Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hamılelıkte saç kaş gürleşir diyorlar benim kaşlarım seyreldı ve ınceldı😄😄cildim aşırı kurudu yaaa benim ondan dökülüyor sanırım,neler kullanıyosunuz yüzünüze bebişkolar?
yaa evet saçımda hiç gürleşme yok yaniii, yüzüme de hiç bişey sürmüyorum sdkf sadece çift aşamalı temizlik yapıyorum daha çok kurutuyorum
Bu sorunun cevabını bende cok merak edıyorum gecen sordugumda tecrubelı annişler karında sertlık oldugunu soylemıslerdı ama ben onu anlayamam sanırım😀cevaplarınızı beklıyoruz sekerler😘benımde işteyken hep kuyruk sokumum cok agrıyor bu arada.
kuzenimden oturma minderi alıcam umarım işe yarar yaa. Bendeki sertliğin bebiş olduğuna eminim çünkü elleyince kaçıyor hemen ve içimde kaydığını hissediyorum

Selamlar kızlarr🌸
Benim sağ kasık ağrım var gece çok oldu kalktım yürüdüm geçti
Şimdi yine
Sanki yumurtalığıma biri bıçak batırıp çekiyor gibi
Ara ara oluyor 😕 yaşayan var mı böyle bişe geçmezse doktoruma yazıcam

Hamilelikte karşılaştığınız en garip tepki neydi?

Benim şu ; cinsiyeti sordu teyze, erkek dedim. Hıı olsuuun dedi sdjfhskdf
Ayy bana da aynısı oldu yaa, bi tanıdık belli oldu mu cinsiyeti dedi erkek dedim, ayy olsun evlat sonuçta dedi 😳 Evet evlat olduğu için cinsiyetinin bi önemi yok benim için dedim yolacaktım kadınıjdjd

Benimki daha kotu kiloluyum ben çok hamilleigim belli olmuyordu pazardan iç çamaşırı alcam seçiyorum büyük bedenleri teyze şöyle güzelce bı popoma bakıp yalnız bu kuuck sana dedi teyze hamileyim ben dedim daha çok sayarım nst ye giricem ilk hamilelikte tecrubesizim baktım sanki elbise uxerinden yapacak gibi dedim ki atletimi kaldırmasam.olur mu dedim salak hemşire gülerek o işi de elbiseyle mi yaptınız demişti o an kitleniyorsun bişey diyemiyorsun

Ayy bana da aynısı oldu yaa, bi tanıdık belli oldu mu cinsiyeti dedi erkek dedim, ayy olsun evlat sonuçta dedi 😳 Evet evlat olduğu için cinsiyetinin bi önemi yok benim için dedim yolacaktım kadınıjdjd
ben de sağlıklı olsun cinsiyetin hiç bir önemi yok dedimm. Ne salak insanlar var ya

Benimki daha kotu kiloluyum ben çok hamilleigim belli olmuyordu pazardan iç çamaşırı alcam seçiyorum büyük bedenleri teyze şöyle güzelce bı popoma bakıp yalnız bu kuuck sana dedi teyze hamileyim ben dedim daha çok sayarım nst ye giricem ilk hamilelikte tecrubesizim baktım sanki elbise uxerinden yapacak gibi dedim ki atletimi kaldırmasam.olur mu dedim salak hemşire gülerek o işi de elbiseyle mi yaptınız demişti o an kitleniyorsun bişey diyemiyorsun
aynısını ekliyoruum ne salak insanlar var. Yani sana fikrini sorduk mu maaal diyesim geliyor jfksjdf

Neeee, nasıl bir hemşire bu ya nefret ediyorum böyle meslektaşlarımdan. Keşke şikayet etseydin yaa hemşirelik bu değil

Bu sorunun cevabını bende cok merak edıyorum gecen sordugumda tecrubelı annişler karında sertlık oldugunu soylemıslerdı ama ben onu anlayamam sanırım😀cevaplarınızı beklıyoruz sekerler😘benımde işteyken hep kuyruk sokumum cok agrıyor bu arada.
Selam kızlar bel boşluğunuz ağrıyor mu? Ağrılarınız varsa nasıl ne siddetle nerelerde oluyor ☺️ bu kasılma denilen şey nasıl oluyor birde ☺️
Bel boşluğumda nadiren ağrı oluyor ama çabuk geçiyor. Maşa başı çalıştığım için olabilir.
Kasılma böyle sırtüstü yattığımda daha iyi anlıyorum böle bi yumru gibi bişe oluşuyor zaten rahmin bi tarafı daha yüksek kalıyor ben önceleri bebek dönüyor diodum meğer kasılmaymış 😀 Ağrı olmuyor ama hafif bi şekilde hissediyorum kasıldığını. Magnezyum sorunu biraz hafifletti gibi

Ay bana kayınvalide aynı tepkiyi verdi cinsiyet erkek deyince olsun ikincisi kız olur dedi😅 boşboğaz ya bakmayın gülüyorum ama çok sinir bozucu. Burada biri vardı ya kayınvalidesi kız istiyordu kimdi o geldi aklıma

Kilo takıntılı bi arkadaşım ben ilk öğrendiğimde (4 haftalıktı) sen kilo aldın dedi😂
Kilomda 12. Haftaya kadar bi değişiklik yoktu.
Bir sonraki buluşmamızda bakalım nasıl vercen bu kiloları dedi.
Göğüslerin de sarkacak dedi.
Bir sonraki buluşmamızda ikiz olmadığına emin misin dedi😂
Artık buluşmuyoruz😀

Bebeklerin saç kesimi hizasi olayini ilk defa duydum biraz detay verirmisin canim😀
Canım bende instada gördüm daha öncede duymuştum kadının 5 oğlu vardı hani ense koku varya saçin bitim kısmı düzse kız oluyormuş eğer sivri şekilde ise erkek kadının 5 oğlu bir kızı vardı 4 oğlunun arkası saçının böyle sivri üçgen gibi 5. Oğlanın düzdü kızı olmuştu hurafe canım tabi bunlar kiminde tutar kiminde tutmaz işin magazin kısmı bu😀

Kilo takıntılı bi arkadaşım ben ilk öğrendiğimde (4 haftalıktı) sen kilo aldın dedi😂
Artık buluşmuyoruz😀
Ay densiz ya. Bence çok iyi yapmışsın görüşmemekle sanki kendi mi taşıyacak o kiloyu sanane diyeceksin de işte. Hadsiz insanlar ya.

Bel boşluğumda nadiren ağrı oluyor ama çabuk geçiyor. Maşa başı çalıştığım için olabilir.
Kasılma böyle sırtüstü yattığımda daha iyi anlıyorum böle bi yumru gibi bişe oluşuyor zaten rahmin bi tarafı daha yüksek kalıyor ben önceleri bebek dönüyor diodum meğer kasılmaymış 😀 Ağrı olmuyor ama hafif bi şekilde hissediyorum kasıldığını. Magnezyum sorunu biraz hafifletti gibi
Magnezyum 3 gündür kullanıyorum sanırım yatma pozisyonu etkiliyor hamile yastığı alçam maya91 maya91 sende vardı sanırım e bebeğin sağ sol destekli memnun musun

Ay ne sinir bozucu ağzının ortasına iki tane çaksan suçlu sen olursun ama hak ediyo böyleleri

Artık buluşmuyoruz😀
Haydaaa, iyi ki buluşmuyorsun artık 😲 Ben biraz agresifim heralde bunların ağzına tıkıveririm valla lafları 🤣
Espiri ile yaptığı için olayi yumusatiyorlar aklı sıra espiriydi onun adina
Hiç bir türlü buna hakkı yok, ahh bana denk gelseydi bunlar hastanede çalışırken keşke 😡

X