2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bulantılarımdan dolayı maalesef bişey yiyemiyorum ona rağmen karnım davul gibi valla allah yardımcım olsun gece gündüzde bulantım var

Bizde pazartesi doktordaydık kızlar sata göre 10+2 ama 10+5 uyumlu çıktı ultrasonda minicik bir şeylerdi ne çabuk büyüdüler gerçekten hayret ediyor insan. Sağlıkla büyüsünler inşallah hepsi
Gözün aydın. Daha önce cinsiyet ne yorumu yapmıştık. Burda kıza benzettim

Merhaba kızlar bu ayın sonunda kontrolüm var. Heyecanlıyım.tam 12. - 13.hafta gibi gitmiş oluyorum. Cinsiyet için yüzde 70 tahmini yapılabilirmisbu bu sürede. Kızsa eğer organı bu hafta görülebilirmiş. Erkekse net olmazmış tam gelişim göstermediği için. Bakalım ne yorum gelecek

Bence bizi kırmamak için hayır diyorlar aynı durum bende de var. Lazer epilasyondan sonra koltuk altı terlemem başlamıştı 3-4yıldır. Şimdi hamilelikte artmış ve kokuyo geliyo vücudum banada. İnternetten baktım bi yerlerde özellikle hormonlardan dolayı 8.haftadan itibaren artar terleme falan diyodu. Doğal olmadığından deodorant ilk akla gelen yöntem olsada kullanmayın doğalını yapın falan diyodu

Arkadaşlar yanlış bilgi veriyorsunuz birbirinize uyarmak istedim!
İlk 3 ay cinsel ilskinin onerilmemesinin sebebi, orgazm olup rahimde kasılmalar olmasıdır. Kasılmalar da düşüğe neden olabiliyor. Eğer doktorunuz önermiyorsa yapmayın, çünkü ilk 3 ay tehlikeli!
Vajinaya birşeyin girip çıkması sorun teşkil etmiyor, öyle olsa vajinal muayne yapmazlardi.

Ayy bilemedim kiz kardeşim söyler pat diye, kirmiyim diye düşünmez normalde de cok terleyen bi insan değilim ama dediğin gibi epilasyondan sonra başladı bende de. Rahatsız oldukça duşa giriyorum :)

Bende öyle biliyorum biraz sabır lazım bence de

Benim doktorum kalp atışlarını duyana kadar ilişki olmasın dedi. Zararı olduğuna dair bilimsel bil kesinlik yok ama aksi bir durum yaşanırsa kendinizi suçlamayın diye ilişki olmasın diyoruz dedi. Keza kalp atışında sonra da artık rahat olabilirsiniz dedi. Bence riskli bir hamilelik yoksa bir sorun olacağını zannetmiyorum. Tabi dikkat etmek lazım biraz hamilelikten öncesi gibi olmuyor Siz tabi doktorunuzu dinleyin sizin hamileliğinizle ilgili durumu en iyi o bilir

Anladım canım sağol rahatladım biraz bende bol su içicem geçer inşallah.. Sana da geçmiş olsun inşallah geçer ağrıların
Kuzum benim böbrek taşım var normalde. ilk hamileliğimde çok ağrım olmuştu hatta düşürücem heralde demiştim. ama bol su içmek onun çözümü. gerekirse hatırlatma koy kendinesu su içme uygulamaları var ya. Su içtikçe içtikçe geçti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…