2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bize doktor günde iki kez 10 ar damla Nurse Harveys günde bir kez 5 damla Biogia dedi
Eşim yanlış anladı sanırım eczacının dediğini. Doktor reçete yazdı ama ben o kodu almayı unutunca eczaneden kafamıza göre aldık damlayı. Tc sinde çıkmadı reçete kod olmadan. Prospektüse baktım bugün. Ben epey az vermişim. Bugün çok gazlıydı. 10 damla verdim ben de. Rahatlar umarım.

O uç çekiştirme bizde de var. Hırslı hırslı cekistiriyor bir de.

Doğumla birlikte bağışıklık da düştü tabi ben de yeni atlatiyorum ve uzun zamandır olmamistim cok sinir bozucu.
Bizim de 15. Gün kontrolünde doğum kilosuna ulaşmış olması lazım ama bence ulaşmadı bakalım ne dicek doktor

Benim kızımda oldu. Öyle kanama gibi değil de ufak bir lekelenme. Dr önemsemedi, devam ederse getir dedi. Şu an göbek çukurunun alt kısmı kurumuş kan şeklinde. Daha gitmedi o parça. Bende ellemiyorum.
Ay herşeyi ayrı stresmis bu çocuk işinin yaa bize pansuman demediler hiç siz yaptınız mı düşene kadar

Hanımlar ayıptır sorması lohusa kontrolü için 10 günden sonra gelin demişlerdi. Sezeryan olduğu için hala eğilmek problem siz epilasyon olayını nasıl yaptınız. Her yerden kontrol ediyolar mı. Kontrol e giden ne yasadı bildirirse süper olur

Aynı seyi ben 40 kontrolü için düşünüyorum. İlk kontrolde sadece dikişlere baktığı için Sorun yapmamıştım ama şimdi simir testi de yapacak bı temizliğe girmem gerekecek

Aynı seyi ben 40 kontrolü için düşünüyorum. İlk kontrolde sadece dikişlere baktığı için Sorun yapmamıştım ama şimdi simir testi de yapacak bı temizliğe girmem gerekecek
Ay hiç bitmiyor mıncıklanmak vallahi bedavaya baba yaptık adamları. Hersey bizde puff

Bir hafta sonra çağırmıştı sadece dikişe baktı bir de karından ultrason baktı dikiş izi kalmasın diye Bepanthol anti scar jel verdi 40. gün de tekrar kontrole çağırdı ben epilasyon için Braun epilatörün tıraş başlığını kullanıyorum hamilelikte de hep onu kullandım

Alttan muayene olurum diye temizlenip gittim ama sadece dikislerime ve hamileyken olduğu gibi karından ultrason baktı.

Dikişlerimin bandajını çıkardı kontrol etti başka bir muayene yapmadı bana

Ne güzel haberler, inşallah istediğin gibi bir doğum olur

Çok geçmiş olsun. Inşallah hemen iyilesirsin. Masal kaç kilo doğmuştu? Ben bu saat aralıklarına çok dikkat edemiyorum. Karnı tok olunca bazen 3 hatta 4 saate yakın uyuyabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…