2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun, Allah sabrını versin

Gunaydin kizlar . Eylul sonu anneleri olarak gundemi geriden takip ediyoruz :) 17 marta randavu aldim . Bakalim ne alemde fasulye . Bulantilarima bide mide agrisi eklendi agliyorum bazen sonra sukur de diyorum az sabir diyorum . Sizler nasilsiniz
Günaydınn Benimde güzel gidiyordu taa ki geçen haftaya kadar.. Bulantılarım başladı. Yemek falan yiyebiliyorum ama iştahım yok zorluyorum gibi.. Kilo verdim biraz bu yüzden. Çok şükür yine bu zamana kadar öyle çok bi zorlanmam olmadı Bundan sonrada hepimiz için güzel geçer inşallah

"Personel genel müdürlüğünün yazısında, "2020/8 sayılı genelge çerçevesinde" ifadesi geçiyor. O genelge artık yürürlükte olmadığına göre, bu yazı da geçersiz olmuyor mu? Kafam iyice karıştı." diyen de var,
"2020-8 halen yürürlükte. yeni 2021/5 ile yürürlükten kaldırılan genelge ise 2020-11. yani esnek ve uzaktan çalışmaya izin veren genelge." diyen de var.

En çok katıldığım yorum şu oldu "Amirler, hamileler idari izinli sayılacak ibaresini yazıda görmeden ikna olmazlar diye düşünüyorum."

Insalllahh . Senin randavu ne zaman

Allah sabır versin kuzum, en kısa zamanda acısını hafifletsin güzel Allahım

Ayy canım ya ağzın bal yesin bugün genelge, karar takibiyle geçecek belli. yazı olumlu çıkarsa bizim için bir de ikna safhası var doğru :)
24-32 arası buna dahi içim rahatladı.

Eklentiler

• Screenshot_20210302_114106_com.google.android.apps.docs.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 54
Canım bu haziran genelgesini değil Kasım genelgesinden yararlanıyorduk. Memurlar net malesef konuda yetersiz bir site. Sanki bir değişiklik olmamış gibi yazmış ama oldu , hafta kısıtlaması tekrar geldi. Kasım genelgesinde hafta kısıtlaması yoktu.

Merhaba kızlar ben de bugün bebegimi gördüm, gitmeden cikolaya yemiştim kıpır kıpırdı elleri ayaklari hareketliydi hep, cok duygulandim ilk defa insana benzetince, minik bi insan resmen dr burun kemiği var dedi, ense de iyi görünüyor ama daha buyumesi lazim 2 hafta sonra ikili test dedi ve o zaman cinsiyeti de söylerim dedi multivitamin d vit ve demir hapı da yazdı, kalça ağrım cok olunca normalden erken basliyoruz bakalım hayırlısı suan 4 cm minigim

Yani 24. haftadan itibaren idari izin halen geçerli, haftaya bakılmaksızın evden çalışma iptal, öyle mi?

Nefesimmmsin buradaki linke bak istersen, biz de tam anlamadık :)
tam sevindim derken
Şimdi kasımdan bu yana kaldırılmıştı anlayamadım bende

Yani 24. haftadan itibaren idari izin halen geçerli, haftaya bakılmaksızın evden çalışma iptal, öyle mi?
Evet canım malesef bu hafta yıllık iznimden kullanıcam haftaya da 5 gün rapor. Takatim kalmadı artık covid sürecinde zaten covid denetimleri yüzünden 2 katı çalıştık şu iki hafta dinlenip 24.haftayı daha bir sabırsızlıkla bekleyeceğim artık buna da şükür inşallah biz 24 e gelirken o da kalkmasında

tam sevindim derken

Şimdi kasımdan bu yana kaldırılmıştı anlayamadım bende
Aynen canım memurlar net Kasım yerine haziran genelgesinden bahsetmiş hala geçerli vs diye.. 24-32 arası idari izinliyiz evden çalışma kalktı. Buna da şükür.

Dinlen canım valla hakettin. Kalkmaz bence, aşı olamıyoruz ilaç da kullanamıyoruz galiba. Kalkmamalı yani :/

Çok geçmiş olsun. İnşallah kürtaja gerek kalmaz, en sağlıklı şekilde atlatırsın bu durumu ve en yakın zamanda gönlünce sağlıkla kavuşursun yine bebeğine, Allah sabır versin

Çok gecmis olsun Rabbim dilediginiz vakitte saglicakla tekrar nasip etsin insallah uzmeyin kendinizi her şerde bi hayr vardir hersey gonlunuzce olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…