2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir sorum olucak beta 33 ile öğrendim bebek beklediğimi doktor cuma gel değerlerine bakalım dedi. Düşük değerler ile gebe kalan var mo normalde şuan adetime 5 gün vardı ben 6 gün varken yani dün öğrendim. 2 adet kaset test silik birde kanda 33.37 ile

Hanımlaaarrr haydii toplanalım varmı 2021 Eylül anne adayları??
Paylaşımlarımızı buradan yapalım
O kadar çok istiyorum ki bugün adet olmam gerekiyordu olmadım 1.5 yıllık evliyim bir düşük yaptım sonra olmadı şuan biraz umutluyum sabaha adet olmazsam hamileysem bende Eylül ayında anne olurum rabbimmm nasip ederse buradan da gebeliğimiz nasıl gidiyor diye konuşuruz inşallah

Merhaba regliye 6 gün kala değeriniz gayet güzel benimde 4 gün kala 12 idi 5 gün sonra 221 olmuş. Önemli olan değerin güzel yükselmesiymiş zaten kaç olduğu çok önemli değil 2 güne bir kan vermek gerekiyor yükselişi görmek için

İçimi rahatlatmaya ihtiyacım var sanırım etrafımda olumsuz yorum yapanlar cok sağlık ocagındaki doktor ile görüştüm cuma günü bakalım dedi

Ben çok korkuyorum uyuyamiyorum kizlar nolacak benim hafif bulantilarimda basladi ilk hamileligimde 3bucuk ay mahvolmustum smdi bide oglum var nasil dayanicam dogum yapmaktanda cok korkuyorum cok zor olmustu yine ilk dogum of bunaldim bu dusunceler yiyo beni sevjnemiyorum bile

Bugun 3. Ye kan verdim ilk 360 ikinci 817 bugünkü 6932 ikinciyle üçüncü arasında 4 gün var sizce normal mi artmış fazla mı artmış ilk-28 Aralık ikinci 30 Aralık 3. 3 Ocak bat 28 aralık sat 28 kasım

Rabbim gönlüne göre versin kuzum test yapınca haber ver

Değerin normal canım ben ilk hamileliğimde 5gün kala 0 görmüştüm :) önemli olan değerin az olması değil ki az olması çok normal.. önemli olan nekadar artış yapacağı takma kafana sağlıklıdır o

Kızlar ben az önce test yaptım çıkmadı adet de olmadım 1 gün geçti bence ben hamile değilim

Yine incecik çıkmış çizgi anlamadım sabah fark etmemişim uyku sersemi belirsizlik çok yordu beni ya sağlık ocağımız da çalışmıyor korona olmuşlar özelde baktırmak istiyorum beta hcg enazından varsa var yoksa yok çıkar bat bugün veya dündü net olmuyor.. özel hastane de en yakını 45 dk mesafede

Ilk hamileligimde benimde ince bi cizgim cikmisti betada 156 cikmisti yarin da bi idrar testi yapin bakalm koyulasma olacakmi hayirlisi olsun sizin icin

Geç döllenme olmuştur takma kafana ince çizgi varsa tmm dır inşallah yarın sabah ilk idrar ile tekrar yap Rabbim gönlüne göre versin inşallah

2020 eylül annesi olarak hepinize kolay doğumlar diliyorum kızlar
Tam 1 sene önce 2 ocakta hamile olduğumu öğrenmiştim, ah nasıl heyecanlıydık
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Merhaba ben de 2 ocak da öğrendim hamile olduğumu doğumunuz ne zamana denk geldi bu arada sağlıcakla büyütün bebebeginizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…