2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa sizina adınızada çok sevindim, çok şükğr küçülmüş kanama alanınız.
Benim kanamam yok çok doktor ultrasoda söyleyince öğrendim korktum biran

Bende de aynı durum vardı, kesede değilse birşey olmaz insallah benim geçti bile, progestanı bıraktım ,bol bol dinlen kendini asla yorma geçer gider inşallah

Bende de aynı durum vardı, kesede değilse birşey olmaz insallah benim geçti bile, progestanı bıraktım ,bol bol dinlen kendini asla yorma geçer gider inşallah
Kesede demedi sanırım sadece kanama alanı görüyorum dedi
Ah ahh ana olmak ne zorlu en ufak şeyde aklımız çıkıyor. Anne rahmindeki tüm bebekler rabbim sağlık versin inşallah

8 yıl önce kızımda yaşadığım ikili test sonucunu gene gördüm. O da 265 de 1 di. Bu da 264te 1. Gene moralim bozuldu. Bu kombine risk. Hele ikili test sonucu 50de 1.
Beta HCG 95
Papp a 1.06. Bunlardan hangisinde sorun var anlayan var mı?

Burda arkasını dönmüş sanki Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin

Okuduğum yazılara göre kombine önemli diyorlar ama bu sonuçlar hep ihtimal onu da aklınızdan çıkarmayın. Yani sizin gibi değerlere sahip 50 tane kadından bir tanesi down sendromlu melek dünyaya getirecek ya da siz 50 kere doğum yapacaksınız bir tanesi öyle olacak. Doktorunuz ileri tetkik isterse yaptırıp yaptırmamak size kalmış ama ense kalınlığı düşükse ve burun kemiği varsa çok da endişe etmeyin.

Ay Perşembe mi senin de benim de öyle. Ya evet en azından tahmin yürütsünler o da yeter
Valla 3haftadir catlicam zaman dolmak bilmiyo bide ben ultrason goruntsunu almayi unutmusum en son gittigimde elimde bakp tahmin yurutucegim resimde yok ama sukur az kaldi ins ogreniriz ikimizde

Valla 3haftadir catlicam zaman dolmak bilmiyo bide ben ultrason goruntsunu almayi unutmusum en son gittigimde elimde bakp tahmin yurutucegim resimde yok ama sukur az kaldi ins ogreniriz ikimizde
Ayy ben de 3 haftadır günleri sayıyorum, yok zaman durmuş gibi resmen... daha ayın 18’ine çok var

Kızınız hayırlı olsun canınızı sıkmayın, ben hamileliği öğrendiğimden beri içiyorum, herhangi bir kanama alanım olmadığı halde, doktor her ihtimale karşı verdi, bende doktor birşey veriyor biliyor diye kurcalamadım, sağlıklı günleriniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…