2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. Sağlık ve mutlulukla büyüsün oğlun.

Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla mutlulukla büyüsün.

Oyyy masallah subhanallah cok sevindim Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Oyyy ne güzel haberler, hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Damlaları düzenli verince işe yarıyor canım aynen ben de aşılı değilim demekten utanıyordum bilime karşı gelmiş gibi hissediyordum

Bir öğünde 2 memeyi verebiliyor musunuz benimki asla alamıyor çok uyanık olmalı o da yani günde 1 kez oluyor. 1 meme içip uyyor bu sefer diğer meme 4 5 saat öyle kalıyor

Bir öğünde 2 memeyi verebiliyor musunuz benimki asla alamıyor çok uyanık olmalı o da yani günde 1 kez oluyor. 1 meme içip uyyor bu sefer diğer meme 4 5 saat öyle kalıyor
İşte o durumda emmediği memeyi sağıp saklıyorum hemen buzluğa
Uyandığında da sağdığım memeden başlıyorum emzirmeye

Bilmiyorum ki süt ürünlerini kestim ama gereksiz mi oldu cok kafam karışık
Eğer diyet yapıyorsan devam edeceksen sadece süt ürünü değil benzer protein yapısında olduğu için eti de yememen lazım. Sadece kuzu etini deneyebilirsin. İçinde peynir altı suyu olan paketli ürünlere de dikkat etmen gerekiyor mukusu fark etti mi süt ürünlerini kestiğinden beri

Yok daha dün kestim ama eti yiyorum 15. Gün kontrolünde doktora bi soruyum bu mukus işini bakalım

Süpersinn Tebrik ederim oğluşunla seni Allah analı babalı sağlıcakla büyütsünAma kucağına aldığında hepsi geçti dimi.. Birde bak toparlanman çok hızlı olucak. Suni sancı evet çok şiddetli ama zaten çekicektik aynı sancıları hemde daha uzun saatler.. Suni sancıyla sadece daha hızlı oluyor doğum aslında iyi bişey K Kbo4 canım inşallah sende sağlıkla kavuşursun yavruna

Ayy canım çok sevindimm. Hayırlı olsun istediğin gibi olmuş çok şükür Rabbim analı babalı büyütsün inşallah Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir anı verdiler bizlere Canımız yavrular

Benimki de öyle bide altı alınırken çok ağlıyor. Hiç sevmiyor ya napıcam bilmiyorum. Bide pis kalsında istemiyor.

Ya biz de böyleyiz. Bugün ben üzerine eğilip emzirirken, annem temizledi altını. İnanılmaz yüksek sesle ağlıyor bir de, içim gidiyor. Genel bir sorun o zaman, bize has değil Umarım geçer yakında.
Ayrıca bezi açtığımızda çiş/kaka yapmayı çook seviyor. Her gün en az bir vukuatımız var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…