2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bin kere maşallah ya kanamanın bitmesine sevindim canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah deliriyorum böyle güzel fotoğrafları gördükçe.. 2 haftam kaldı inşallah sıra bekleyen bizler de görürüz bu minnak elleri.

Temizliği annem ve kızkardeşim hallediyor. Yemekte 1 gün dişimi sıkıp yapıyorum. 3 gün yiyoruz. Pandemiden dolayı işe de gitmiyorum. Sürekli evdeyim. İkinci dönemde evde oturacağım gibi duruyor.

Çok geçmiş olsun. Allah büyük hiç sıkmayın canınızı. Bana doktorum hep vaktini bekliyor diyordu eminim sizinde öyledir. Lütfen olumlu düşünün

Valla herseyi kendim yapiyorum, iki çocuğum var, her gun supurge camasir makinasi calisir, muyfaga fa her gün giriyorum mecburen, çok şükür riskli durumum yok, kendinizi yormadan normal hayata donebilirsiniz bence riskiniz yoksa, Pazartesi annem ameliyat olacak ona da bakacağım 1 hafta ayrica
Masallah ne güzel buyumus saglikla kucağa gelecegi gunleride nasip etsin Rabbim

Yaa ne güzel ben ayağa kalkmaya bile korkuyorum. Çok şükür tehlikem yok ama sanki çok hareket edersem Allah korusun bişey olacak gibi geliyor.

Ben o ilacı fitil olarak kullanıyorum Allahım beni perperişan etti cidden çok uyku getiriyor ama bir yandan da bebişin tutunması ve rahmi desteklemesi açısında faydalı bir ilaç

Ilk 3 ay tabii dikkat etmekte fayda var, evde cocuk yoksa bakin keyfinize ama hasta gibi de olmayin naçizane
Ben de arada bir şeyler yapmaya çalışıyorum, tehlikeli bir durumum da yok şükür ama ne zaman biraz hareketlensem alt karın bölgemde hafif ağrılar oluyor. Bugün sadece sofrayı toplamaya yardım edip çamaşır katladım, o bile yordu. İlk hamilelik olunca herhalde hem vücut alışkın değil, hem biraz korku oluyor

Benimki mecburiyetten tabii, mesela cocuklari doyurup uyuyacagim bende

Canım ağızdan alınca yan etkisi fazla oluyor.Benim doktorum vajinal kullan fitil olarak dedi.Hem daha etkili olur hem de yan etkisi azalır.2 doktora gidiyorum ikisi de vajinal kullan dedi.

Kızlar az önce doktorumun asistanı aradı. Tahlil sonuçları için. D vitamini biraz düşük dedi. Doktor hanım 3. Aydan sonra takviye başlatacak dedi. Değerimde 20.4 müş. Sizlerin değerleri ne durumda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…