2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bir şey soracam kızlar son aylarda bacaklarda ayakta veya karında kaşınma oldu mu sizde nerdeyse 10 gündür bende devam ediyor kaşınmaktan ayaklarımı ve bacaklarımı yara içinde bıraktım randevu da bulamıyorum ne yapsam bilemedim 😐😒

Şimdi sana çok komik bir şey söyleyeceğim 😅🤣 baktım bu bebe gelmiyor hazır agrım da pek yok dedim biz bir deneyelim 🤭🤭🤭🤭 bakalım herhangi bir etkisi olacak mı görücez ama çok zor ya bir daha denemem heralde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ahahahhaa😂😂 Allah iyiligini versin. Tabiki eski performansımız olamaz ama napalim bugünü vedalasma günü ilan ediyoruz 😂😂😂

Ahahahhaa😂😂 Allah iyiligini versin. Tabiki eski performansımız olamaz ama napalim bugünü vedalasma günü ilan ediyoruz 😂😂😂
Evet ya zaten karnımız büyüdü zor hareket ediyoruz bir de korku da oluyor haliyle 😅 valla eşime dedim tamam bugün veda günü bir daha sanmıyorum diye 🤣

Bir şey soracam kızlar son aylarda bacaklarda ayakta veya karında kaşınma oldu mu sizde nerdeyse 10 gündür bende devam ediyor kaşınmaktan ayaklarımı ve bacaklarımı yara içinde bıraktım randevu da bulamıyorum ne yapsam bilemedim 😐😒
Bende hiç olmadı ya bir ara göğsümde oluyordu ona da yıkayıp krem yağ vs sürdüm. Soğuk suyla yıkayıp krem sürdün mü bilmiyorum ama belki fayda eder. Yanık pişik kremi vs de olur belki ama yanlış yönlendirmek istemem tabii.

Kızlar hepsini tek tek alamıyorum hakkkınızı helal edin🤲🏻 Ben doğurdum. Suni sancı işe yaradı 1 cm açıklıkla gittim rahmin çok sert dedi ama denedik 4 saatte 10 cm oldu.. ama çok zorlandım kızlar .. doğum anım baya zorladı.. çok destek çağırdılar.. öldüm dirildim derler ya ama çok şükür oğlum yanımda.. sadece göğüs ucum yok diye zorlanıyoruz biraz sinirleniyor 🥰
Birde çıkış anında sıyırmış biraz o yüzden kanamada zaman zaman sıkıntım var nolur dua edin hemencik toplanayım.. inşallah eve geçişimizde daha da güzel anılardan bahsederim.. Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun

Kızlar selam cuma günü doğum yaptım epidural zannederken spinal yaptılar 2 gün hastanede kaldım iyiydim kesimin ağrısı dışında dün eve geldiğim boyun ağrısı,kulak uğultusu ve hafif bulantım var bu durumu yaşayan var mı çok korkuyorum bebeğimle ilgilenemiyorum yataktan doğrulmak inanılmaz acı veriyor spinalin olağan bir etkisi mi bu?
Geçmiş olsun, bunu çok duyuyorum ben ve şu anki tek soru işaretim bu, genel mi olsam epidural mi diye düşünüyorum. Bebeği ilk ben göreyim gibi bir derdim de yok açıkçası, sağ salim eve gelmek dışında hiçbi isteğim yok. Herkes çare olarak kafein diyor ve çok su içmek ama kimisinde o da hiç işe yaramamış anlamadım bu işi.

Kızlar hepsini tek tek alamıyorum hakkkınızı helal edin🤲🏻 Ben doğurdum. Suni sancı işe yaradı 1 cm açıklıkla gittim rahmin çok sert dedi ama denedik 4 saatte 10 cm oldu.. ama çok zorlandım kızlar .. doğum anım baya zorladı.. çok destek çağırdılar.. öldüm dirildim derler ya ama çok şükür oğlum yanımda.. sadece göğüs ucum yok diye zorlanıyoruz biraz sinirleniyor 🥰
Birde çıkış anında sıyırmış biraz o yüzden kanamada zaman zaman sıkıntım var nolur dua edin hemencik toplanayım.. inşallah eve geçişimizde daha da güzel anılardan bahsederim.. Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun
Hayırlı evlat olsun gözün aydın cnm avent silikon uç al ben aldım onunla rahat ettim çok güzel çekiyor damakları kuvvetlensin bıraktırıcam

Gözünaydın hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bir an önce toparlanırsın 💐♥️

Kızlar selam cuma günü doğum yaptım epidural zannederken spinal yaptılar 2 gün hastanede kaldım iyiydim kesimin ağrısı dışında dün eve geldiğim boyun ağrısı,kulak uğultusu ve hafif bulantım var bu durumu yaşayan var mı çok korkuyorum bebeğimle ilgilenemiyorum yataktan doğrulmak inanılmaz acı veriyor spinalin olağan bir etkisi mi bu?
Evet canım aynısı bende de oldu hastanede kalırken verilen ağrı kesicilerden sanırım anlamadım eve gelince 3. 4. 5. Gün çok oldu bende baş boyun ağrısı ve uğultu çok oldu bende. Aynı ben de ilgilenemedim hep kayınvalidem ve eşim baktı covuga ama iki üç günde geçti yani. Parol icebilirsin iki tane birden içince biraz iyi geliyor yoksa o ağrıyı geçirecek şeyleri icemiyosun zaten.

Evet canım aynısı bende de oldu hastanede kalırken verilen ağrı kesicilerden sanırım anlamadım eve gelince 3. 4. 5. Gün çok oldu bende baş boyun ağrısı ve uğultu çok oldu bende. Aynı ben de ilgilenemedim hep kayınvalidem ve eşim baktı covuga ama iki üç günde geçti yani. Parol icebilirsin iki tane birden içince biraz iyi geliyor yoksa o ağrıyı geçirecek şeyleri icemiyosun zaten.
Çok teşekkür ederim cevabın için çok rahatladım..omurilik sıvı kaçağı felan diyince çok korktum bebeğe bakamıcam hiç sandım çok sağol🙏🏻

Korkma stres olma Allah büyük kolaylığını veriyor
Selametle kavuşun su gibi kolay olsun inşallah

Evet spinalin omuz sırt baş ağrısı yaptığı doğruymuş ama herkese yapmayabiliyor da
Kahve ve bol sıvı iyi geliyor diyorlar
Geçmiş olsun hayırlı uğurlu olsun analı Babalı dağlıkla büyüsün inşallah 🌸
Çok sağolun teşekkür ederim sizlerin bebeğini de sizlere bağışlasın Allah inşallah analı babalı büyüsünler🙏🏻

Bende hiç olmadı ya bir ara göğsümde oluyordu ona da yıkayıp krem yağ vs sürdüm. Soğuk suyla yıkayıp krem sürdün mü bilmiyorum ama belki fayda eder. Yanık pişik kremi vs de olur belki ama yanlış yönlendirmek istemem tabii.
Ya gece bile kalkıp soğuk suyla yıkadığim oldu ardından tekrar kaşınma başladı buz koyuyorum ama bir yarım saat sonra tekrar başlıyor anlamadım bende o yüzden merak ettim sizde de oluyor mu böyle diye

Bak sezaryan dan korkuyordun normal doğum Nasip oldu o acıyı çektin bir kere ama sağlıcakla aldın kucağına bebeğini 🥰 gözün aydın olsun inşallah hemen ayağa kalkarsın 😍

Bende Cumartesi spinal sezaryen oldum hastanede pek anlamadım ama Eve gelince sırt ve göğüs ağrım başladı hafif baş ağrımda var gerçekten sonrası zor ya sezaryenın çocukla zor ilgileniyorum

Heoinize merhabalar d9gum yapanlara gozaydinligi diliyorum yapmayanlara hayirli dogumlar inanin okuyorum arada ama yazmaya firsatim yok bisey sormak icin geldim bugun dogum yapali 13 gun oldu benim kanamam 4 5 gun once azaldi baya az geliyodu şu 2 gündür de sari ya döndü normalmidir acaba dogum yapan canim lohusalarim sizde durumlar nasil

Çok teşekkür ederim cevabın için çok rahatladım..omurilik sıvı kaçağı felan diyince çok korktum bebeğe bakamıcam hiç sandım çok sağol🙏🏻
Yok canım geçici şeyler onlar korkma o an ben de çok panik olmuştum dedim bu geçmez asla öyle berbat bir ağrı idi ama geçiyor merak etme sabretcen biraz sadece.

Çok frcmi
Elimden dolayı temaslıydım ama pcr pozitif çıkınca işler daha da karışık hal aldı. Cumartesi en son ameliyata alındım tabi izole edilmiş bir şekilde ardından izole edilmiş bi odaya verdiler yanıma refakatçi almama izin verdiler bebeğimi yanıma verdiler maskeyle emzirdim Eve geldik dün şimdi maskesiz ama az temas ile hem mama hem meme vermeye çalışıyorum inşallah koronayı da atlatıp rahata ereriz herkese iyi doğumlar.

Aman kendinize dikkat edin
Çok geçmiş olsun canım benim

X