2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Gün aldıktan sonra eşine doğum için aldığın günü bildirirken ameliyat hali hersey olabilir çocugu yüz yüze görebilirmiyim annesiyim helalleşmek isterim de. Doğum öncesi yine sana geri veririm dersin, zaten hastane hali cocugun sende durması daha iyi olur falan diyip suyuna gitsen belki insafa gelir.

Kuzum ben 1 gece kaldim ertesi gun hastaneden cikmadan banti aldi doktorum hemen eve gidince duş alabilirsin dedi bantla ilgili degildir cunku ben de bant olmadigi halde ayni sorunu yasadim 3 4 gun cok gerilme acı hissim oldu ama dayanilmayacak gibi degildi ilac vermisti doktorum onlari ictim ama inan bana 5. Gunden sonra biseyin kalmiyor
Ah kuzum bu sut kesinlikle beyinle ilgili ne olur rica ediyorum sutum azaldi deme dedikce gidiyo namussuz
Tahin helvası var ya o acayip süt yapiyosonra bol su ve psikoloji inan bana sakin kal bol bol emzir duş al yavas yavas bebek emdikce artiyor o sut
KKuzucum biz de ayniyiz valla gunu gununu tutmuyo en cok da geceleri zorluyor gunduz melek gibi olan cocuk gece beni mahvediyo buyudukce duzelecekler insallah
Süt icmeyide hic sevmem ama deneyecegim yeterki ise yarasin
Canim sen bilirsin ama benim doktorum bana sut icmeyi yasakladi bebek biraz buyuyene kadar
Süt dehset gaz yaparmis cunku sakın icme dedi bana
Saglicakla buyut yavrunu insallah

Kızlar bebek uyutucu adında bir program varmış indirdim bakalım gece ağlama nöbetimizde deneyeceğim. Hergün aynı saatte başlıyor miniğimin gaz sancısı umarım işe yarar size de fikir olsun

Eklentiler

• Screenshot_20210909_211457_com.cihancil.bebekuyutucu.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 32
Kizlar dün 37.haftada bebeğimiz 2385gr doğdu spinal oldum gayet konforluydu bebeğimiz kuveze girmedi ama oldukça minnak bir kız rabbim herkesi sağlıkla bebeklerine kavuştursun

Gözünüz aydın darısı başımıza

Kızlar birşey sorucam akşam karnım ağrır gibi oldu daha doğrusu kasıklarım WC girdim çişimi yaptım afedersiniz peçete silince sümüksü sarı bi akıntı gibi bişey geldi 2 dk geçmedi tekrar çişimi yaptım yine aynı şeyden geldi ne olduğunu bilen var mı

Bende sürekli olan akıntı o hatta pedimi sürekli değiştiriyorum enfeksiyon değil ama son günler gelen akıntı sanırım

TEn tene temas yap kucağında öyle uyusun kokuna alıştır iyice bende uçuncu gun duş almıştım duş jelinden bebek memeyi almadı gidip sağma makşnesi almıştım akşam koku dağılınca memeyi aldı ertesi gun öyle kucağımda uyuttum sonra öyle bir sorun yaşamadım

Kizlar dün 37.haftada bebeğimiz 2385gr doğdu spinal oldum gayet konforluydu bebeğimiz kuveze girmedi ama oldukça minnak bir kız rabbim herkesi sağlıkla bebeklerine kavuştursun

gözünüz aydın sağlıkla büyütün inşallah darısı başımıza bol sütlü bol sabırlı günleriniz olsun

Son zamanlarda akıntının şekli değişebiliyor. Bazen bende de bu şekilde geliyor sonra yine normale dönüyor normal yani endişe etme

YAa kuzum çok yokmş aramazda daha önce gelirlermi kuzular bilmem de az kaldı Allahın izniyle be sağ salim kavuşalm inşAllah
Aynen aramız az inşallah canım benim sağ Salim kavuşalım çok odaklandım ayın 25 ine bir de terazi etkisi olunca 25 olsun diye sıkı sıkı tutuyom kendimi

Bizimki kesin başak 2. Başak geliyor bakalım. Hayalim babalı kızlı tüm sıkıcı işleri halletmeleri. Ben de bir balık olarak hayal kurar, keyfime bakarım

Kızlar yaklaşık saat 17 den beri 5 dakikaya bir kasılma var...sancı yok ağrı yok sadece Bebiş sürekli sağda toplanıp karnımı öyle bir geriyor ki anlatamam...onla beraber rahim ağzında bir hareket hissediyor sanki ordan bişey çıkacak gibi..kasılma çok şiddetli her defasında işte şimdi patlıcak diyorum..doktora acile gitsem mi şimdi suyu falan mı bitti acaba yavrumun

Bence git için rahat etsin. Benimde sadece düzenli kasılmam vardı hiç sancım yoktu fark edince paniklemistim acile gittim. Sancı çıkmadı ama yumuşama ve açılma çıkmıştı 2 gün sonrada nişanım geldi. Tedbirli olmakta fayda var her zaman

Ya varya eşim zaten doğumdan beri hiçbir şeye elini sürmüyor. Bir de benden hizmet bekliyor. Saat 10 olsa da yatsam modunda ki ben gerçekten gece uyuyamıyorum bebek hiç uyumuyor zombi gibiyiz annemler de sağolsunlar hep böyleydi bana gelip hizmet beklerlerdi 2. Günden beri kendi işimi kendim yapıyorum. Bir kere bile bebeği beşiğinden alıp getirenim olmadı. Bari herkes evine gütse yaptığım temizliğin anlamı olacak şimdi yapıyorum 5 dkya batıyor.

Walla çok haklısın da konuşsan mı acaba …

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…