2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
CUMA GÜNÜ KESE GÖRMEYE GIDECEGIM KIZLAR SİZ NE AŞAMADASINIZ TECRÜBELI ARKADAŞLAR YAZIN BILGILENELIM

Yok kan verdim sadece saglikocaginda canim 15 ocakta gitmeyi düşünüyorum kalp atisi duyulur o zaman a diye ins duyulur bakalim

Kızlar kanda beta 0 çıktı maalesef grubu açtım ama ben dahil değilim onca silik teste rağmen hayırlısı hepinizi öpüyorum
Hayirlisi olsun canim insallah aykin zamanda sende gebe kalirsin, az once okumayi tamamladim bastan itibaren sormustum warmi sende bisi diye kusura bakma canim

Merhaba Benimde içimi kemiren bir şüphem var. Ne hissedeceğimi bile bilemiyorum şuan. Kesin olarak hamile miyim bilmiyorum ama adetlerim hiç gecikmez. Ne zaman gecikse gebelik haberi aldım Olurda bu sefer yanılırsam aranızda bulunamayacağım ama olsun yinede yazmak istedim

Ayy canım benim hepsi ayrı heyecan brn keseye karından baltırmıştım o yuzden idrara sıkışmam lazımdı aklında olsun özelde genelde vajınal bakarlar ben devlete gittiğim için öyle oldu
özel gidecegim cnm öyle yapayim bende o zamn gecen hafta cuma bi rapor cikartmak icin gtmistim kadn dogum dr ma idrara sıkısıktim bakti rahim kalinlasmaya baslamis haftaya kesin goruruz dedi karindan bakti cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…