2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen bizim de öyle uyanınca altını aç emzir en iyi ihtimalle 1 saat, bir de uyumazsa sürüyor da gidiyor. Canları sağolsun. Zaten pimpirikli biriyim lohusalık beni daha da pimpirik yaptı arada oturup ağlıyorum

Hayırlı olsun canım Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum, bol sütlerin olsun inşallah

Kızlar şükürler olsun ki bende bu sabah doğurdum. Tüm gece evde sancı çektim 7 gibi hastaneye geldiğimde 5 cm açıklık olmuştu, epidural alana kadar çok zorlandım yalan yok, epidural ile bir sa içinde doğum çok hızlı ilerledi sonrasında epiduralin etkisi bitti doğumhane komşu biraz dikişli ve zor geçse de şükürler olsun sağlıkla kavuştuk. Rabbim sizlere de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Kızlar ben Pazartesi Doğuma giricem..size şunu sormak istiyorum mama alalımla ilk başta süt gelmeSe hastane çantamızda mama olsun mu marka ne önerirsiniz?
Bence alın mama . Ben de koyacağım. Evolvia almayı düşünüyorum kızkardeşim yenidoğancı frisolac ve evolvia önerdi frisolac Türkiye stoklarında şuan yok o yüzden diğerini alıcam

Lohusalıktan biraz daha hassassın gayet normal bebeğin de senin de öyle olman kafanı takma bişeye

Gözünüz aydın, çok sevindim mutlu bir ömür diliyorum bebişe de

AY bana 20 eylül dedi doktor 39. Haftam resmen en son ben doğuracağm heralde kızlar sancı falan hiç bişeyde yok hayırlsıyla gelsin artk az kaldıda sizlerin yazdıklarını okuyunca iyice heyecanlanıyorum
Sen yine iyisin ben 25 eylül şuan en son ben görünüyorum ben de 38+9 da dopurucam kısmetse

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla sihatle büyüsün inşallah canım

Kızlar yarın gün almaya gideceğim. Doğuma girerken diğer evladımı arkada bırakmak istemiyorum zaten 1 ay olacak neredeyse. Eşim kişisi merhamete gelip yavrumu getirir mi bana? Sonuçta doğumda ne olacağını bilemeyiz. Ne zaman mesaj atsam çok sert tepkiler veriyor. Çocuğu gelip alalım desem izin vermez ne yapacağımı şaşırdım

Aynen bizim de öyle uyanınca altını aç emzir en iyi ihtimalle 1 saat, bir de uyumazsa sürüyor da gidiyor. Canları sağolsun. Zaten pimpirikli biriyim lohusalık beni daha da pimpirik yaptı arada oturup ağlıyorum
Beni anlatmissin bende aşırı pimpirikli oldum en ufak biseyi kotuye yoruyorum arada aglama krizleri geliyor yorgun düsüyorum ama prensesime baktimi da icim eriyor o bana guc veriyor annelik boyle bisey 2sinede yetmeye calisiyorum

Yanlızlık konusunda haklısın alıştın mı kimseyi istemiyorsun gölgen bile rahatsız ediyor bazen. Bu yıl hamile kalan herkes tatile gidemedi sanırım o yüzdrn ekstra sabırsız olduk doğsalardı en azından oyalanırdık. İnşallah ben 23 üne kadar beklerim diyorum terazi olsun diye

Canım e bebek in kendine ait moms tea diye süt yapan çayı var ben ondan içiyorum. Gerçekten etkili bende içtikten sonra göğüslerimde sızlama hissediyorum ve bence en önemli şey su ve uyku 1 saat bile uyusan göğüslerin dolmuş olarak uyanırsın

ama çok güldüm buna ben… Aslında sinir bozucu ama tam benim kocamı anlattın sende, son zamanlar ağırlaştım işte ağrım falanda oluyor arada. Bana diyorki canım hiçbir iş yapma ama bende yapmasam bokun içinde oturucaz. Ben başlıyorum azcık gelip yardım ediyor. Ben oturuyorum oda oturuyor yani ne yapılacak biliyor aslında yapabilirde. Sen anlattıkça gözümde canlandı aslında bi yandan komik bi yandan sinir bozucu

Beni anlatmissin bende aşırı pimpirikli oldum en ufak biseyi kotuye yoruyorum arada aglama krizleri geliyor yorgun düsüyorum ama prensesime baktimi da icim eriyor o bana guc veriyor annelik boyle bisey 2sinede yetmeye calisiyorum
Birebir aynı hisler, bebeklerimiz sağlıklı olsun biz de toparlıcaz inşallah

Evet resmen komutla çalışıyorlar. İlla söyleyeceksin. Bizde de kurutmayi kapatıyor ama çıkarıp katlamasi için getirip önüne koymam lazım. Dediğin gibi hem yapma derler hem biraksak b*kun içine dusucez

Ah kuzum o her annede oluyor yetememe korkusu bebege bisi olcak korkusu bunu yasiycaz artik ama dozunda kendimize eziyet etmeden
Emin ol cok iyi bir annesin deneye deneye dogru yolu bulacaksiniz
Bize 15 gun oldu bak simdi doktoru sadece emzir dedi 2 saatte bir uyandirma dedi bir duzene girmeye basladik bile azcik sabir kuzum

Yavrucum biberonu ben tutturamadim şırıngayla verdim onda da az mı sıkıyorum cokmu bilemedim yani anliycan o agladi ben agladim
Artik baktilar ben yapamiyorum
Önce bos bosta olsa emziriyodum ben sonra annem ya da eşim kaşikla veriyolardi galiba bebwkler bizim stresimizi de aliyorlar
5 gunde bizimki de 200 grm kaybetmisti doktor hic sorun degil dedi
Sukur sarilik teshisi koymamislar inan bana 5. Gunden sonra daha guclu emmeye basladi o emdikcede sutum daha da artti

Durumuna göre kararverirler bebek çok yukarda olunca vermiyorlar diye bilşyorum tabi baş ağrısı vs yan etkileri sancıyla kıyaslanamaz ama inş suni sancılık bir durum olmaz bende 39 içindeyim henuz suni sancı konuşulmadı salı gideceğim bende kırk oluyorum o zaman bendede vermezler epidural boyunda iki kordon var kordon kısaldığı için guçlu ıkınmam gerekir muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…