2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Konu açılmış, çok teşekkürler. Bat tarihim 31 Aralık idi. 4 Ocak'ta kan verdim, 273 çıktı değerim. Bugün yine verdim, değer yükselecek mi diye, yarın çıkacakmış. Hepimize hayırlı olsun. Beklenen doğum tarihim 6 Eylül gösteriyor. Bende tek belirti; kasık ağrısı oldu. Reglin daha şiddetli hali. Ki o da regl belirtisi ile aynı zaten. Farklı bir durum olmadı yani, en büyük belirti; reglin geçmesi.

Son düzenleme:
Ne zaman doktora gitmek lazım kızlar. Bende de takvime göre 3 haftalık yazdı.
Ptesi düşünüyorum ama 2 hafta sonra mı gitsem.

Tesekkurler canm az once araya araya buldum bayada yazismislar bastan aldim okuyorum, cogunluk 6.haftada galiba cok sewindim walla burdan destek olmak ve destek bulmak cok guzel
A evet orayı ben de gördüm ama nereden devam edilir bilemedim. Arkadaşlar gelirler sanırım. Olmadı o konuya gelirim ben de bilemedim.

Hanımlaaarrr haydii toplanalım varmı 2021 Eylül anne adayları??
Paylaşımlarımızı buradan yapalım
Canım ismini hatırladım sanki 2019 ocak annelerinde miydin? 4 ocakta 273 beta ile öğrendim ben de, bugün tekrar kan verdim yükselecek mi diye. Hepimiz için hayırlısı olsun.

Ssevincli [/USER]
] kofi [/USER]
]@karrtanesiii[/USER]
zzazu [/USER]
hayrusz [/USER]

N Nooram [/USER]
Surelitta /USER]
Semaknc [/USER]
AghA [/USER]
A afrartis [/USER]
Pozitif sonuç alan tatlı anne adayları. Doktorumuzun söylediği gebelik haftanız, kese tarihimiz, kalp atışı tarihimiz ve sonu gelmeyecek tatlı telaşları birlikte yaşayalım. Sat 1 Aralık, 5+2 günlük olduk. Gelin Bu heycanı Beraber yAşayalım sabırla sağlıkla sıhatla kucagimıza allamayi Nasip etsin Rabbim Amin

Son düzenleme:
kizlar yeni konu açtim yardimci olabilecek bi konu bulamadim buldukalrimda onceden kaynastiklari icin arada kaynıyor ve cevaplanmiyordu bende tanidigim arkdaslarla acayim aklimiza takilana sorulari bilgi alisverisini yapalim istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…