2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nişan olmasın, tam vakti çünkü

Yardımcı olmayacaklardıysa neden gelip yatılı kalıyorlar ki hiç anlamadım?

Nişan olabilir normal akıntıdan biraz fazlaysa eğer… haber et bize

Bikac gündür yoğunluk tan pek giremedim sessizleşmiş iyice ortalık. Gece kusları azalmış doğurup bebek peşinde olanlar haklı tabiki diğerleri son günlerini uyuyarak geçiriyor galiba
Ben hastane prosedürü vs derken pek aktif olamadım, artık geri sayım yapıyorum. Beşik için gec kaldım ama bugün annem gitti aldı sağolsun doğum için memlekete geldim malum, babam evden çıkarmıyor otur oturdugun yerde diye sezeryan öncesi erken doğum çıkarmıyım birde ortalıga cıkıp hasta olmıyım diye hep evdeyim.

Tabiki bunun için biraz zamana ihtiyacınız var canım. O da dünyaya alışmaya çalışıyor. Zamanla herşey çok güzel olacaktır inan bana. Şuan böyle hissetmen çok normal. Lohusalık biraz hassas bir dönem. Ama geçiyor hepsi geçiyor. Merak etme. Her anne kendi bebeği için en iyi annedir

Nişan genelde kanlı sümüksü olur. Senin akıntı biraz yoğunlaşmış. Bu ara benim de öyle.

Oh en güzeli valla tadını çıkarmalısın bence

Normalde git demezdim bu belirtilere göre ama senin 40 hafta olmuş aslında bir gitsen iyi olur.

Valla bende doğum sağ Salim olsun herkes evine gitsin ben çocuklarıma bakarım modundayım. Kahvaltı koy kaldır evi sil süpür akşama yemek yap çocuğun ödevini yaptır küçüğü besle oynat gına geldi. Bunları yalnızkende yapıyorum zaten başımı ne bekliyorlar bilmiyorum. Ekstra yük bana ya. Neyse sayılı gün sabredelim geçer gider inşallah. Ayaklarımı uzatıp minnetsiz yatmayı özledim ya

Gittin mi bilmiyorum ama gitmelisin bence. Haftalar önce benim de kasılmalarım oldu ama ağrısızdi, sadece sık olduğu icin gittim ki rahim ağzı kısalmaya baslamisti erken doğum riskim olustu. Agri hissetmeden de düzenli kasilmalarin var, belki ağrısız sancısız açılması epey ilerleyen şanslı kadinlardansindır kim bilir

Yarın doktora en erken haftasonuna gün verin diyeceğim inşallah kabul eder. Çünkü benim ilk bebeğimi de görmeye çok ihtiyacım var. Gerçekten sürekli balkonda gelen arabalara bakıyorum, çocuk sesi duyunca camdan bakıyorum bir umut son günlerim de merhamete gelir diye ama yok yok yok. Sabrediyorum sadece karnımda ki yavrum da çok stres oldu artık.

Yok canım 2 kere oldu zaten oda peçeteye silince gördüm nişan bende kızda suyum geldikten sonra gelmişti oda pembeydi
Su gelme olayını yaşamak çok isterdim ya. Hep anlatırlar ya birden su boşaldı diye felan. Nişan bile gelmiyor bende hatta yerleşme kanaması bile olmadı

Su gelme olayını yaşamak çok isterdim ya. Hep anlatırlar ya birden su boşaldı diye felan. Nişan bile gelmiyor bende hatta yerleşme kanaması bile olmadı
Benden su gelme olayı birden boşalmadı canım toplam 4 sefer oldu hepsinde WC girdim çıktım 2 -3 dk geçti altıma yapıyorum sandım işer gibi geldi yani en son ayağa kalktım foş eder gibi geld altımda şortum vardı yere bi baktım beyaz bişeyler vardı WC gittim kendimi temizlemeye pembe nişanı gördüm dedim tamam doğurucam heralde onu görene kadar hala altıma yapıyorum sanıyordum çünkü 1 saat öncesinde baya bir su içmiştim

Gİtmedim canım ama şuna uykumdan uyandım gaz sancısı adet sancısı benzeri bir sancım var eşimi uyandırdım bekliyoruz

Çok teşekkür ederim tesellin için. Inşallah her şey daha güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…