2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Oh ya çok şükür ikinizin de hayırlı haberlerini aldık sonunda
Hadi gözünüz Aydın sağlıkla analı babalı büyüsün minik beyler aynı gün aynı şekilde kavuştunuz bundan iyisi can sağlığı

Çok şükür her şey için gerçekten acılı oldu ama çabuk toparladım gibi inşallah birkaç gün sonra tam tersi olmaz benim 1. Saatte hemen getirdiler sütüm geldi çok şükür hemen emdi çok memeci ya maşallah sürekli emmek istiyor benden ayrılınca kıyamet kopuyor resmen.

Cokkk teşekkür ederimm Canımm. Resmen son anda Eylüle kafa attık zorlu günler başladı artık bizim içinde, hayırlısı artık

Canımm çok teşekkür ederim kavuştuk valla sonunda ❤ hepimizin güzel günleri olsun inşallah ❤

Evet genellikle ağlıyor canım ya. Sanki biraz daha azaldı gibi ama bilemiyorum altını temizlemeden bende emzirmek istemiyorum çünkü o zaman yarım bırakıyor emmeyi. Bu sefer altını değiştirdikten sonra tekrar emzirmem gerekiyor. Kısır döngü içinde buluyorum kendimi. Bi düzen beklemiyorum tabii ama altını değiştirip emzirip pış pış yapıp uyutmak mantıklı geliyor şu an. Ağlamasına da alıştım artık duymuyorum bile Allah komşulara sabır versin asıl

Ben 5. Gün randevusuna gittiğimde ilk dozumu oldum. Benim dr um normalde hamileyken olma diyordum ama hamilelere de olun diyorum biran önce yaptır dedi
şimdi bu varyantlar çok çok daha tehlikeli

Gözünüz aydın, sağlıkla büyüsün bebiş
Ben en çok mustela kremi sevdim.

Biz de tam olarak böyleyiz. Hatta benim dışımda kimsede durmuyor (zorlansam da içten içe hoşuma da gidiyor ). Yenidoğanlar seni ‘hissetmediklerinde’ orada olduğunu anlamıyorlarmış. Bu dönemde alışkanlık oluşturmuyor zaten bebekler. Zamanla düzene girecektir. Ama ilk üç ay biraz böyle geçecek. Sling deneyebilirsin gün içinde. Gece de birlikte uyumak Daha önce konuşmuştuk zaten, başka çözümü yok

Aynen öyle yeter ki sağlıklı olsun.. kesinlikle artık etrafa kulağımı kapattım
Bu şekilde deniyorum ara ara onu da üzmeden devam edicem canım
Ben düşüne kadar yıkamadım ama yinede sonrasında kanadı.. takip edin devam ederse k vitamini vurulur dendi.. bekliyorum
Gözünnn aydın canımmm
Bir gülüşü var, ömre bedel gerçekten... Bütün gece gaz sancısı çekiyor. Ağlamaktan ne onda hal kaldı ne bende tahammül. Ama bir gülümsüyor her şeyi unutturuyor. Kurban olurum Yaradana :)
Sevgisi olmasa çocuk işi delilik gerçekten
Ama o sevgileri bambaşka

Benimde aynı zorlu bir doğum olunca dinlenip uyumam lazımdı 1 kere mama verinde uyusun bende uyuyim dedim maaşallah emsinlerde artık biraz çekicez.

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…