2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İki gun sıkıntı yaşdım sekzinci gun bugun dikiş çok dışarda değil zaten anlamıyorum biri alime geliyordu bende altta herşey gebelik öncesine dönmuş taharet alırken iki gundur rahatım formu normale geldi kaşınır gibi birkaç gun önce hissediyordur iyleşme belrtisi o patikonlu su le taharet aldım ben iki gun oturukende anlamıyorum geçen sefer içerdeydi çok rahatmış hiç anlamadım bir hafta oldu geçti artık birde koku yoksa ltihap yoktur kuru tut su değnce ben ölu dogumumda çok dikiş vardı kurutup batikon ve fito krem suruyordum onbeş gun oturup kalkamamıştım onun için bu dikişlerbana nırmal geliyor acısı ağrısı çok beterini yaşadım

Tam 5 dakika önce eşime aynısını söyledim karnım aşağıda bu midemdeki ne diye oda ayaklarıdır dedi. Hatta bende sana şeyi soracak arada nefesin kesiliyormu, kalbin hızlanıyormu? Ya elim ayağım boşalıyor derler ya öyle bir his geliyor nefes alamıyorum yalnız ayak uzatıp değilde bacakları açıp karın aşağı sarkık pozisyonda oturunca bildiğin vajinamın içinde hissediyorum oynamasını

Normal ne bilmiyorum ama bdnim her bezim kakalı oluyor ama bazı beneklerim sindirim durumu farklı o da notmal kabul ediliyor zannımca birde ben hergun et yiyorum ve meyve yiyorum ekdtra komposto şu bu yemedim onun etksi olduğunu duşunmuyorum sut urunleri ve gaz yapan şeyler yemessen daha iyş olur zannımca ama sutun besinli olması lazım dörduncu gun beb biberonu yıkarken sutun yağlanmış olduğunu farkettim yağlı sut doyurucu ve uzun uyutuyor yoksa içilen sular sut olur amabesleyiviliği olmaz iki gun sut yoktu mama verdim kzkslı bez sayısı azdı ne zamanki kendi sutun geldi emxirmdddn önce ve sonra açıyorum ben kakalı kalıp pişik olmasın diye beş gunluk antibiyotik vermiştş içmiştim bu sefer ondan çok dikkat ettim

Bazen öyle bir nefesim kesiliyor ki ter içinde kalıyorum valla hele bu aralar kasılma geldiğinde nefes darlığı da çok baskın oluyor benimde sanki bacaklarım da kollarımda hiç güç kalmamış gibi oluyor. Ben özellikle gece yatınca vajinada hissediyorum sanki çıkacak gibi valla ama gelmiyor ya.

Tam olarak aynı şeyleri hissediyoruz. Ya terazi burcu olsun istiyorum ya çok yürüyüş yapmıyorum bi 4 gün daha beklesin diyorum sonra squat yürüyüş ne varsa yapacam

Tam olarak aynı şeyleri hissediyoruz. Ya terazi burcu olsun istiyorum ya çok yürüyüş yapmıyorum bi 4 gün daha beklesin diyorum sonra squat yürüyüş ne varsa yapacam
Bizde terazi olsun istiyoruz ama bir yanda da boşver gelsin diyorum bilemedim dün eşimle yemeğe gitmiştik sonrasında da biraz yürüdük arabaya gelince bana bir sancı geldi ki sorma tamam dedim doğurcam ama geçti gece yine oldu yine geçti olsun dedim bu da bir şeydir hiç sancım olmuyordu sadece şiddetli kasılma var. Yavaş yavaş squat yürüyüş falan yapıyorum bende ama 40ı doldurucam bu gidişle.

Aynen bende dün gece bi sancım oldu dedim geliyor ama yok saniyelik sonra geçti şimdi dışarı çıkcaz bakalım çok yürümek istemiyorum tetiklemek istemiyorum çünkü 4 gün var terazi olmasına düşünsene 3 gün sonra geliyormuş bizimkiler ne gülerim ya teraziye 1 gün kala

Bende cok heveslenmistim olmadı yaa deme öyle o kadar dayanipta 1 günle başak olması tam bir skandalllll

Süt için incir kompostosu denedin mi? Bence arttırıyor sütü.

Benimki de hırıltılı. Sezeryandan kaynaklıdır diye düşünüyorum.Pzt doktora soracağım. Hapşırık da arttı. Güzel de giydiriyorum, üşütmüyordur sanırım.

Tam paralel tutmuyorum, biraz açılı yatıyor. Buna dikkat edeyim. Yarı çıplak geziyorum zaten, hava alsınlar diye gümüş kapakla ilgili de yorumlar ya çok iyi ya çok kötü, emin olamadım.

Bende cok heveslenmistim olmadı yaa deme öyle o kadar dayanipta 1 günle başak olması tam bir skandalllll
Aslında benim hesaplarıma göre bebeğin doğum tarifi 30 eylül yanlız 27 sinde gelirsede fena olmaz çünkü suda doğum için 27 sine gün aldık erken gelirse suda doğum yapamam sende önce normal doğumu bekliceksin sanırım.

Evet önce normali deneyeceğim zaten az da olsa açıklık var o yüzden suni sancı da dener doktorum öyle demişti eğer hicbir şekilde gelmezse mecbur sezaryen olacak ne yapalım

Hatırlıyorum tabi kaynatmak daha teferruatlı geldi makineler de mi öyle ki?
Evet ya su koyuyosun o suyla 20 dk sterilize 20 dk kurutma vs çıkınca makineyi çalkala parçalarını vs çok da yer kaplıyordu weewel mi neydi benimki. Biberon almadığı için kaşık dişlik mendil falan sterilize ediyodum. Hiç biberon kullanmadığım için kaynatma işinin zorluğunu bilmiyorum ama. :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…