2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selam kızlar 🥰 Benim de ikinci hamileliğim nasipse.. 3 yaşında bir oğlum var🙏🏻 Akşam saatlerinde çift çizgiyi gördüm ama doktora hemen gitmemeyi düşünüyorum daha çok çok yeni
Bat gelmismiydi benim 2 gun kaldi normal gebelik testi yapsam cikarmi yarin acaba 2 gun bekleyemicem sanirim.uzun suredir kasik ve bel agrim var.Normalde sadece adet olcagim gun bu agrilar olurdu. goguslerde siskinlikte var.Cok merak ediyorum.sizde ne gibi belirtiler oldu acaba?

Bat gelmismiydi benim 2 gun kaldi normal gebelik testi yapsam cikarmi yarin acaba 2 gun bekleyemicem sanirim.uzun suredir kasik ve bel agrim var.Normalde sadece adet olcagim gun bu agrilar olurdu. goguslerde siskinlikte var.Cok merak ediyorum.sizde ne gibi belirtiler oldu acaba?
Kızlar çok teşekkürler sağlıkla kavuşmak nasip olsun🙏🏻 En son dün artık adet olmam gerekiyordu bir gün gecikme ile test yaptım koyu bir şekilde ikinci çizgi belirdi. Oğlumda da böyle olmuştu benim:) Belirtiler ise kesin adet olucam dedim kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet yoğun olarak vardı. Benim nacizane fikrim tam adet tarihinizi sabredip bekleyin ilk gebelik zamanımda hep test yapıp hüsran yaşamıştım ne zaman adetimi bir gün geçti test yaptım o zaman çıktı:)

Kızlar çok teşekkürler sağlıkla kavuşmak nasip olsun🙏🏻 En son dün artık adet olmam gerekiyordu bir gün gecikme ile test yaptım koyu bir şekilde ikinci çizgi belirdi. Oğlumda da böyle olmuştu benim:) Belirtiler ise kesin adet olucam dedim kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet yoğun olarak vardı. Benim nacizane fikrim tam adet tarihinizi sabredip bekleyin ilk gebelik zamanımda hep test yapıp hüsran yaşamıştım ne zaman adetimi bir gün geçti test yaptım o zaman çıktı:)
Cok olumlu hissediyorum ama erkenden yapip uzulmekte kotu o kadar bekledim 2 gun daha bekleyeyim o zaman en iyisi🤔 sizde saglikla alin yavrunuzu kucaginiza insallah🙏

Hayırlı günler. %100 emin olmamakla birlikte sanırım bende Eylül annesi olacağım. Konuyu görmeden 2020 Eylül annelerinden yardım istemiştim.
Hiç hazır değilim kendimi çok kötü hissediyorum. Bir yandan da böyle hissttiğim için içimde korku oluşuyor. Rabbim en büyük mucizesini sana nasip etti. Günah şükret sevin diye telkin ediyorum sürekli kendimi. İnşallah geçici bir durumdur.
Daha kimseye söyleyemedim. Ptesi doktora gitmeyi düşünüyorum. Bakalım. Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Hayırlı olsun benn çooook istememe ragmen öyle hissetmiştim normal canım ah hormonlar ah keyfini çıkar

Merhabalar ben de bekliyordum buranin acilmasini
Benim biraz sorunlu 8 kimyasal gebeligim var cok sukur bunda bhcg baya yukseldi insaallah devami gelir
Ilk bhcg 608 di 2 gun sonra 1400 oldu
Ama progesteronum cok dusukmus doktorum igne verdi 3 gune bir
Ayrica kan pihtilasmasi hastayim hergun clexan igne vuruyorum ve coraspirin

X