2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
11nci haftada da olur test. Regl tarihiyle ne ilgisi var ki 11-14 hafta arasında olsun yeter. Üstüne görmeyi hiç anlayamadım
Regl olmuştum lekelenme
Ama regl sandım
Son adet tarihini soruyo ya doktor
Söylediğimde hiç tutmuyo bebeğin gelişimiyle. Üstüne görme olmuş dedi. Bi gittim, kalp atışı bile duyuluyor. 7 nci haftaya girmişsin dedi

Burayi okumak o kadar iyi geliyo ki benimle aynı olanları görmek rahatlatıyor gercekten kendimi hasta gibi hissediyorum. O enerjik mutlu kadın gitti halsiz sürekli hasta modunda biri geldi resmen. Sürekli bulantı var, bulanti olmasa bile elim kolum biseye kalkmiyo hiç iş yapasim yok, yemek yapasim yok kokulara dayanamiyorum, geçecek bunlar dimi

Benim bulantı yok ama elim kolum kalkmıyor bütün gün yatabilirim kalkmadan hep halsizim iyi de besleniyorum progestan da kullanmıyorum ama hep uyku hali. Bir de bugün bir hissiyat var uyandığımdan beri sanki bir şeyler yolunda gitmiyor bunun için de doktora gidilir mi bilemedim ara ara oluyormuş böyle depresif haller. 12.haftayı bir bitirsek her şey daha güzel olacak deniyor bakalım inşallah öyle olur

Kötü düşünme lütfen ne yasacaksak hep imtihan ve önceden bilmemiz mümkün değil, bu güzel günleri kendimize zehir etmememiz lazım, o kadar cok istedim ki bu bebegi, 6. Ay denememizde hamile kaldım, cok uzun sürmedi ama 2 senedir istiyordum beklemek zorundaydik, hiç bos durmadan şükretmem gerekiyo ama ben hep yatış modundayim, insallah en kısa zamanda bitecek inaniyorum pozitif olmak icin çaba harcıyorum

Allah şifa versin canim

Çok üzüldüm canim Allah en kisa zamanda ogluna bir kardes nasip etsin hayırlısıyla inşallah sen de Allah'a emanet ol.

Bugün girdi bir his bırakmadı peşimi sinir etti beni normalde hep pozitif olurum eşim gelse de ona sarsam biraz diye düşünüyorum belki o zaman geçer ama annesi sen miden bulandığı için halsiz olduğun için yatış modundasın en güzel şükrümüz her şeyin imtihan olduğunu kabul edip Allah'a sığınmamız zaten. İnşallah o enerji patlamalı haftalara geleceğiz bir de şu yüzüme hamilelik parlaması gelse diye bekliyorum

Aynen valla ben de esim gelse biraz dışarı çıksak su üstümdeki bunalımı atsam diye bekliyorum. Gececek insallah her günümüze çok şükür

İnşallah en kisa zamanda toparlar, bahsettigin enerjin yerine gelir canim. Bu bir surec unutma. Hemen hemen cogumuz yasiyor bu durumu. Yanliz degilsin tabiki..ve belki de seni en cok anlayanlarin arasindasin. Gececek insallah. Hamileligin balayi gunleri gelecek sonra kucağına alinca bu gunleri hatirlamayacaksin ins

Benim de yuzumde ne renk kaldi ne de guzellik ogullarimda guzellik gelmisti yuzume. O yuzden acaba bu kiz mi diyorum
Aynen oyle..sayili gun cabuk geciyor. Hepimiz saglikla kavusalim ins

Benim de yuzumde ne renk kaldi ne de guzellik ogullarimda guzellik gelmisti yuzume. O yuzden acaba bu kiz mi diyorum
Aynen oyle..sayili gun cabuk geciyor. Hepimiz saglikla kavusalim ins
Ya bende de kalmadı eşim diyor hayır daha da arttı güzelliğin sağolsun. Evde ayna olmasa inanıcam o da garibim idare ediyor işte

Bu arada catlak kremi konusulmustu geride kaldi etiketleyemedim kimdi hatirlamiyorum.
Ben ilk gebeligimde lierac phytolastil jel kullanmistim. Gogus altindan tum karin ve dizlerime kadar suruyordum. Surdugum yerler hic catlamadi. Biraz komik olacak ama sadece kalçama surmek hic aklima gelmemisti ve sadece o kisim catladi ikinci gebeligimde farmasinin aynisefa balmini boca ediyordum karnima. Belki bilenleriniz vardir vazelin kivaminda baya yagli bir krem. Ama hic fayda etmedi. Ki ilk oglumda 16 kg almistim ikinci oglumda ise 11 kg almistim. Sanirim yine lierac paklayacak beni.
3 ay bitimi itibariyle hergun kullanmak lazim. Catlayacaksa her turlu catlarsin deniyor ama bence elimizden geleni yapalim belki de en aza indirebiliriz.

Evet önceki mesajınızda 13, 14. Haftada çağırdı gibi demiştiniz ona istinaden söyledim.
Teşekkür ederim tam 13+2 çağırdı ben 12+6 ya randevunu aldım bugün ne olur ne olmaz diye, telefonda asistana sorduğumda ikili test için 11 ve 14 haftalar arası oluyor dedi, her doktor farklı söylüyor aslında neyse teşekkür ederim tekrardan bilginiz için

Ayy Allah razı olsun cok teşekkür ederim insallah

Üstüne görme yerleşme kanamasının adet zamanına denk gelmesine deniyor. Adet değil o. Yoğunluğu miktarı rengi nasıldı. 7nci haftaya girildiğinde de kalp atışı duyulabilir. Bebek net ölçüldüğünde gününü yetişir merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…