2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Normal kemikler yerlerinden ayrılıyor sanki yeniden kaynıyor gibi benim çatı kemiğm beşgun ağrı oldu sırtım devam ediyor emzirmede tuz biber oldu bende iki yada uç gun içtim butun vucudum ağrıdı sekzincş gun iyiyim misafir bile ağırladım galiba terleyip rahatlamak lazım ben çorap giyinmedim şortlu takım giyiniyorum terlemeye tahammulum yok tişörtumu değişmek durumunda kalıyorum belki bir ter dökseydim iyi olurdum ama lohusa teri beni bıktırdı sen bence bir guzel terle iyi olursun

Çökelekli kusmadıysa uşutmemiştir ya çok içirdin yada içer içmez hareket ettirdin kafayı tik tutsaydın gazını çıkarırken karnına felan basma altını açarken çok dikkat ayaklarını toplsa bile içtikleri çıkar

Normal doğurabildiniz mi yani kanala girmemişken Sancılar sayesinde?

Sıkıntıdan bizde dıışarı çıktık amaaaa yemek yemek için eve dönüyoruz. Oğluşumda öyle baskı yapıyorki vajinaya sanki çıkıcakmış gibi oynuyor ay sendede öyle oluyormu? kafasını sokuşturdukça sokuşturuyor aşağıya sağa sola dönderiyor . Bacaklarımın üstünde kasıklarımda oynuyor hissediyorum.

Valla hep aynı şeyler sanki ne oluyor kızımı hep memede uyuttum sonuç ne oluyorkş sanki uyusunnmemede 25 ay önceden uyuyup kalmadıysa memedeydi hamile olunca hasaslaştı bende bıraktım bende mersk ediyorum memeyi uyku için kullanınca ne oluyor. Cocuğu iki yıl yanımda yatırdım bğlanma bsorunu olmamssı için tam bağlılık yapmak lazım ki ayrılıksorunu olmasın Kızım özgur herkesle yer tuvalete hider ben olmasam ağlamaz kendini pedegog sananlar yok oda ayır yok meme ayır yok memede uyutma yok memeyi skinleştirici olarak kullanma ben dinl

Sancılar başladı. nişangeldi su geliyordu arasra gittim uç santım dedim ama bebğin kafa arkada yedi sekiz cm geldiğinde kafayı eliyle hissefiyorum demişti ebe yani kanala inmeyen ve bıynunda iki kere kordon dolanmış bir bebeği doğurfum birşey yapmadım odaya geldiğimde dört olmuştu yatış yaptılar duşa girdim çömeldim kalktım beşti yataktan tutarak arkamdaki sandalyeye oturma yapar gibi yaptım belki etkisi olmuştur ama su gelip bitince daha rahat giriyor suyunda azalma yoksa girmemiştir bdnimmsuyumda iyiydi ara ara geldi hastane içinde in çık yaptım testlerden bitti sancılarda itti yani merak edip endişelenme yolu biliyor bebek girmese nerden çıkacak

Birde ebe dedi seni yatağa koyacağım yedi sekiz cıvarında bağdaş kurdum yatırınca sancıyı çok hissedderim diye yatakta durmuyordum ebe böyle olunca kanal duz oluyor daha çabuk ilerliyor demişti bağdaş kurmakta faydalı onu yaparsın doğum zamanı yatağın içinde öyle oturacan zaten yarım saat felan durdum doğuma gittim

Sağol canım. Asıl sürpriz bebek 3400 gram nasıl oldu bu bilmiyorum 2 haftada ve hiç beslenmeme dikkat etmediğim zamanda bayaa kilo almış maşallahı var. Nasıl sevindim.
Ahhh nasıl sevindim öok güzel maşallah ona annesi Üzülüyordun bir de. Belkide ilk ölçümlerde doktor yanıldı duruş pozisyondan falan eksik söylemiş olabilir. Birde son haftalarda daha güzel kilo alıyorlar

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün

Kızlar salı günü sezeryan oldum. Estetik dikiş değil normal ipli dikiş dikişlerim. Yan taraflar aşırı sızlamaya başladı akıntı kızarıklık yok. Ağrılar da devam ediyor ama çok kötü değil. Sızlama çok kötü. Sizin sızlama kaçıncı gün geçti?

Kundak bana da çok mantıklı geliyor. Hangi marka aldın kundak? Kullanınca bilgi verebilir misin

İlk yaramı gördüm sol memede zaten en başından beri solla ilgili derdimiz var.
8-10 güne geçecekse işe yarayıp yaramayacağından emin olmadığım bir şeye o kadar para vermek istememiştim açıkçası. Burada da memnun kalan çokmuş kafam karıştı

Hareket ettirmedim muhtemelen içtiği çok geldi. Kafası ya yan ya da dik daha sırtüstü hiç yatırmadım doğduğu günden beri. Bakalım geçti inşallah her emzirmeden sonra korku içinde bekliyorum. Bir de çok hıçkırık tutuyo hıçkırıkta midesini bulandırıyor

Kafam karışmıştı ama biraz daha bekleyeyim öyleyse. Dediğim gibi bir şey giymiyorum zaten, giyinmek zorunda kalırsam da plastik kalkan kullanıyorum. Gece de sürmedim bir şey, belki daha iyi olur dedim umarım ilerlemez
Göğsünü sıcak tut demişsin bir de. İstanbul’dayım ben, ev hiç esmiyor ve çok sıcak. Ama serinlerse hava, dikkat ederim. Teşekkür ederim tüm öneriler için

Gece 3 te doğurdum kızlar şuan bebek iyi emmiyor sadece uyanmıyor. Kilosunu frlsn hiçbir şeyini bilmiyorum. Çok zor ameliyat oldum. Belden uyuşturmayı hissedemedim ameliyatta canım çok yandı sonra gene anestezi verildi. Birde inanmıyorlar acı hissettiğime. Şuan ağrım çok var tek güzel şey bebeğim, emzirmeye çalışıyorum uyumak daha tatlı geliyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…