2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla büyüt evladını

Tecrübeli ya da bilgisi olan annelerin yardımına ihtiyacım var oğlum akşam 11 de uyandı ve o saatten beri uyumuyor gözler fal taşı gibi açık. Ağlamıyor altı temiz karnı tok ama yok çocuk uykuya direniyor. Gözleri gidiyor hemen geri açıyor bir problem mi var canı acısa ağlar mı anlayamadım bilgisi olan annelerden yardım bekliyorum

Çok benzer şeyler yaşıyoruz. 2 gündür yapmadı kaka. Doktora yazdım ben, bir de bezde turuncu lekeler vardı. Sorun yok demiş. Kabız olamaz bence. Az besleniyor olabilir bir ihtimal, sor istersen bir doktora.
Ilk hafta icin kakasinin duzene girmemesi normal, anne sutu alanlarda 10gune ladar kaka yapmamis olmasi normal kabul ediliyor.
Telas etmeyin.
Turuncu lekeler siz yeterince sivi almiyorsaniz olabilir diye okumuştum. Baska birinin sutunu almasi iyi degil diye hatirliyorum ama sebebi aklimda degil.

Valla doğru demişler . İnstgramda görüyorum yabancılar atıyor hazır kundaklar e bebekte de var fermuarlı ya da cırt cırtlı gibi
Valla kundak yapmak benim de hayalimdi hep, cirtcirtli yarim kundak aldim kollari icin. Daha 2 günlükken bile bir yolunu bulup elini cikardi.
benim dikislerim 12.günden sonra dusmeye basladi. Kasinma ped kullanıyorsanız hava almadigi icindir. Doktorumun önerisiyle ilk hafta her tuvalet bitiminde baticon ve gazli bezle pansuman yaptim, 2. Hafta madecassol surdum kuruma olmasin diye.

Dün biraz yaptı kaka bezden de kaynaklanabiliyor yazıyor internette, hormonlarla alakalı da yazıyor, dediğin gibi dehidrasyon da yazıyor. Doktor normal dedi, o yüzden rahat içim. Zaten yaklaşık 5 litre su içiyorum. Ayrıca çaylar, kompostolar falan, az sıvı alıyor olamam bence annemler dayadıkça dayıyor, ben kilo falan da veremem zaten bu gidişle

Ay canım ya çok geçmiş olsun Salakmı bunlar yaa neden inanmadılarki herkesin bedeni aynı değil. Bende zor uyuşurum dişçiye falan gittiğimde hayret ederler. Normalde iki dozsa bana 6 doz yaparlar. Neyse Umarım birdaha ameliyata falan gerek kalmaz maaşallah bebişine de sanada sağlıkla mutlulukla büysün inşallah

Bak yaramaza ince örtülerle sarmayı dene belki çıkaramaz ama hareketliyse çıkarır

Senin yediğin içtiğin şeyden de geçiyor ya kuzum ona oda olabilir dicem ama tam bilgim yok bizim kız mamayla büyüdüğü için ondan olduğunu biliyordum bu ara da gözün Aydın allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin

Canım gözünaydın sağlıkla büyütün bebeğinizi inşallah

Gözün aydın canım

Evet ya hatta bazen eşime şey diyorum sanki kafasını döndüre döndüre iyice çıkarmaya çalışıyor gibi hissediyorum. tam olarak aynı yerde ve aynı şekilde hissediyoruz inşallah gerçekten çıkmaya çalışıyorlardır

Hayırlı uğurlu olsun gözünaydın. Sağlıkla büyüsün.

Sağol canım. Atak yapmış gelmeden tombik olayım demiş biraz. Gece uyuyamıyorum hiç düzgün. Provalar başladı galiba vücutta.

Kuzum sağlıkla büyüt yavrunu benim estetik dikiş olmasına rağmen yan taraflar sızlıyor 1 haftayı buldu bende geçmesi

O zaman bizimkilerin yeri rahat canım aynı şeyleri hissediyorsak herşey normal ilerliyor demek ki

Çok teşekkür ederim cevap için. Ben de küçük bi şişenin kapağını delip artık batikona başlamayı planlıyorum. Anladım ki doktorumdan doğumdan sonra bana fayda yok. Yani bol su iç demek bi yere kadar. Kundağa ben de koydum ama deli gömleği gibi oldu sevmedi bu arada

Benim bağırsaklarım da tam düzene girmedi doğumdan sonra zaten ama bakalim artık kontrolde ne dicekler.. cok teşekkür ederim canım Allah razı olsun

Ayy o nasıl bir travma cok üzüldüm cok geçmiş olsun. Allah öyle güzellikler versin ki bu sıkıntıları unuttursun insallah, gözün aydın bu arada güle güle büyüt bebişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…