2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım nasıl oldun
Kanamayi saymazsak çok iyiyim, az wz devam ediyor ne bir halsizlik ne bir ağrı, sanki hamile degilim de adet oluyorum, ki adet olurken yine sancilarim olurdu.

11de doktorum geliyor arayacağım, duruma göre artik cagirirsa gidecem.

Bu arada hesapladim normalde ya bu ayın 9u ya da 12si adet günüm olacaktı, belki de onun etkisidir, olumlu düşünüyorum

1 aydan sonra ilk kez oldu ilişki ve ufak bi kanama geldi.
Pazar günü oldu bu olay az bi miktardı . Salı günü doktora gittim . Kese etrafında kanamam varmis tehlikeli bölge değil dedi. Ilişki yasak ve ilaç verdi progestan . O nasıl ilaç oyle . Içinde sanki sarhoşum dünya donuyor mahvetti . 10 gün kullan dedi ama zaten bi yansan tiskinti bulantı mahvoldum

Kızlar Selam, 11 Haftalık hamileyim. Şuan Medicalpark Florya Günay Babayeva'ya gidiyorum ama aşırı soğuk. Benim de ilk gebeliğim birşey sorarken çekiniyorum resmen.İstanbul Avrupa yakası için öneriniz varsa yada hangi doktorlar gidiyorsunuz yazar mısınız ?

İçtikten yarım saat sonra insanı leyla yapıyor o ilaç ya. Çok geçmiş olsun çok şükür tehlikeli değilmiş. İlişki ile ilgisi var mıymış dedi mi doktor öyle bir şey ?

Ben Bahçelievler medikalparka gidiyorum Meral Arısal doktorum memnun kaldım internetten kendisi ile ilgili yorumları okuyabilirsin istersen

İçtikten yarım saat sonra insanı leyla yapıyor o ilaç ya. Çok geçmiş olsun çok şükür tehlikeli değilmiş. İlişki ile ilgisi var mıymış dedi mi doktor öyle bir şey ?
Teşekkürler. Bnce vardi çünkü öncesinde bisi yoktu . Yada vardi ustune gelince mi anlamadım. Ilk gittiğimde doktor bana yaşla değil dedi. Bn yinede uzaktim.esimde dikkatlidir.nasil olsa yasak değil dedi bisi olmaz diye düşündüm . Ama bn arada unutup oğluma kucakladım felan. Onunda etkisi olmuş olabilir

Tekrar geçmiş olsun. Tekrarını yaşanmasın inşallah

Sağol canım benim bende normalde çok su içen biriydim hep, şimdi daha fazla içmeye çalışıyorum ama dün midem bulandığı için içemedim fazla akşam yine başladı ağrımaya bu sabah gittim sağlık ocağına idrar tahlili verdim bakalım yarın tekrar gidicem ne dicek dr

Evet canım bazı kadınlarda adet zamanlarında bu tarz kanamalar olabiliyormuş dediğinin gibi hiç kötü düşünme bebişinle konuş güzel şeyler söyle ona

Evet canım bazı kadınlarda adet zamanlarında bu tarz kanamalar olabiliyormuş dediğinin gibi hiç kötü düşünme bebişinle konuş güzel şeyler söyle ona
ya bebisle konusunca cok mutlu oluyorum, kendimi otomatikmen iiyi hissediyorum : ) hepimiz icin iyi olsun Allahin izniyle

bana da doktorum uyumadan önce al dedi, demek ki bu yüzden.
Dün de kanamam olunca biraz erken aldim hapi, hafif bi dengesizlik vardi üzerimde. dozuyla da alakalidir illaki

Ben baya araştırdım canım elancly aldım. Daha yeni başladım bende. Ne kadar erken başlarsak o kadar iyiymiş. Tabiiki genetik oluyormuş bu çatlama olayı ama biz en aza indirebiliriz diye düşünüyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…