2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya bende bilmiyorum ki büyükler sürekli emzir Yok sinek odayı dolaşana kadar çocuk tekrar acıkır vs vs. Doktorum da uyanık kaldığı müddetçe emzir sarılığı için dedi. Günlerce uyudu zor uyandırdık sarılık sınırdaydı prematüre olduğu için bi gece fototerapi aldık. Ben o yüzden sık emziriyorum fazla mı geliyo bilmiyorum ki ya

Ben de uyandıramıyordum. Doktor önce kıyafetlerini soymamı, altını açmamı, yine uyanmıyorsa topuklarını sıkmamı söyledi. Altını açınca uyanıyor şimdi. Sen de dene istersen
Bende masajla buldum çözüm ama sarılık olmuş 13 değerinde salı birdaha gidicez kontrole inşallah bu kadarla kalır

Herkrs gidicek bi biz kalıcaz canın sıkılıyor senin beklemekten çok belli oluyor
Çookk sıkılıyorum zaman geçmiyor bebek gelmiyor hicbir şey olmuyor yoga yaptım sıkıntıdan dedim bari biraz vücudum gevşesin kaslarım esnesin belki gelmesine fayda eder

Vallahi 9 ay şu 9 günden daha hızlı geçti ya azıcık sancı istiyorum belirti istiyorum ama yok oturdum bekliyorum sıkıldım ya patlıcam artık

Vallahi 9 ay şu 9 günden daha hızlı geçti ya azıcık sancı istiyorum belirti istiyorum ama yok oturdum bekliyorum sıkıldım ya patlıcam artık
Ya kuzum inşallah tez zamanda gelsin sancın inşAllah duamdasn hayırlısıylaa gelsin minnak inatçı çıktı

Çookk sıkılıyorum zaman geçmiyor bebek gelmiyor hicbir şey olmuyor yoga yaptım sıkıntıdan dedim bari biraz vücudum gevşesin kaslarım esnesin belki gelmesine fayda eder
Hahha ben çok yaptım faydasız kuzum haha şimdi benimkiyle yüz yüze baktık ikimizde kahkaha ile gülüyoruz canımız sıkılıyor artık beklemeden diyor… evin içi komedi gibi yaaa

Çok teşekkür ederim annesi hem oğlak burcu hem laz hem gürcü olunca o da bir gelmeden kime çekeceğini belli etmek istedi heralde

Hahha ben çok yaptım faydasız kuzum haha şimdi benimkiyle yüz yüze baktık ikimizde kahkaha ile gülüyoruz canımız sıkılıyor artık beklemeden diyor… evin içi komedi gibi yaaa
Valla ya otursak hiçbir sey yapmasak gelirdi belki ay çok komik oluyor ya eşim evdeyken bizimde öyle azıcık bir şey hissetsem hemen bir hevesleniyoruz sonra boş çıkıyor

Valla ya otursak hiçbir sey yapmasak gelirdi belki ay çok komik oluyor ya eşim evdeyken bizimde öyle azıcık bir şey hissetsem hemen bir hevesleniyoruz sonra boş çıkıyor
İntten falan alışveriş yapim diyorum sıkıntım geçsin. Giyemicem ki şimdi ne alacam diyorum. Bugün bi ayakkabı gördüm çok hoşuma gitti eşimde çok beğendi ama ayağımda o kadar kötü durduki şişlikten kendimden soğudum. Sonra markete girdik falan gören herkes bugün doğar herhalde diyor

Valla bende hayvan gibi yiyorum sıkıntıdan ağzım hiç boş kalmıyor benimde ayaklarım şişti o yüzden hiç alışveriş ayakkabı vs bakmıyorum bile doğurunca güzel bir alışveriş yaparız artık benim 9 aylık olduğunu anlamıyorlar ya geçenlerde markette bir teyze 6 aylık sandı bir de Allah kurtarsın dedi sanki hapis yatıyor bebeğim içerde, hiç sevmem o lafı

Tam paralel tutmuyorum, biraz açılı yatıyor. Buna dikkat edeyim. Yarı çıplak geziyorum zaten, hava alsınlar diye gümüş kapakla ilgili de yorumlar ya çok iyi ya çok kötü, emin olamadım.
BEnde e bebekten 999 ayar yazanı aldım ama başka markalarda var ucuk fiyat onlar kaç ayar bilmiyorum yada gumuşu kalındır benim aldığım ince iş göruyor benimki duzeldi gibi hata biri çıkmış öyle gezdim sıkıntı olmadı acıma felan bugun daha rahatım aslında önemli olan çamaşır yada kıyafete değip acıyorsa önune geçmek yoksa çok önemli değil acımamış oluyor birde ben birşey surmeyince sanki daha hızlı geçti ama tabi kendi sutum suruluyor onunda etkisi olmuş olabilir eğer kıyafet değince acımıyorsa alma derim

Tam paralel tutmuyorum, biraz açılı yatıyor. Buna dikkat edeyim. Yarı çıplak geziyorum zaten, hava alsınlar diye gümüş kapakla ilgili de yorumlar ya çok iyi ya çok kötü, emin olamadım.
Birde gögsunu kapat derim o zaman sıcaktan daha çok sut kaynıyor ben misafir felan olunca sudyen takıyorum diğer turlu tişortu katlıyorum gögusaltına benimki çok terliyor sudyenli daha çok sutum geliyor sıcaktan çıkarıyorum su gibi ama sutte akıyor bir yandan sıcak su torbası koyuyorlar ya sut gelsin diye sende gögsunu sucak tut derim

Bugün kontrolüm vardı 38+0 oldum ama bebek hala kanala inmemiş Sizin ne zaman indi kanala bebeğiniz? Ya da kanala inme süreci kaç günde oluyor? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
Benim 38 inmemişti hatta uç cm açıklıkta bebeğin kafası arkada dedi açılma ve çömelme derken çıktı kanalı boşver takma derim sancılar itiyor zaten birde kanala grince yurume hareket zırlaşıyor 39 haftaya kadar rahat gezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…