2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar. Bugün devlet Hastanesi'nde randevum vardı rutin tahliller için. 9+4 olmuşuz çok şükür haftasıyla uyumlu. Eli kolu belli olmuş resmen çok şaşırdım ☺️kanama alanı da gitmiş progestanı da bırak gerek yok dedi sevindim valla çok uyku yapıyordu😄 ultrason fotoğrafı da bu🥰
Bin kere maşallah ya 💙💙 kanamanın bitmesine sevindim canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️deliriyorum böyle güzel fotoğrafları gördükçe.. 2 haftam kaldı🙄 inşallah sıra bekleyen bizler de görürüz bu minnak elleri.

Kızlar evde temizlik, yemek durumlarımız nasıl? Pandemiden dolayı işyerim dönüşümlü çalışmada olduğu için genelde evdeyim ama temizlik yapamıyorum, korkuyorum bir şey olur diye. Yardımcı da almaya ara verdik yine salgından dolayı. Eşim yapıyor ama yine de ev çok dağınık geliyor gözüme😑😑 Yemek olarak da basit şeyler yapabiliyor, bugün hem temizlik hem de birkaç günlük yemek yapmak istiyorum ama kendime bir zarar veririm diye çekiniyorum bir yandan. Siz nasıl hallediyorsunuz bu durumları?
Temizliği annem ve kızkardeşim hallediyor. Yemekte 1 gün dişimi sıkıp yapıyorum. 3 gün yiyoruz. Pandemiden dolayı işe de gitmiyorum. Sürekli evdeyim. İkinci dönemde evde oturacağım gibi duruyor.

Merhaba kızlar mesaj atmışsınız dönemedim.. benim olmadı malasef boş gebelikle sonuçlandı. Rabbim sizlerin sağlıkla devam etmesini ve bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 Banada dua edin normal yolla olması imkansız ama rabbimden ümit kesilmez. Sizi seviyorumm Allaha emanet olun❤️
Çok geçmiş olsun. Allah büyük hiç sıkmayın canınızı. Bana doktorum hep vaktini bekliyor diyordu eminim sizinde öyledir. Lütfen olumlu düşünün 🙏🙏

Kızlar evde temizlik, yemek durumlarımız nasıl? Pandemiden dolayı işyerim dönüşümlü çalışmada olduğu için genelde evdeyim ama temizlik yapamıyorum, korkuyorum bir şey olur diye. Yardımcı da almaya ara verdik yine salgından dolayı. Eşim yapıyor ama yine de ev çok dağınık geliyor gözüme😑😑 Yemek olarak da basit şeyler yapabiliyor, bugün hem temizlik hem de birkaç günlük yemek yapmak istiyorum ama kendime bir zarar veririm diye çekiniyorum bir yandan. Siz nasıl hallediyorsunuz bu durumları?
Valla herseyi kendim yapiyorum, iki çocuğum var, her gun supurge camasir makinasi calisir, muyfaga fa her gün giriyorum mecburen, çok şükür riskli durumum yok, kendinizi yormadan normal hayata donebilirsiniz bence riskiniz yoksa, Pazartesi annem ameliyat olacak ona da bakacağım 1 hafta ayrica 😀
Merhaba kızlar. Bugün devlet Hastanesi'nde randevum vardı rutin tahliller için. 9+4 olmuşuz çok şükür haftasıyla uyumlu. Eli kolu belli olmuş resmen çok şaşırdım ☺️kanama alanı da gitmiş progestanı da bırak gerek yok dedi sevindim valla çok uyku yapıyordu😄 ultrason fotoğrafı da bu🥰
Masallah ne güzel buyumus saglikla kucağa gelecegi gunleride nasip etsin Rabbim

Valla herseyi kendim yapiyorum, iki çocuğum var, her gun supurge camasir makinasi calisir, muyfaga fa her gün giriyorum mecburen, çok şükür riskli durumum yok, kendinizi yormadan normal hayata donebilirsiniz bence riskiniz yoksa, Pazartesi annem ameliyat olacak ona da bakacağım 1 hafta ayrica 😀

Masallah ne güzel buyumus saglikla kucağa gelecegi gunleride nasip etsin Rabbim
Yaa ne güzel ben ayağa kalkmaya bile korkuyorum. Çok şükür tehlikem yok ama sanki çok hareket edersem Allah korusun bişey olacak gibi geliyor.

1 aydan sonra ilk kez oldu ilişki ve ufak bi kanama geldi.
Pazar günü oldu bu olay az bi miktardı . Salı günü doktora gittim . Kese etrafında kanamam varmis tehlikeli bölge değil dedi. Ilişki yasak ve ilaç verdi progestan . O nasıl ilaç oyle . Içinde sanki sarhoşum dünya donuyor mahvetti . 10 gün kullan dedi ama zaten bi yansan tiskinti bulantı mahvoldum
Ben o ilacı fitil olarak kullanıyorum Allahım beni perperişan etti cidden çok uyku getiriyor ama bir yandan da bebişin tutunması ve rahmi desteklemesi açısında faydalı bir ilaç

Ilk 3 ay tabii dikkat etmekte fayda var, evde cocuk yoksa bakin keyfinize ama hasta gibi de olmayin naçizane 😀
Ben de arada bir şeyler yapmaya çalışıyorum, tehlikeli bir durumum da yok şükür ama ne zaman biraz hareketlensem alt karın bölgemde hafif ağrılar oluyor. Bugün sadece sofrayı toplamaya yardım edip çamaşır katladım, o bile yordu. İlk hamilelik olunca herhalde hem vücut alışkın değil, hem biraz korku oluyor 😊

Cinsiyet tahmini yapan var mı acaba 6+2 haftalıkken vajinal ultrasonum merak ediyorum bebişimi 😍
649ACD81-4EB9-48B6-8A4A-B3C69D1F19C2.jpeg
0D14B13F-F8DF-4A7E-B5DB-8B65D6B23CD9.jpeg

Ben de arada bir şeyler yapmaya çalışıyorum, tehlikeli bir durumum da yok şükür ama ne zaman biraz hareketlensem alt karın bölgemde hafif ağrılar oluyor. Bugün sadece sofrayı toplamaya yardım edip çamaşır katladım, o bile yordu. İlk hamilelik olunca herhalde hem vücut alışkın değil, hem biraz korku oluyor 😊
Benimki mecburiyetten tabii, mesela cocuklari doyurup uyuyacagim bende 😀

1 aydan sonra ilk kez oldu ilişki ve ufak bi kanama geldi.
Pazar günü oldu bu olay az bi miktardı . Salı günü doktora gittim . Kese etrafında kanamam varmis tehlikeli bölge değil dedi. Ilişki yasak ve ilaç verdi progestan . O nasıl ilaç oyle . Içinde sanki sarhoşum dünya donuyor mahvetti . 10 gün kullan dedi ama zaten bi yansan tiskinti bulantı mahvoldum
Canım ağızdan alınca yan etkisi fazla oluyor.Benim doktorum vajinal kullan fitil olarak dedi.Hem daha etkili olur hem de yan etkisi azalır.2 doktora gidiyorum ikisi de vajinal kullan dedi.

Kızlar az önce doktorumun asistanı aradı. Tahlil sonuçları için. D vitamini biraz düşük dedi. Doktor hanım 3. Aydan sonra takviye başlatacak dedi. Değerimde 20.4 müş. Sizlerin değerleri ne durumda?

X