2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sagol canım küçük bi cikolataydi zaten hastaneye girerken atıverdim ağzıma, 15-20 dk da bekledik iste sen hesap et doktor da dedi oo cok hareketli sabah sporu yapiyo diye, cikolatadan diye düşündüm ben
ay ben de yedim ama benimki kalpazandı biraz zorla ensesini ölçtük uğraştırdı bizi

Yaa ne heyecanlı cinsiyet öğrenmekkEvet canım değiştirme benimde mesela 3 gün geriden geliyormuş gibi gözüküyor ultrason ölçümünde ama önemli olan sat tarihinden itibaren olan haftaymış. O tarih değiştirme çok fazla hafta farkı olanlara yeniden düzenleme yapılıyor ilk muayenede

Ne desen haklisin canim. Soylenecek cok sey var.. Bunca zorlugun icinde devede kulak kalir dedigim sey ama en azindan ogle yemeklerini evden bi saklama kabina koyup goturebilirsin diye dusundum. Etraftaki yerler pisse eger, hem disarida yemek yerken de maskeler cikmamis olur rapor vs nasil isliyor sistem bilmiyorum ama alabiliyorsaniz rapor en iyisi. Boyle duzende boyle cozum.

Canım burada sonuna kadar birlikte gideceğimizi hissettiğim kişilerdin.çok çok üzüldüm rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inşallah. Allah diğer yavrunu size bağışlasın kendine çok dikkat et.

Kizlar selam, dün devlet hastanesinde tanidigim var diye ikili testimi orda yaptirdim kendi doktoruma haftaya gidecegim. Ultrasonda hersey normal cikti NT:0.9 du sanirim burun kemigide vardi. Kan sonucum cuma cikicak dediler mesaj geldi simdi cikti diye baktim ama bisey anlamadim anlayan varsa bunun normal olup olmadigini soyleyebilir mi? Referans degeri yazmadigi icin bi tahminde bulunamadim :/

çok çok üzüldüm Allah yardımcın olsun dualarım seninle ...

Evet bana ikinci muayenede öyle yaptı zaten gec yumurtlama olduğu icin.. hayırlısı artık saglikli olsunlar da cinsiyet önemli değil ama yine de insan merak ediyo, bir an önce kendimi avm ye atıp alışveriş yapmak istiyorum ama cinsiyet belirsiz diye bişey alasim gelmiyodu, hem bulantilardan hem yasaklardan iyice bunaldim ben

Canım ya çok denedim eskiden beri çalışma arkadaşlarım bunu yapmayınca zor oluyor. Yani şimdi daha çok korkuyorum göz hakkından. Ben mesela elma yiyorum şu aralar deli gibi işe götürüyordum sabahtan bitiriyorlar bir kiloyu öğle arası manava gittim hep geçen hafta.. Sandviç börek poğaça vs Onlara da hazırlayıp gittiğim günlerde oldu ama şuan ona takatim yok.. Kibarca dediğin gibi halletmeye çalışacağım başka çarem yok ama inşallah göz hakkı falan olmaz.

Gunaydin kizlar . Eylul sonu anneleri olarak gundemi geriden takip ediyoruz :) 17 marta randavu aldim . Bakalim ne alemde fasulye . Bulantilarima bide mide agrisi eklendi agliyorum bazen sonra sukur de diyorum az sabir diyorum . Sizler nasilsiniz
ben bu hafta çok zorlanıyorum ilk defa serum yedim 10+5 oldum. inşallah atlatırız sağlıkla ve hayırla

Saniyorum bir rapor cikmasi gerekiyor. Renkli grafikli o esas sonuc oluyor.

Çok geçmiş olsun kaç haftalıktın çok üzüldüm

Bizim is yerinde yemekler pek guzel olmuyordu bir de yemek secince hep goturuyordum, aksamdan yemek artarsa baya rahat ama goz Hakki konusunda haklisin. Cok basit bir sey bile gotursen bizim millet merak eder hamile kadinin elmasini da canlari cekmese bari ya

Allah yardımcınız olsun, benim düşük olduğunda da 3 hafta sonra fark edilmişti. geçmeyen bağırsak hareketim vardı ama insan konduramıyor işte. dilerim hemen atlatır en kısa sürede gönlünüze göre olana hayırlısıyla kavuşursunuz. dualarım sizinle ...

kızlar ne diyeceğimi bilemiyorum çok geçmiş olsun. Allah istediğiniz zaman hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Sizin cinsiyet belli miydi? Cok hareketli olmakla cinsiyet arasinda bag var mi bilmiyorum ama
valla 9. haftada kıpır kıpırdı 12. haftada tık yok ruh haline göre herhalde cinsiyet için de doktorumuz erkek gibi ama kesin diyemem demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…