2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok sevindim Allah analı babalı büyütsğn inşallah Sağlıklı hayırlı evlat olsun

Canım gözünaydın allah analı babalı büyütsün

Oh maaşallah Allahım sağlıkla, mutlulukla büyütmeyi nasip etsin..

Sizde de mi her gece ağlama nöbeti bebişim nasıl o kadwr yemeye rağmen açım diye ağlıyor aklım almıyor
Bizim ki açlıkta değil kuzum kolik bebek dedi doktor gaz sancısından canı nasıl acıyorsa ağlayıp duruyor joynss ne zormuş yaa elinden hiçbişey gelmemesi o kadar acı veriyor ki bu durum bana

Herkese günaydın uyuyamadım bu gece, bizimkisi içerde çok deli uyuyor hani 23 üne kadar beklesin diyorum ama bi yandanda çok rahatsız ediyor çıksın diyorum of napcam yaaaa…. Bildiğiniz kabugama dayanıyor batıyor yada uyurken mideme dayanıyor. Karnım aşağıya indi ama uyurken bizimki poposunu yukarı dayıyor. Oturarakta uyuyamıyorum çildiricimmmm

Sizde de mi her gece ağlama nöbeti bebişim nasıl o kadwr yemeye rağmen açım diye ağlıyor aklım almıyor
Kuzum her zaman acim diye aglamiyordur. Gaz sancısı oluyorsa rahatlamak için emmek istiyordur. Özellikle Kucağına aldığında ayaklarını topluyorsa cenin pozisyonuna geliyorsa karın ağrısı vardır. Masaj yapmayı deneyebilirsin, ten teması ile karnını sıcak tutup rahatlatabilirsin. Biz de gündüz uyuyup her gece ayaktayız, gececilere selam olsun

bir yokmuş bir gelmiş gibi olmuş seninki hızlıca geçmiş gibi görünüyor ama neler çektin allah bilir. hayırlı olsun sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah.

ben uyumasına uyuyorum hareketleri de oyle çılgınca değil ama br yanma oluyor yemin ederim saç diplerim alev aldı sanıyorum
Allah sana kolaylık versin.

Çok sevindim gözünüz aydın. Önemli olan sağlıklı olmanız, geçmiş gitmiş doğum darısı başımıza.

Selam kızlar, bu sabah spinal anestezi ile sezryan oldum ve kızım Sofia dünya ya geldi. 2540 Gr, 37+0 da doğdu. Kuveze almadılar, yanımda çok şükür. 1 saat sonra emzirmeye baslicaz. Benim ameliyat esnasında çok midem bulandı, hiç acı ve ağrı duymadım. Şimdilik haberler bu kadar:)

Nst de hafif sancı çıkmış,geçen gel gün verelim diyen doktor biz gün vermiyoruz sancı olur acile gelirsen doğumunu yaparız yeni covit temaslı olduğum için muayene de etmedi hemen yolladı
Ne kadar saçma allah korusun birşey olsa bunun mesuliyetini kim alacak ? Ne kadar vicdansızlar ya bi kontrol etmek bu kadar mı zor

Ya kızlar biri bana doğum sancısı nasıl oluyor anlata bilir mi ? Kasıklarımda sancı yok sadece 10 dk bir gelen bi belden giren Ağrı var

Gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah

Gözünaydın, hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla mutlulukla büyüsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…