2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
canım sata göre 6+2ydi bebek görünmedi o yüzden kalp atışı da duyulmadı bu cumartesi bakacak erken mi sence de? alttan muayene etti kese büyüyor allahtan onda sıkıntı yok:KK43:
Yanı tam 7 de git bak ben 5+4de gittim doktor 10 gün sonra gel anca çocuk görünür dedi kalbi sonra demişti hatta bugun de dedi erken gelmişsin diye ama şükür duyuldu alttan kontrol etmiyorlar zaten burda

İniallah canım sen kaçta baktırmıştın doktor bana erken bile gelmişsin duymayabiliriz belki dedi çünki

Yanı tam 7 de git bak ben 5+4de gittim doktor 10 gün sonra gel anca çocuk görünür dedi kalbi sonra demişti hatta bugun de dedi erken gelmişsin diye ama şükür duyuldu alttan kontrol etmiyorlar zaten burda
çok sevindim canım senin adına benim de moralim yerine geldi sayende inş bende duyarım iki gün sonra . sağlıkla da kucağımıza alırız inş

Kizlar merhaba ben de eylul annesiyim🤗 beta 836 cikti keseyi gormeye ne zaman gitmek gerekir🤔

Duyarsın bence hiç korkma bak ben hastanede çalışıyorum dün arkadaşlarımdan rica ettim baksınlar kalbine diye duyamadık bugun doktor bakınca gayet net duydu dün duyamamıştık bugun korka korka gittim

Kizlar merhaba ben de eylul annesiyim🤗 beta 836 cikti keseyi gormeye ne zaman gitmek gerekir🤔
Canim benim karindan 4+6 da gozuktu ama herkesin degisiyo galiba, istersen bekle kalp atisinida duymak icin 6 hafta ve uzerinde git benim gibi duramazsan erken git💃💃

Merhaba, inşallah ben de Eylül annesi olacağım daha 4 ocakta öğrendim yumurtlmanın 11.günüydü. 13.gün 244,2 çıktı artış güzel ama bakalım çok kasık sancısı çekiyorum bir de klomenle olduğu için saçma sapan endişelerim var bakalım

Merhaba, inşallah ben de Eylül annesi olacağım daha 4 ocakta öğrendim yumurtlmanın 11.günüydü. 13.gün 244,2 çıktı artış güzel ama bakalım çok kasık sancısı çekiyorum bir de klomenle olduğu için saçma sapan endişelerim var bakalım
11.gün 85 çıktı

Merhaba kizlar eger bnm de saglikli gebelik olursa 1 eylül de dogum olur suan en son adete gore 6+1 deyiz ama dun doktor keseye baktiginda 4+4 dedi fakat bnm cok korkum var beta hcg cok yavas ilerliyor ama kese de görundü ilk adetten 3 gun ogrendim 16.9 idi sonra 28 oldu daha sonra 53 daha sonra 115 sonra 203 oldu 6 gun sonrasinda ise 900 oldu normalde iki kat artiyorsa 1600 olmasi gerekiyodu kafamda deli sorular oncesinde bir dusugüm var

X