ikna etmeye çalışıyorum sanırım 😂
Ben de 4 kere kan verdim cok erken ogrenmistim daha adetim gecikmemisti. 347ydi ilki 4. 2964 cikinca kese görünür dedik biraktik :)))

O kadar haklısınız ki, bir şeyi eksik yapicam diye korkum var. Ben tam 4 kez kan verdim, yükselişi düzenli mi diye görmek için 🤦‍♀️ Hamile olduğuma kendimi ikna etmeye çalışıyorum sanırım 😂
Ben sonuçlarımı sağlıkocağı doktoruna sorduğumda tamam hamilesin işte 8. Hafta git doktora başka bişeye gerek yok demişti değerim de 629du daha. Çevredeki insanların rahatlığı da çok etkiliyor. Olumsuz şeyler duyunca bizde de olacakmış gibi geliyor ama aslında çok düşük olasılıklar. İnşallah size de en yakın zamanda bi doktor tamam hamilesin işte der de rahatlarsınız😂😂

Kızlar ben de bugün gittim kontrole, keseyi gördük çok şükür 🤲🏻💃🏻 Haftaya Cuma tekrar çağırdı kalp atışı için, inşAllah herhangi bir problem olmaz 🤲🏻😍
Merhaba canım kaç haftalık bebiş, bende yatın gideceğim de inşallah biz de görürüz 5+5 im ben

X