2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tam paralel tutmuyorum, biraz açılı yatıyor. Buna dikkat edeyim. Yarı çıplak geziyorum zaten, hava alsınlar diye gümüş kapakla ilgili de yorumlar ya çok iyi ya çok kötü, emin olamadım.
Gümüş kapağın faydasını ben de çok gördüm. Annem yara olursa ilk günler olur sonra alışılıyor dedi, mesela 2-3 gündür çıkardım kapakları. İlk zamanlar kapakları takmasam kesin yara olurdu

Bugün biz de ilk kez bebek arabasıyla gezdik eve gelince ağladı aç sanıp emzirdim. 2 defa fışkırtarak kustu sanıyorum fazla emzirdim, dışarda sallantı gaz sancısı derken fazla geldi. Sizde de fazla beslenme gibi bir durum olabilir mi? Biz de çok panik olduk tabi ki

O da ihtimaller arasında çünkü balık gibi ne kadar emzirirsem o kadar emiyo. Yok süt Yok desem ağzından akıyo çok şükür ben anlamadım bu çocuk niye böyle oldu Eşimle varya ter döktük evin içinde kıpkırmızı oldu burnundan süt gelince gözlerinden yaş aktı bide küçük doğdu prematüre, aklımız çıkıyo en ufak şeyde

Bazı bebeklerde reflü oluyor. İstersen bi doktora göster. Daha iyi sonuç alırsın.

Benim de öyle ölçüsünü bilemiyor çoğunlukla ben çekiyorum memeyi. Max 15 dk tutmaya çalışıyorum. Çok korkmuşsunuzdur geçmiş olsun çok kusunca burundan da gelebiliyormuş. Annelik tam bir delilik hali.

Bazı bebeklerde reflü oluyor. İstersen bi doktora göster. Daha iyi sonuç alırsın.
Bende reflü varmış bebekken ama bu daha 12 günlük ya erken mi dedim bakalım doktora bi gidelim de hayırlısıyla. Bugün bi geçsin yarın devam ederse götürürüm zaten
ben yarım saatten fazla tutuyorum memede. O bırakmayınca bende bıraktırmıyorum sarılık yüksekti ne kadar emzirirsen o kadar iyi dedi doktorumuz. He yarım saatten fazla emiyo ama iki çekiyo 20 saniye dinleniyo sonuna doğru dinlenme süresi dakikaya çıkıyor. Ben çekeyim doydu herslde diyorum emmeye devam ediyor kendi bırakana kadar çekmiyorum memeyi vermiyor da zaten

Cnm merhaba senin ikizler nasıl oldular herşey yolunda mi?
Kendinden haber et

Teşekkür ederim cevabınız için. Düzenli yürüyüş yapmıyorum ama evde de hiç durmuyorum. Temizlik yemek vs vs hep ayaktayım aslında. O şekilde inebiliyorsa süpermiş allahtan ümit kesilmez o halde

Bende çok aşağıda hissediyorum yaklaşık 2 haftadır ebe muaynesindede kanalda daha pozisyon değişmez dedi ama sanırım bende 40 ı görücem yerini sevdi gibi
Çok sevdiler çok artık sabırsızlık , heyecan da yapıyorum sanki bir ay varmış gibi psikolojimi kodladım , beklemiyorum daha rahatım son Eylül anneleri olacağız gibi canım

Teşekkür ederim cevabınız için. Düzenli yürüyüş yapmıyorum ama evde de hiç durmuyorum. Temizlik yemek vs vs hep ayaktayım aslında. O şekilde inebiliyorsa süpermiş allahtan ümit kesilmez o halde
Bende miyom var diye belki dönmez dedi doktor o yüzden sürekli yürüyüş yapmıştım evdede durmuyorum tabi dediğin gibi allahtan Ümit kesilmez. Sen tedbiri al takdir allahın. Olmazsada yapacak bişi yok sağlıklı olsunda nasıl gelirse gelsin.

Çok sevdiler çok artık sabırsızlık , heyecan da yapıyorum sanki bir ay varmış gibi psikolojimi kodladım , beklemiyorum daha rahatım son Eylül anneleri olacağız gibi canım
Aynen bende hiç düşünmek istemiyorum. Düşünmeyince bişiler bulunca oyalanıcak zaman daha çabuk geçicek gibi

Unuttum sormayı tahliller falan normaldi süreci anlattı çıktık eve dönerken yolda aklıma geldi. :/
Olsun sezeryan günü sorarsınız eşinin girmesini istiyorsan izin verirse girer zaten insan ne soracaksa o an unutuyor. Tahlillerinde normal çıkmış hadi çok sevindim

Gözünaydın hayırlı uğurlu olsun.

Olsun sezeryan günü sorarsınız eşinin girmesini istiyorsan izin verirse girer zaten insan ne soracaksa o an unutuyor. Tahlillerinde normal çıkmış hadi çok sevindim
Sağol canım. Asıl sürpriz bebek 3400 gram nasıl oldu bu bilmiyorum 2 haftada ve hiç beslenmeme dikkat etmediğim zamanda bayaa kilo almış maşallahı var. Nasıl sevindim.

Hastanede hemşire bana iki meme ardarda 15 er dakika maksimum dedi, yoksa memeyi emzik gibi kullanır bu istediğimiz bişey değil dedi. Baktım uyudu çekiyorum onun çekişine göre doymamışsa yeniden istiyor. Gündüzleri oluyor da geceleri bırakırsam ağlıyor malesef. Ay valla bu işin doğrusu nedir bilemiyorum ki

İyi yapmışsınız. Haklısınız evet hayırlısı olsun. Sizin de gönlünüzce olsun herşey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…