2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsuun rabbim tekrardan nasip etsin sağlıkla inşallah

Canim cok üzüldüm : ( dedigin gibi asla ümitsizlige kapilma, her iste bir hayir var elbet, bizim görmedigimiz, hep olumlu düsün.
Insallah saglikla tekrar nasib olur. Sen de Allaha emanet, kendine iyi bak

Ben nisa hastanesi Derya Kanza Gül e gittim canım. Doktorla ilgili hep olumlu yorumlar okuduğum için orayı tercih ettim açıkçası. Sevdimde enerjisi de yüksek olumlu kanım ısındı açıkçası ikinci gidişimde daha net bir fikrim olur diye düşünüyorum

Geçmiş olsun canım, inşallah hayırlı sağlikli hamilelik yaşarsın bundan sonra . Dualarımdasin. Sen de Allah'a emanet ol

Rabbim evladına sağlık versin. En hayırlı zamanda tekrar nasip olur inşallah

Kızlar evde temizlik, yemek durumlarımız nasıl? Pandemiden dolayı işyerim dönüşümlü çalışmada olduğu için genelde evdeyim ama temizlik yapamıyorum, korkuyorum bir şey olur diye. Yardımcı da almaya ara verdik yine salgından dolayı. Eşim yapıyor ama yine de ev çok dağınık geliyor gözüme Yemek olarak da basit şeyler yapabiliyor, bugün hem temizlik hem de birkaç günlük yemek yapmak istiyorum ama kendime bir zarar veririm diye çekiniyorum bir yandan. Siz nasıl hallediyorsunuz bu durumları?

Merhaba kızlar. Bugün devlet Hastanesi'nde randevum vardı rutin tahliller için. 9+4 olmuşuz çok şükür haftasıyla uyumlu. Eli kolu belli olmuş resmen çok şaşırdım kanama alanı da gitmiş progestanı da bırak gerek yok dedi sevindim valla çok uyku yapıyordu ultrason fotoğrafı da bu

Eklentiler

• IMG_20210211_131646.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 81

Calıştığım için yemege fln az vaktim kaliyor elimden geldiği kadar kolay seyler yapiyorum esimde mutfakta iyi sıkıntı olmuyor. Dip temizlige hic girmiyorum, evi dagitmamaya çalışıyoruz iki kisiyiz zaten pek iş cikmiyor :) kiz kardeşim var, o arada geliyor yapilacak bir sey varmi diye.

Bir rahatsızlığınız yoksa, cok endiselenmeyin hafif işlerden bir zarar gelmez. Kendiniz en iyi bilirsiniz neleri yapıp yapamayacağınızi

Ne güzel çıkmış mașallah

Ne konuda yanlış yönlendirdim acaba? Doktoruna sorması gerektiğini ve kendi fikrime göre mümkün olmadığını belirttim.

Doktorum ilişkiyi serbest bıraktı benim - çok fazla Vajinaya karna baskı yapılmaması koşuluyla-hatta ilişkiyle düşme ihtimalinin çok çok düşük olduğunu bunun da yerleşim yönünden riskli gebeliklerde ihtimal dahilinde olduğunu söyledi Açık ve net söylemek istemedim yanlış yönlendirmemek için çünkü burada sakıncalı olduğunu söyleyen doktorları duydum.

Zaten bir şey kalmadı kızlar orgazm da yasakmış dayanın (fetvayı doktorunuz verir ama beni dinleyeceğiniz için ben de vereyim sonra yanlış yönlendirmiş olmayayım sizi)

Gerçekten çok üzüldüm hiç olumsuz hissetmemiştim canım o kadar yazdıkları da inşallah vardır bir hayır ve inşallah daha güzel şekilde gelecek bebeğin.. Kendine çok dikkat et

Normalde yasak değil benim bildiğim. Orgazm açısından düşünmedim ama ilişki olmazsa rüyada oluyor orgazm. Yani oluyor bi şekildekaçınılmaz

Eski alışkanlıkları bırakmak da lazım galiba, ben istiyorum ki eskisi gibi evde hiçbir şey yerinden oynamasın :) ama mümkün değil onu anladım. Yemek meselesinde eşim elinden geleni yapıyor ama bu konuda yeteneği çook az maalesef, inşallah zamanla kendini geliştirir hem benim ailem, hem eşimin ailesi şehirdışında, o nedenle artık ikimiz ne kadar yapabilirsek o olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…