2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gözün aydın canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah sende aradan çıktın

Seninde gözün aydın canım son ana kadar bekledin sonunda doğurdun sağlıkla büyüt bebeğini

Benim iki kızımda alerjik küçüğün kakasında kan da gördüm mukus da vardı ama tek başına mukus normal kabul ediliyor panik yapma ama alerjik gıdaları az tüketmeye çalış bence

Ya sen ve K Kbo4 işin hep girip bakıyordum. Çok sevindim oğluna sağlıkla kavuşmana. Sağlıkla da büyütürsün inşallah

Gözün Aydın canım sağlıkla kavuşmuşsun bebişine Onun kokusu sağlıkla yanında oluşu tüm ağrıları geçiriyor

Bize doktor günde iki kez 10 ar damla Nurse Harveys günde bir kez 5 damla Biogia dedi
Nasıl bari iyi geliyor mu. Çoğu kişi biogaia kullanıyor ben de alıcam artık
Bana 15 gün sonra ol dedi doktor 15 günlükken oldum orda 4 saat emzirme dediler. Ama süt sağmamıltım baktım herkes de emzirmiş ben de emzirdim. Sütte falan bir sıkıntı olmadı. Artık aşısız olmaktan utanır olmuştum

Kanguru kullanan var mı. Daha erken mi bilmiyorum. Haftaya kendi başıma kalıcam bebekle iş yapmak için kanguru takmak istiyorum

Gözünaydınn, güle güle büyüsün bebiş

Ay ne güzel darısı başımıza Zorluğu olsa da sayılı saat işte geçiyor, güle güle büyütün

Ben de düzene soktum damla verme işini başta bilemedim düzensiz verdim şimdi daha iyi sabah 9 akşam 9 Nurse Harveys veriyorum 10 ar damla akşam 6 da Biogaia veriyorum 5 damla gece 12 de Mommys Blıss veriyorum şırıngasıyla 1ml iki gündür daha iyi

Ay ne güzel darısı başımıza Zorluğu olsa da sayılı saat işte geçiyor, güle güle büyütün
Aynen öyle canım 3 buçuk saatte bitti benim tüm sürecim sonunda kavuşuyorsun her şey geçiyor gerçekten. Sağlıkla gelsin senin bebeğinde inşallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…