2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende kızcıyım ama erkek fikrine de alıştım baya hayırlı sağlıklı olsun yeter ki hem erkekler daha anneci oluyor öyle düşünüyorum ahahha
Canımm hayırlı olsun, sağlıkla kucaklayalım inşallah Benim kanama alanı görünmüyordu ama idrarımda kan gelmişti çook korkmuştum bana da verdi fitil olarak kullandım .. sonrasında çok şükür bir şey olmadı Sen gönlünü ferah tut bol bol dinlen

Senin hormon mu yüksek yotubeta video var kaan kocatepenin papp onun iyi açıklıyor ikilide yüzün altına başka testler yapıyorlar. Bence detaylıya girmiştin demi boşver bu testleri

Lutfen sorun etmeyin bunlar sadece ihtimal
Kuzenimde 10 da 1 cikmisti ama saglikli bir oglu oldu
Sirf bu stresi yasamamak icin test yaptirmadim ben

Bır fenerbahçeli daha benım esimde fanatık fenerli cuma gunune randevu aldım bakalım ogrencez kısmetse sabırsızlıkla beklıyor

Sizce benimkinin cinsiyet nedir

Merhaba dün kendimi çok yordum akşam birden su geldi oldukça fazla. Bugün de devam edince doktora gideyim dedim ilk haftalarda çok kanamam olduğu için hala devam ediyorum progestana. İnternette araştırınca amniyon sıvısı gelmiş olabilir diye düşündüm neyseki bu haftalarda olmazmış enfeksiyon belirtisiymiş. Bebişin suyu iyi ama cinsiyet tahmini yapmadı sizce belli mi

Eklentiler

• A933AECB-E3DD-4EAD-B534-0423191D0F80.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 98
Canım hcg papp anlamıyorum ama ölçümler iyi çıktıysa sorun yoktur inşallah ama eğer ölçümlerinde de anormallik varsa yine olmana ihtimali yüksek..ben bu yüzden kan vermek istemiyordum. Kızında da aynısı olduğunu söylüyorsun içini ferah tut muhtemelen senin yapından kaynaklı kan değerlerin.

Ben hiç anlamıyorum ama kız gibi doğdu içime

Arkadaşlar selam, 2li test sonucum az riskli geldi, ense kalınlığı 2,1di biraz korkmuştum ama sonuç 1:6000 gibi. doktor dedi ki ikili test ne olursa olsun ben dörtlü testi de yapıyorum 1 ay sonra. Sonra ayrıntılı ultrason için de perinatoloğa yönlendiriyorum dedi. Dörtlüyü tekrar yaptırmaya gerek var mı sizce de, doktora da itiraz edemiyorum gerçi ama ikili iyi dörtlü kötü çıkma durumu olur mu acaba? Tekrar tedirginlik yaşamak istemiyorum açıkçası

Dört değer daha ekleniyor yine betahcg ve ppa birde iki tane daha kan birimine bakıyorlar koromızom 18-21 anormalisi arıyorlar bu testlerde sorun yoksa yok demek bazılarında değerler değişiyor emin olmak için yapıyorlar bu kan sonuçları önemli değil detaylıda iyi bir doktora git ultrason önemli iyi bir doktor bakması lazım

Senin hormon mu yüksek yotubeta video var kaan kocatepenin papp onun iyi açıklıyor ikilide yüzün altına başka testler yapıyorlar. Bence detaylıya girmiştin demi boşver bu testleri
Lutfen sorun etmeyin bunlar sadece ihtimal
Kuzenimde 10 da 1 cikmisti ama saglikli bir oglu oldu
Sirf bu stresi yasamamak icin test yaptirmadim ben
Sağolun kızlar. Ben bekliyordum zaten her şey aynı gidince kesin bu da riskli gelir dedim. Aslında ölçümleri kızımdan daha iyi. Değerler de daha iyi. Ama yaşımdan da yüksek çıktı herhalde. Yarın doktor yorumlayacak bakalım ne diyecek.
H Hryr sen belki bilirsin 20.haftalarda detaylı ultrasonda dön sendromu görünür mü?

Down yazacaktım yaa dön olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…