2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim kanamam coğaldı adet oldum. Galiba bugün öğrendiğim kimyasal gebelik denen şeyi geçirdim. Üzgünüm. Vardır herşey de bi hayır.Bu ay ilk denemeydi.
Hayırlısı olsun canım, var demek ki vakti zamanı. İnşallah bir daha ki ay sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın

Merhabalar hepinize 5gun adetim gecikti ve bugun evde yaptigim testle cift czgiyi gordum carsamba randevum var bakalim takvim indirdim 5haftalik gorunuyor eylul annesi gibi duruyorum bakalm ne olacak 2. Bebisim olacak bu bir oglum var 5yil aradan sonra cok degisik bi duygu yeniden anne olmak

Teşekkür ederim fotoğraf da pek belli değil, çıplak gözle bile zor görülüyor gerçi. Eki Görüntüle 2753943
Teşekkür ederim fotoğraf da pek belli değil, çıplak gözle bile zor görülüyor gerçi. Eki Görüntüle 2753943
Betam 1100 küsürlerden olmasına ragmen sabah yaptığım test negatif çıktı. Bu testlere çok güvenmemek gerekir, siz kan verin daha doğru sonuç alırsınız

Hayırlı olsun canımm

Benim kanamam coğaldı adet oldum. Galiba bugün öğrendiğim kimyasal gebelik denen şeyi geçirdim. Üzgünüm. Vardır herşey de bi hayır.Bu ay ilk denemeydi.
Canım çok üzüldüm gerçektenOlsun biz de Ekim annelerinde oluruz inşAllah.❤

Hayırlısı olsun canım, var demek ki vakti zamanı. İnşallah bir daha ki ay sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın

Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz

Canım üzme kendini Rabbim daha büyük mutluluklar nasip etsin inşallah

Canım çok üzüldüm gerçektenOlsun biz de Ekim annelerinde oluruz inşAllah.❤
Hepinize çok teşekkür ederim Sizleri tanımak heyecanlanma güzeldi umudum gelecek ay bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…