2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım benim suni sancı denerler belki. Hakkında hayırlısı olsun. Benim ebem yerleri sil demişti açılma olsun diye. Dene istersen yavaş yavaş bide çömel kalk hareketi
Ay evet suni sancı verecekler ama hamilelik bıyunca neler neler yaptım 8 saat ayakta çalışıyordum hergün yerleri elimle siliyordum üstelik yürüyüş yapıyorum aksatmıyordum son dakikaya kadar çok korkuyordum suni sancıdan ve açılmam olmicak diye geldi başıma oofff yaa yarına kadar bekleyebilirmişim canı ne zaman isterse o zaman gelecek

Canım bence suni sancı dan korkma. Benimde hiç sancım yoktu bir saat suni sancı dan sonra kendi sancım geldi. Ki suni ile kendi sancım arasında da ağrı olarak çok bir fark yoktu

Canım suni sancı öyle korkulacak bir şey değil bende aldım sadece doğumu hızlandırıyor yada başlatıyor. 4 cm açıklıkla gitmiştim hastaneye ebe hemen azar azar verelim dedi. Dedim siz ne derseniz yapıcam.. zaten çekeceğin ağrıları öne alıyo diyim korkma

Kızlar nasılsınız ? Bebişlerle nasıl gidiyor Bizim gündüz uyumaklı gece saat başı uyanmalı gidiyor meme mama olarak devam ediyoruz canımı sıkan bi durum var oda şu makineyi de değiştirdim ama elle sıkınca daha çok geliyor sütüm yine fayda etmedi memeyi de bugün iki cuk cuk yapıp bırakmaya başladı

Hangi makineyi kullanıyorsun canım?

Canım bence suni sancı dan korkma. Benimde hiç sancım yoktu bir saat suni sancı dan sonra kendi sancım geldi. Ki suni ile kendi sancım arasında da ağrı olarak çok bir fark yoktu
Süpersin ya valla inanılmaz morel oldu şimdi Hiç açılmam yok ilaç verdiler azcık açılma olursa sancı vericekler

Süper ya öyle kötü böyle köyü diyince bazı arkadaşlarda stres oldum şimdi daha iyi hissediyorum

Evet, bebişlerle inatlaşmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…