2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah analı babalı büyütsün canım

Genelin de kendine göre sıkıntısı oluyor lokalin de
Genel sonradan çok üşüme ve kusma yaptı bende.
Allah gönlüne göre hayırlısını versin inşallah
Sağ Salim kavuşun
Amin

Ben genel anestezi oldum. İlk iki gün gaz sancısı bende boyun ağrısı yaptı, öyle bir etkisi varmış nedense. Hatta 2. Gün de tek kulağım uğulduyordu hava basıncı oldu, baya rahatsız etmişti. Dikişler sebebiyle ilk hafta yatakta doğrulmak zor ama haftaya daha rahat edeceksiniz.

Ameliyata spinal diye girdim iğne olmayınca genele döndük, benim gibi pimpirikli biri için iyi ki de genel oldu diyorum. Gözümü kapattım ve açtım çok şükür bebeğin doğdu dediler. Tek nahoş tarafı sonda takılmasıydı. Bebeğe anestezi geçmesin diye öncesinde taktılar, acıdı doğrusu.

Bugün benim de sarıya dönmüş, ama dün aniden bir kırmızı akıntı olmuştu. Normaldir bence kanama herkesin illa 40 gün sürmüyormuş.

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah, hepsi geçicek inşallah bol bol kokla bebişini

Bugün benim de sarıya dönmüş, ama dün aniden bir kırmızı akıntı olmuştu. Normaldir bence kanama herkesin illa 40 gün sürmüyormuş.
Evet oyleymis ya bi oglum var ama 7 yil gecti unuttum ama onda az da olsa 30 gun olmustu diye hatirliyorum bunda boyle cok az surdu gibi gelince korktum acikcasi

Kızlar bebeğiniz mamayı biberonla içtikten sonra tazyikli bir şekilde hiç kustu mu? Bugün iki sefer mama verdim. Ikisini de kustu ama birini çok fena tazyikli bir şekilde çıkardı. Bütün gün ağladı zaten, kusunca rahatladı uyuyor simdi ama çok tedirgin oldum. 1 haftadır kullanıyoruz o mamayı, bugüne kadar hiç kusmamıştı. Mama aptamil bu arada.

Ya gece bile kalkıp soğuk suyla yıkadığim oldu ardından tekrar kaşınma başladı buz koyuyorum ama bir yarım saat sonra tekrar başlıyor anlamadım bende o yüzden merak ettim sizde de oluyor mu böyle diye
Benim karnımda aşırı bir kaşıntı var ama çatlamasın diye kendimi tutmaya çalışıyorum, arada tutamayıp kaşıyorum. Kaşıntı safra kesesiyle ilgili bazı değişikliklerin de habercisi olabiliyormuş, düşük ihtimal ama doktorunuza sorun bence

Dogumu ailemin evinde yapacagim elimde olmayan sartlar, esimin isi sebebiyle. Dogumdan once esim gelecek insallah. Dogumdan sonra da annesi babasi gelecekmis. İki uc gun kalacaklar ama ailelerimiz cok zit kutuplarda, bir de ev benim evim degil misafiri baskasina agirlatmis gibi olacagim.Korona da cabasi. İl disindan gelecekler. Gerildim simdiden
Dogum yapan kadinin kafasina ususme olayi bizim ulkeye mi ozgu acaba ya

Bende değişiyor hastaneden ciktigimda hiç yoktu, bı gün resmen pedi doldurup taştı birden oldu hatta korktum (sarı su+kanama şeklinde) şimdi de mutlaka her gün bir parça kırmızı olarak geliyor. Doktor kirkina kadar normal akıntılar dedi. Ama bahsettiğin sarı akıntı bende de oluyor.

Gazı olunca kusuyor derler. Benim de ilk kızım hiç kusmazdi bu tazyikli olmasa da kusuyor tecrubesizim bu konuda

Genelin de kendine göre sıkıntısı oluyor lokalin de
Genel sonradan çok üşüme ve kusma yaptı bende.
Allah gönlüne göre hayırlısını versin inşallah
Sağ Salim kavuşun
Amin
İlki genel olmuştu hiçbi problem yaşamadım galiba ona güveniyorum biraz. Çok teşekkür ederim hepimiz inşallah

Evet ya, ben de öyle olmuştum süt de geldi baş ağrısı bel ağrısı vs hiçbi şey olmadı hemen de ayıldım çok iyiydi. Şimdi de macera aramasam da direkt genel olsa diyorum. Yeni doğmuş bebekle ağrı çekmek çok zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…